Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Zimní Tip liga: Třetí vítězkou se stala Dohnálková

Rychnovsko - Soutěž čtenářů Deníku: Hráčskému pelotonu vévodí převýšovský Kříž.

1.2.2017
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: František Géla

Vítězkou třetího kola zimní Hokejové Tip ligy se stala Iva Dohnálková (startovní číslo HK0278) z Rychnova nad Kněžnou.

O jejím prvenství rozhodla až přesněji tipnutá Supertrefa, neboť na jedenáct plusových bodů jako ona dosáhli ještě čtyři tipéři - Lenka Taichmanová (Prasek), Václav Moník (Ráby), Miloslav Kozák z Hradce Králové a Radek Tauchman z Dolní Branné.

Vítězku třetího kola žádáme, aby se ozvala na telefonní číslo 602 687 661, kde si dohodne převzetí ceny.

Po třetím dějství se už začínají lehce rozevírat nůžky mezi úspěšnými a neúspěšnými tipéry.

Mezi tu první kategorii rozhodně patří Vojtěch Kříž z Převýšova, jenž je s jednadvaceti body v čele průběžného hodnocení.

V první trojici ho pak dále následují s tříbodovou ztrátou dvě ženy - Lenka Taichmanová (Prasek) a Ludmila Dohnálková z Rychnova nad Kněžnou.

Do zimní Hokejové Tip ligy se zatím zapojilo 293 soutěžích. Uvidíme, zda v příštím kole počet stoupne nad tři sta.

Absolutní vítěz získá dres hokejistů Mountfield HK s podpisy hráčů extraligového týmu. A dále ceny od partnerů naší soutěže - firmy Hejduk Sport a královédvorského pivovaru Tambor.

Výsledky tipovaných zápasů 3. kola Zimní Tip ligy
1.  Mountfield Hradec Králové – HC Vítkovice Ridera (0:2) 2
2.  Bílí Tygři Liberec – HC Dynamo Pardubice (3:6) 2
3.  HC Olomouc – HC Energie Karlovy Vary (2:2) 0
4.  HC Sparta Praha – HC Oceláři Třinec (12:3) 1
5.  ČEZ Motor České Budějovice – Hokej Ústí nad Labem (5:1) 1
6.  HC Slavia Praha – SK Horácká Slavia Třebíč (2:2) 0
7.  LHK Jestřábi Prostějov – HC Zubr Přerov (3:5) 2
8.  HC Stadion Vrchlabí – HC Kobra Praha (2:5) 2
9.  HC Baník Sokolov – HC BAK Trutnov (1:6) 2
10.  HC Draci Bílina – SHC Klatovy (3:5) 2

Supertrefa (počet vstřelených branek ve všech deseti utkáních): 70

Průběžné pořadí po 3. kole

NHL (1. – 12. místo)
HK0185 Vojtěch Kříž, Převýšov 8 21
HK0045 Lenka Taichmanová, Prasek 11 18
HK0141 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 18
HK0275 Petra Kosařová, Trutnov 5 16
HK0271 Jan Vedral, Brdo 5 16
HK0257 Monika Žáková, Hradec Králové 5 16
HK0146 Zdeněk Jiránek, Volanov 0 16
HK0008 Václav Moník, Ráby 11 15
HK0169 Michal Kozák, Hradec Králové 8 15
HK0187 Václav Tarantík, Smiřice 8 15
HK0175 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 15
HK0006 Kamil Plecháček, Velké Koloděje 5 15

KHL (13. – 48. místo)
HK0278 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 11 13
HK0262 Milan Kotyška st., České Meziříčí 8 13
HK0250 Lukáš Matura, Libštát 8 13
HK0277 Milena Püschelová, Trutnov 8 13
HK0251 Karolína Imlaufová, Ostroměř 5 13
HK0009 Zdena Čermáková, Skřivany 8 12
HK0140 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 8 12
HK0226 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 8 12
HK0197 Renata Chladová, Kosičky 8 12
HK0227 Martin Dejl, Louny 5 12
HK0225 Lenka Dejlová, Louny 5 12
HK0224 Lucie Dejlová, Louny 5 12
HK0164 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 5 12
HK0116 Pavel Holý, Trutnov 5 12
HK0118 Romana Krulišová, Trutnov 5 12
HK0243 Pavel Marek, Javornice 5 12
HK0094 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 12
HK0085 Jan Sůra, Dolní Branná 5 12
HK0215 Zdenka Sýkorová, Roveň 5 12
HK0015 Vítězslav Šolc, Machov 5 12
HK0013 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 12
HK0170 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 2 12
HK0095 Jiří Sacher, Dolní Branná 2 12
HK0188 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 12
HK0149 Klaus Püschel, Trutnov -1 12
HK0253 Eduard Důbrava, Petrovice 5 10
HK0269 Otakar Fendrych, Brdo 5 10
HK0279 Milena Koblicová, Vamberk 5 10
HK0261 Milan Kotyška, České Meziříčí 5 10
HK0247 Zdeněk Matura, Libštát 5 10
HK0248 Ludmila Maturová, Libštát 5 10
HK0266 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 10
HK0267 Radka Sýkorová, Roveň 5 10
HK0171 Miloslav Kozák, Hradec Králové 11 9
HK0090 Radek Tauchman, Dolní Branná 11 9
HK0130 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 9

EXTRALIGA (49. – 139. místo)
HK0136 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 8 9
HK0133 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 9
HK0143 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 8 9
HK0183 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 9
HK0213 Miloslav Dejl, Liberec 5 9
HK0223 Martina Dejlová, Louny 5 9
HK0228 Iveta Dejlová, Jičín 5 9
HK0230 Helena Dejlová, Jičín 5 9
HK0047 Amálka Geletičová, Nový Bydžov 5 9
HK0036 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 9
HK0237 Milan Koleno, Dobruška 5 9
HK0184 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 9
HK0138 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 5 9
HK0014 Miroslav Matuška, Třesovice 5 9
HK0220 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 9
HK0139 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 5 9
HK0168 Karel Přibyl, Hradec Králové 5 9
HK0125 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 9
HK0214 Stanislav Sýkora, Roveň 5 9
HK0234 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 9
HK0087 Eva Šimůnková, Dolní Branná 5 9
HK0189 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 9
HK0029 Jiřina Brožová, Česká Skalice 2 9
HK0182 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 2 9
HK0111 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 2 9
HK0196 Michal Chlad, Kosičky 2 9
HK0162 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 9
HK0167 Michal Přibyl, Borohrádek 2 9
HK0134 Alena Slezáková, Dvůr Králové 2 9
HK0229 Martin Sosna, Dobruška 2 9
HK0072 Jakub Svatoš, Zlíčko 2 9
HK0244 Robert Zhouf, Konecchlumí 2 9
HK0054 Naďa Zimová, Prasek 2 9
HK0137 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -1 9
HK0289 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 8
HK0282 Bohuslav Šolín, Val 8 8
HK0249 Ondřej Matura, Libštát 8 7
HK0264 Luděk Drbohlav, Jičín 5 7
HK0284 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 5 7
HK0274 Zdeněk Jón, Trutnov 5 7
HK0285 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 2 7
HK0265 Jaromír Jelínek, Jičín 2 7
HK0255 Vladimír Racek, Hradec Králové -1 7
HK0195 Radek Chlad, Kosičky 8 6
HK0121 Otakar Jón, Trutnov 8 6
HK0191 Jaroslav Pavel, Hradec Králové 8 6
HK0174 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 6
HK0181 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 5 6
HK0211 Alois Dejl, Jičín 5 6
HK0042 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 6
HK0219 Jan Halčák, Osenice 5 6
HK0217 Kateřina Halčáková, Jičín 5 6
HK0021 Josef Hofman, Černčice 5 6
HK0239 Tomáš Houška, Jičín 5 6
HK0172 Roman Hýsek, Hradec Králové 5 6
HK0236 Miloš Jón, Chomutice 5 6
HK0096 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 6
HK0099 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 5 6
HK0106 Líba Nyčová, Dolní Branná 5 6
HK0058 Josef Pozler, Podoliby 5 6
HK0065 Aneta Rýdlová, Náchod 5 6
HK0025 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 6
HK0129 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 6
HK0110 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 6
HK0115 Marek Birke, Trutnov 2 6
HK0086 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 6
HK0075 Richartd Ducháč, Úpice 2 6
HK0041 Marcel Gabriel, Vinary 2 6
HK0102 Josef Hanuš, Dolní Branná 2 6
HK0157 Karel Havelka, Trutnov 2 6
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 6
HK0119 Marie Holá, Trutnov 2 6
HK0107 Renáta Hostínová, Dolní Branná 2 6
HK0122 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 6
HK0202 Roman Machač, Hradec Králové 2 6
HK0007 Marie Moníková, Ráby 2 6
HK0092 Miloslav Nykl, Dolní Branná 2 6
HK0048 Jiří Pípa, Nový Bydžov 2 6
HK0003 Miloš Plecháček ml., Skřivany 2 6
HK0199 Václav Polívka, Hradec Králové 2 6
HK0153 Marta Suchá, Radvanice 2 6
HK0127 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 6
HK0128 Josefa Suchánková, Potštejn 2 6
HK0073 Lukáš Svatoš, Zlíčko 2 6
HK0018 Jan Šolc, Machov 2 6
HK0044 Martin Taichman, Prasek 2 6
HK0091 Martina Tauchmanová, Dolní Branná 2 6
HK0038 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 2 6
HK0242 Václav Zhouf, Konecchlumí 2 6
HK0030 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 2 6
HK0148 Lenka Hurtová, Trutnov -1 6

WSM LIGA (140. – 226. místo)
HK0194 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové -1 6
HK0062 Josef Nevrlý, Nový Bydžov -1 6
HK0166 Tomáš Přibyl, Borohrádek -1 6
HK0165 Kateřina Přibylová, Hradec Králové -1 6
HK0040 Vlastimil Šustr, Nový Bydžov -1 6
HK0033 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 4
HK0263 Hana Jedličková, Jičín 2 4
HK0272 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 4
HK0283 Bohuš Nosek, Solnice 2 4
HK0258 Kamila Žáková, Hradec Králové 2 4
HK0131 Jitka Čížková, Dubenec 0 4
HK0120 Lenka Hrbková, Pardubice 0 4
HK0286 Bohumil Pihýr, Librantice -1 4
HK0270 Lukáš Skrbek, Brdo -1 4
HK0256 Kamil Žák, Hradec Králové -1 4
HK0259 Roman Žák, Hradec Králové -1 4
HK0276 Michal Herout, Trutnov -4 4
HK0216 Tereza Halčáková, Osenice 5 3
HK0124 Karel Kábrt, Trutnov 5 3
HK0076 Pavel Kejzlar, Úpice 5 3
HK0114 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 3
HK0192 Jiří Kotek, Černilov 5 3
HK0067 Petr Kylar, Stárkov 5 3
HK0104 Václav Nyč, Dolní Branná 5 3
HK0082 Robert Sůra, Dolní Branná 5 3
HK0028 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 5 3
HK0046 Petr Voženílek, Lhota p. L. 5 3
HK0193 Jiří Balcar, Jaroměř 2 3
HK0206 Milada Bílková, Praskačka 2 3
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 2 3
HK0222 Vladimír Gutler, Dobruška 2 3
HK0160 Václav Herout, Trutnov 2 3
HK0203 František Hnik st., Lužany n. T. 2 3
HK0019 Petr Hofman, N. Město n. Met. 2 3
HK0080 Miloš Jirsák, Vrchlabí 2 3
HK0156 Erich Kamitz, Chvaleč 2 3
HK0231 Miroslav Kracík, Jičín 2 3
HK0097 Libor Kubáněk, Dolní Branná 2 3
HK0070 Miloš Kubík, Hronov 2 3
HK0002 Jaroslav Kuchař, Náchod 2 3
HK0023 Jaromír Líska, N. Město n. Met. 2 3
HK0246 Pavel Marek, Rychnov n. K. 2 3
HK0238 Michal Matura, Semily 2 3
HK0147 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 2 3
HK0016 Petra Nováková, Habřina 2 3
HK0103 Jaroslav Nyč, Dolní Branná 2 3
HK0063 Miroslav Pácalt, Kramolna 2 3
HK0037 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 3
HK0089 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 3
HK0101 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 2 3
HK0158 Zdena Pivková, Trutnov 2 3
HK0005 Miloš Plecháček st., Velké Koloděje 2 3
HK0210 Bohumil Rulf, Hradec Králové 2 3
HK0081 Milan Řehák, Libotov 2 3
HK0077 Jiří Říha, Úpice 2 3
HK0152 Víťa Schafránek, Radvanice 2 3
HK0083 Milan Sůra, Dolní Branná 2 3
HK0071 Radek Svatoš, Zlíčko 2 3
HK0017 Petr Šolc, Machov 2 3
HK0001 Vítězslav Šolc st., Machov 2 3
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 3
HK0043 Josef Taichman, Prasek 2 3
HK0232 Drahomíra Vacková, Dobruška 2 3
HK0150 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 3
HK0079 Jan Zirm, Vrchlabí 2 3
HK0078 Zdeněk Žáček, Úpice 2 3
HK0069 Petr Drašnar, Václavice -1 3
HK0049 Eleanor Geletičová, Nový Bydžov -1 3
HK0163 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. -1 3
HK0056 Josef Hybner, Poděbrady -1 3
HK0053 Zlata Joštová, Zdechovice -1 3
HK0061 Vlastimil Kout, Nový Bydžov -1 3
HK0207 Aleš Kupka, Čánka -1 3
HK0109 Jitka Márynková, Dolní Branná -1 3
HK0051 Oldřich Matys, Nový Bydžov -1 3
HK0074 Miroslav Országh, Mžany -1 3
HK0100 Hana Pitrmucová, Dolní Branná -1 3
HK0057 Olina Pozlerová, Podoliby -1 3
HK0052 Pavel Purma, Sloupno -1 3
HK0093 Alfréd Sacher, Dolní Branná -1 3
HK0027 Marie Valchařová, Police n. Met. -1 3
HK0032 Milan Bitnar, Hronov -4 3
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod -4 3
HK0186 Petr Vacek, Hradec Králové -4 3
HK0288 Monika Hádková, Hradec Králové 2 2
HK0293 Milan Nosek, Solnice 2 2
HK0292 Martin Nosek, Solnice 2 2

II. LIGA (227. – 261. místo)
HK0280 Jaroslav Šedivý, Nový Bydžov 2 2
HK0252 Alois Dejl II, Jičín -1 1
HK0260 Michal Šulc, Černilov -4 1
HK0024 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 5 0
HK0159 Miloš Dvořák, Trutnov 2 0
HK0098 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 0
HK0108 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 0
HK0060 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 0
HK0064 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2 0
HK0233 František Polák, Jičín 2 0
HK0026 Silvester Polomský, Česká Skalice 2 0
HK0031 Augustin Šála, Police n. Met. 2 0
HK0208 Milan Dušek, Týniště n. O. -1 0
HK0050 Petra Geletičová, Nový Bydžov -1 0
HK0055 Vlasta Hybnerová, Poděbrady -1 0
HK0198 Luboš Chlad, Kosičky -1 0
HK0201 Jiří Pešek, Hradec Králové -1 0
HK0105 Jaroslav Střížek, Dolní Branná -1 0
HK0123 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 0
HK0144 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 0
HK0173 Michal Višňák, Hradec Králové -1 0
HK0039 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -1 0
HK0241 Miluše Zhoufová, Konecchlumí -1 0
HK0200 Pavel Bahník, Třebechovice -4 0
HK0011 Sabina Hlavatá, Meziměstí -4 0
HK0010 Gisela Hlavatá, Náchod -4 0
HK0240 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. -4 0
HK0212 Václav Kameník, Jičín -4 0
HK0209 Pavel Petrů, Hradec Králové 0 -1
HK0287 Jan Hanuš, Hradec Králové -1 -1
HK0281 Pavel Konvalinka, Vamberk -1 -1
HK0291 Bedřich Šimon, Jičín -1 -1
HK0179 Pavlína Sejtková, Hradec Králové -1 -2
HK0273 Jan Gabrle, Trutnov -4 -2
HK0178 Alena Sejtková, Hradec Králové -4 -2

KRAJSKÁ LIGA (262. – 292. místo)
HK0254 Jana Šrytrová, Petrovice -4 -2
HK0117 Jaroslav Birke, Trutnov 2 -3
HK0151 Jaroslav Hůlek, Trutnov 2 -3
HK0132 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 -3
HK0066 Lenka Rýdlová, Náchod 2 -3
HK0022 Štěpán Zámečník, N. Město n. Met. 2 -3
HK0205 Jan Bílek, Praskačka -1 -3
HK0020 Zdena Hofmanová, Černčice -1 -3
HK0112 Roman Izák, Opočno -1 -3
HK0154 Jaromír Jedlička, Trutnov -1 -3
HK0059 Jaroslav Novotný, Podoliby -1 -3
HK0113 Zdena Sůrová, Dolní Branná -1 -3
HK0142 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 -3
HK0161 Leoš Herout, Trutnov -4 -3
HK0221 Petr Kain, Dobruška -4 -3
HK0177 Patrik Špaček, Lochenice -4 -3
HK0176 Miroslav Špaček, Vlčkovice -4 -3
HK0245 Josef Hlaváček, Libunec 0 -4
HK0290 Oldřich Čapek, Jičín -4 -4
HK0126 Jaroslav Čížek, Dubenec 0 -5
HK0268 Helena Vedralová, Brdo -4 -5
HK0204 František Hnik ml., Lužany n. T. 2 -6
HK0235 Dagmar Poláková, Jičín 2 -6
HK0004 Zuzana Plecháčková, Velké Koloděje -1 -6
HK0084 Petr Sůra, Dolní Branná -1 -6
HK0155 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -4 -6
HK0088 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -4 -6
HK0218 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. -7 -6
HK0190 Petr Želiezko, Hradec Králové 0 -8
HK0180 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové -4 -8
HK0145 Pavel Vacek, Dobruška 5 -9

NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (293. místo)
HK0135 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -1 -9

Autor: Redakce

1.2.2017 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe.

Na Opočenský divadelní podzim zavítá Limonádový Joe

Ilustrační foto.

Chystá se turnaj neregistrovaných hráčů v Dobrušce

Pryč s billboardy? Před volbami zákaz (ne)vadí

Hradec Králové - Na jedné straně se z billboardu usmívá Petr Robejšek s Danielou Luskovou (Realisté), kterým z druhé strany „kryje“ záda Tomio Okamura (SPD). Jen o kus dál na stejné cestě, na silnici první třídy z Hradce Králové do Pardubic, láká řidiče k volbám předseda KDU-ČSL Pavel Bělobrádek. V jiných časech by se nad tím člověk nepozastavil.

Lidé se loučili s náčelníkem krkonošské Horské služby Adolfem Klepšem

Královéhradecko, Vrchlabí - Stovky lidí, včetně ministryně Šlechtové, se přišly naposledy rozloučit s náčelníkem Horské služby Krkonoše Adolfem Klepšem. Zemřel 10. října.

Naši prvňáci: ZŠ Rokytnice v Orlických horách

Rychnovsko - Seriál Deníku - Moje první školní tablo:

Deváté kolo podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Deníku vyhrál Jan Koblic

Rychnov nad Kněžnou - Vítězem 9. kola podzimní fotbalové Tip ligy čtenářů Rychnovského deníku se stal Jan Koblic z Vamberka (RK0039), který stejně jako Zdeňka Procházková a Vladimír Beran získal šestnáct bodů a upevnil si průběžné vedení. O jeho triumfu rozhodlo, že přesně uhádl Supertrefu.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení