Zahozené trestné střílení je nemrzelo

Semechnice - Semechničtí hokejisté se s letošním rokem rozloučili nejtěsnějším vítězstvím.

22.12.2007

Ilustrační fotoFoto: Deník

Hokejisté Semechnic zakončili letošní účinkování v krajském přeboru nejtěsnějším vítězstvím v předehrávce 11. kola nad Doubravicí.

Semechnice 2

Doubravice 1

K poslednímu utkání v letošním roce nastoupilo semechnické mužstvo s již tradiční sestavou dvanácti hráčů. Utkání bylo od samého úvodu dramatické. Domácí hned v úvodní minutě nastřelili, ale hostující tým odpověděl podobně. Ve 12. min. orazítkoval tyč za domácím brankářem Kratochvílem. Hra obou celků trpěla nepřesnými přihrávkami.

Do vedení šli v 17.minutě domácí. V přesilové hře po přihrávce Goise skóroval Brandejs – 1:0. Tři minuty po úvodní přestávce domácí hokejisté propásli velkou šanci ke zvýšení svého náskoku, když Gois z trestného nájezdu nedokázal prostřelit dobře chytajícího Nového. Domácí si v prostřední třetině vynutili tlak, ovšem nepodařilo se jim proměňovat vyložené brankové příležitosti. Střeleckou smůlu protrhl až ve 37. min. Frýda, který dokázal dorazit za brankovou čáru puk, který předtím vyslal na brankáře Hejzlar – 2:0.

Doubravičtí hokejisté se nevzdali a hned v první minutě závěrečného dějství se jim podařilo snížit na rozdíl jediného gólu po chybné rozehrávce před domácí brankou. Autorem gólu byl Motl – 2:1. Semechnické mužstvo do závěrečných minut drželo nejtěsnější náskok a hostům vyrovnání nepřinesla ani závěrečná power play.

Sokol Semechnice – TJ Sokol Doubravice 2:1 (1:0, 1:0, 0:1). Branky: Brandejs, Frýda - Motl. Rozhodčí: Votroubek - Schejbal, Burýšek. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:0. Diváci: 60.
Sestava Sokola Semechnice: Kratochvíl - Valášek, Novotný, Chudý, Ehl - Rejchrt, Brandejs, Ryšavý, Hejzlar, Frýda, Gois, Kňourek, Schejbal.

OBRAZEM: Právě jsme se narodili

Rychnovsko - Vážení rodiče, díky vstřícnosti rychnovské porodnice vám přinášíme fotky nejmladších Rychnováků. Každý týden náš fotograf fotí nově narozená miminka.

Skibobisté jsou v plné přípravě

Rychnovsko - Nová sezona odstartuje lednovými závody v Deštném a Jablonci.

Vaše přání může zaznít v chrámu ve Vídni

Ve vídeňské katedrále svatého Štěpána, jejíž kořeny sahají až do 12. století, je umístěna dřevěná schránka, do níž příchozí mohou vhodit své napsané přání či prosbu, a to v jakémkoliv světovém jazyce.

Nominujete. Kraj hledá mistry tradiční rukodělné výroby

Královéhradecko - Do konce ledna příštího roku přijímá Královéhradecký kraj nominace na titul Mistr tradiční rukodělné výroby Královéhradeckého kraje.