V neděli 25. února se Baroni představí na ledě vedoucího Nového Města, kterému budou chtít vrátit porážku na vlastním ledě.

Baráž o KHL - 3. kolo

Opočno – Trutnov B 8:2

Sestava HC Opočno: Bláha – Jakl, Franc, Vedral, Veselý, Jedlička, Hejduk – Chmelík, Černík, Řehák, Slezák, Rail, Srpek, Vencl, Žid, Mervart, Steklík.

Skóre zápasu otevřel ve 3. minutě opočenský Žid, který za pouhé čtyři vteřiny potrestal vyloučení Zákravského. První třetina skončila nerozhodně, když ve 14. minutě vyrovnal Patzelt. Zlom ve vývoji utkání přinesl úvod druhé třetiny. Baroni v rozmezí 22. a 23. minuty vstřelili tři branky, jejímiž autory byli Vencl, Jedlička a Řehák – 4:1. Za další dvě minuty Srpek přidal pátý gól a bylo prakticky rozhodnuto. V závěrečné třetině Řehák a Jedlička zvýšili vedení 7:1. V 59. minutě se podruhé gólově prosadila trutnovská rezerva, jmenovitě Baudyš – 7:2. Tečku za utkáním udělal v poslední minutě Řehák, který zkompletoval svůj hattrick.

Oblastní liga

První utkání o 5. místo:

SK Žamberk – HC Čestice 1:5 (1:0, 0:2, 0:3). Branky Čestic: Karásek 2, Kozel 2, Javůrek. Rozhodčí : L. Hrabal, V. Brejša (oba Lanškroun). Sestava HC Čestice: L. Beránek (J. Novohradský) – R. Sajdl, Jiruška, Jančárek, J. Sajdl – Dočkal, Kubasa, L. Sajdl, Javůrek, Kozel, T. Kopecký, Karásek, Marek.

Čestičtí hokejisté po vyřazení ve čtvrtfinále play off s TJ Voděrady (3:4 a 0:6) rozehráli sérii o konečné páté místo v Oblastní lize. V úvodním duelu na venkovním ledě v Žamberku vyhráli 5:1 a v neděli 25. února od 16.30 hodin je na rychnovském zimním stadionu čeká poslední zápas sezony.   (dr, fs)