Výsledky tipovaných duelů 8. kola1.   Litvínov – Mountfield Hradec Králové 5:1⋌1
2.   Písek – Vrchlabí 7:3⋌1
3.   Trutnov – Děčín 4:4⋌0
4.  Náchod – Třebechovice 4:2⋌1
5.  Dvůr Králové – Nový Bydžov 9:4⋌1
6.  Nová Paka – Jičín 3:4⋌2
7.  Jaroměř – Nové Město nad Metují 0:3⋌2
8.  Čestice – Skuteč 2:8⋌2
9.  Hronov – Semechnice 7:5⋌1
10.  Třebechovice B – Lanškroun 4:2⋌1

Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 81 branek.

O vítězi osmého kola se rozhodovalo mezi jedenácti soutěžícími, kteří získali jedenáct bodů. Z triumfu se může radovat Naďa Hůlková z Trutnova (start. číslo HK0187), která byla nejblíže Supertrefě. Vítězku prosíme, aby kontaktovala sportovní redakci na telefonním čísle 724 717 854.

Získává balíček od pivovaru Tambor a věcnou cenu od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Průběžné pořadí po osmém kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 11 87
HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 5 87
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. 11 84
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 84
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 8 84
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 8 84
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 84
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 5 84
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 5 84

KHL (10. – 51. místo)
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 8 81
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 8 81
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec 8 81
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 8 81
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 8 81
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 8 81
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 5 81
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 5 81
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 5 78
HK0190 Marie Holá, Trutnov 5 78
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 5 78
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 5 78
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 5 78
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 5 78
HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 5 78
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 78
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 5 78
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 78
HK0280 Milan Řehák, Libotov 5 78
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 5 78
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 78
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice 11 75
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 8 75
HK0290 Michal Matura, Semily 8 75
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 8 75
HK0292 František Polák, Jičín 8 75
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 8 75
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 8 75
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 8 75
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 5 75
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 5 75
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 75
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 5 75
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 5 75
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 5 75
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 5 75
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 5 75
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 75
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 5 75
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov 5 75
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 2 75
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 2 75

EXTRALIGA (52. – 110. místo)
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 8 73
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 0 73
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 8 72
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 8 72
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 8 72
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 8 72
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 5 72
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 5 72
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 72
HK0001 Richard Ducháč, Úpice 5 72
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 5 72
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 5 72
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 72
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 5 72
HK0159 Josef Hofman, Černčice 5 72
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 5 72
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice 5 72
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 5 72
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 5 72
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 72
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 5 72
HK0038 Petr Šolc, Machov 5 72
HK0064 Radek Zima, Prasek 5 72
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 2 72
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 2 72
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 2 72
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 69
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 8 69
HK0184 Václav Herout, Trutnov 8 69
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 8 69
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 8 69
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 69
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 8 69
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 69
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 8 69
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 5 69
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 5 69
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 5 69
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 5 69
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 5 69
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná 5 69
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 5 69
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 69
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 5 69
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 5 69
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 5 69
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 5 69
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 5 69
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 5 69
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 5 69
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 2 69
HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 69
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 2 69
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 2 69
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 2 69
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 2 69
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 69
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 2 69
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 2 69

I. LIGA (111. – 193. místo)
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 67
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 5 67
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 5 67
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 5 67
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 0 67
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 11 66
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 8 66
HK0300 Jan Halčák, Jičín 8 66
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 8 66
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 8 66
HK0313 Václav Kameník, Jičín 8 66
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 8 66
HK0316 František Lachman, Jičín 8 66
HK0040 Petra Nováková, Habřina 8 66
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 8 66
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 8 66
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 8 66
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 66
HK0079 Pavel Brett, Králíky 5 66
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 5 66
HK0310 Martina Dejlová, Louny 5 66
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 5 66
HK0138 František Dušek, Holohlavy 5 66
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 5 66
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 5 66
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 5 66
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 5 66
HK0165 Petr Holý, Trutnov 5 66
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 5 66
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 5 66
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 5 66
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 5 66
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 5 66
HK0256 Martin Nosek, Solnice 5 66
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 5 66
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové 5 66
HK0039 Jan Šolc, Machov 5 66
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 2 66
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. 2 66
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 66
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 2 66
HK0111 Jan Radoň, Blešno 2 66
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 2 66
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 2 66
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 2 66
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 2 66
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 2 66
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice -1 66
HK0029 Jiří Krista, Hronov 5 64
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 2 64
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice 11 63
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 8 63
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 8 63
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 8 63
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 8 63
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 8 63
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 8 63
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. 8 63
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 5 63
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 5 63
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 5 63
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 5 63
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 5 63
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 5 63
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 5 63
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 5 63
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 5 63
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 5 63
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 2 63
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. 2 63
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 2 63
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov 2 63
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 2 63
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 2 63
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 2 63
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 2 63
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 2 63
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 2 63
HK0294 Alois Dejl, Jičín 1 62
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav 8 61
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 8 61
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko 8 61
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 0 61

II. LIGA (194. – 269. místo)
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 8 60
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 8 60
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 5 60
HK0297 Martin Dejl, Louny 5 60
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 5 60
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 5 60
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 5 60
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 5 60
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 5 60
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 60
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 60
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 5 60
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 5 60
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 5 60
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 5 60
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 5 60
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 5 60
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 5 60
HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná 5 60
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 5 60
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 5 60
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 2 60
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 2 60
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 60
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná -1 60
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 58
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 5 58
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 5 58
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov 5 58
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 5 58
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové 11 57
HK0162 Radka Novotná, Černčice 11 57
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 5 57
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 5 57
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 5 57
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 5 57
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 57
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 5 57
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 5 57
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 57
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 57
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 57
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná 5 57
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 5 57
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice 5 57
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 57
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí 5 57
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 57
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 2 57
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 2 57
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 2 57
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 8 55
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 5 55
HK0284 Helena Skrbková, Brdo 5 55
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko 5 55
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové 5 55
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 55
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 2 55
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 2 55
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 11 54
HK0003 Jiří Říha, Úpice 8 54
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 54
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany 5 54
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 5 54
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 5 54
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 54
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 5 54
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 5 54
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 5 54
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 2 54
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 2 54
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 2 54
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 54
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 54
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice 2 54
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary -1 54

KRAJSKÝ PŘEBOR (270. – 311. místo)
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 5 52
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 5 52
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 2 52
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 2 52
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 2 52
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 2 52
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 8 51
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 5 51
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 5 51
HK0370 Pavel Marek, Javornice 5 51
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 5 51
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 5 51
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 5 51
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 5 51
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 5 51
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 2 51
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 2 51
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. -1 51
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. -1 51
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 50
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 5 49
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 5 49
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 2 49
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové 2 49
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 2 49
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 2 49
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 49
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš -1 49
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška -1 49
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice -1 49
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 5 48
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 48
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 48
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 5 48
HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 5 48
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 5 48
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 5 48
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 2 48
HK0271 Roman Izák, Opočno 2 48
HK0113 Josef Taichman, Prasek 2 48
HK0112 Martin Taichman, Prasek 2 48
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava -1 48

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (312. – 356. místo)
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 8 46
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 8 46
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 8 46
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice 5 46
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 5 46
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 5 46
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 5 46
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 2 46
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 2 46
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 2 46
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 8 45
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 45
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 5 45
HK0166 Josef Pich, Trutnov 5 45
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 5 45
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 45
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové -1 45
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice -1 45
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná -1 45
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek -1 45
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 45
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 8 44
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 8 43
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 5 43
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 2 43
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 2 43
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 5 42
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 5 42
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 2 42
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín -1 42
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. -1 42
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové -1 42
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 5 41
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 5 41
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 5 40
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 2 40
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 2 40
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 2 40
HK0381 Milan Lustig, Jičín 2 40
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí -1 40
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 11 39
HK0185 Michal Herout, Trutnov 5 39
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 2 39
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39

AMATÉŘI (357. – 390. místo)
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 8 37
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 5 37
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 5 37
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové -1 37
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 5 36
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 36
HK0382 Karel Šulc, Lužany 5 36
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov 2 36
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř -1 36
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují -1 36
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové 2 34
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 2 34
HK0281 Pavel Žák, Předměřice 2 34
HK0167 Marek Birke, Trutnov 11 33
HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové 8 33
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč -4 33
HK0269 Petr Kain, Dobruška 5 31
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 5 30
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 2 30
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno -4 30
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 8 27
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 5 27
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 2 26
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 0 25
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín 5 24
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 2 23
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 5 22
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. 5 19
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 0 19
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 2 16
HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí 0 16
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice -1 16
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové -1 15

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 400. místo)
HK0062 Karel Dušek, Prasek 0 13
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí 0 13
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota 2 7
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 2 -1