Z důvodu pozdního příjezdu hostujícího týmu se začátek zápasu 13. kola krajského přeboru posunul o deset minut. V úvodu byla minutou ticha uctěna památka náhle zemřelého bývalého hráče, kapitána a trenéra semechnického týmu Miroslava Jarkovského z Podbřezí.

Semechnice 0

Lomnice 3

V první třetině měli převahu na hokejkách domácí hokejisté. Avšak poskytnutou výhodu přesilových her v 8. a v 10. minutě nedokázali využít. Také hostující tým se postupně dostával do tempa a vytvořil si brankové příležitosti. První branka zápasu padla do sítě domácího týmu v poslední minutě úvodní třetiny. Jejím autorem byl Stránský. Ve 28. min. hrál domácí tým přesilovou hru pět na tři, dvojnásobnou početní výhodu však nezužitkoval.

V průběhu druhé třetiny přibyla ve hře obou týmů řada nepřesností, které však ani jeden ze soupeřů nedokázal brankově potrestat. Největší příležitost v závěrečné třetině měl v 50. min. domácí Přibyl, který orazítkoval horní tyč lomnické branky. Semechničtí hokejisté v poslední desetiminutovce otevřeli hru a všechny síly vrhli do útoku.

To se jim však stalo osudným. V 58. min. ujel domácí obraně Sehnoutek a pojistil lomnické vedení na 0:2. V závěru se domácí pokusili vykřesat naději v power play, ale hostující Páv je v poslední minutě potrestal třetím gólem do prázdné branky.

Sestava Sokola Semechnice: Chalupný - Chudý, Ehl, Mervart, Novotný - Rejchrt, Brandejs, Gois, Frýda, Ryšavý, Hejzlar, Kopecký, Schejbal, Kňourek, Přibyl.