Choceň B – Semechnice 3:6

Hostující tým byl hned od začátku utkání aktivnější a hned ve 2. minutě po perfektní přihrávce Číšeckého skóroval po samostatném nájezdu Gábor. O čtyři minuty později měl velkou příležitost ke skórování Gois, který však jen orazítkoval horní tyč domácí branky. Tentýž hráč se brankově prosadil v 9. minutě opět po přihrávce Číšeckého. Ve 14.minutě měli hosté další velkou příležitost ke skórování, když hráli v početní výhodě pět na tři. Velkou výhodu však nevyužili.
Choceňští nastoupili do druhé třetiny aktivněji a hned ve 21. minutě snížili na 1:2 brankou Švece. Ve 24. minutě se domácím dokonce povedlo vyrovnat Růžičkou – 2:2. Ve 49. minutě se do střelecké listiny zapsal semechnický Novotný po přihrávce Brandejse a hosté opět vedli. Petrovi Novotnému, který hostuje již třetí sezonu v semechnickém týmu z Opočna, se povedlo skórovat vůbec poprvé, za což byl spoluhráči náležitě oceněn. V 55. minutě hosté opět utekli na rozdíl dvou branek. Do sítě se trefil junior Lukášek po přihrávce Frýdy. O minutu později přidal pátý gól Semechnic Valášek, kterému přihrával Ryšavý. Semechnický půltucet završil v 58. minutě Frýda (asistoval mu Žid). Domácí tým v závěru zkorigoval výsledek při vlastní přesilové hře na konečných 3:6 šťastnou brankou Veselého, který trefil brusli semechnického obránce Janského. Odražený puk již hostující brankář Kratochvíl neměl šanci chytit.

HC Spartak Choceň B – Sokol Semechnice 3:6 (0:2, 2:0, 1:4). Branky Semechnic: Gábor, Gois, Novotný, Lukášek, Valášek, Frýda. Rozhodčí: Čaka, Louda, Zemánek. Vyloučení: 5:9. Využití: 1:0. Diváků: 30.

Sokol Semechnice: Kratochvíl, obránci: Číšecký, Novotný, Janský, Chudý, útočníci: Červíček, Brandejs, Gois, Frýda, Žid, Lukášek, Ehl, Gábor, Valášek, Ryšavý.