VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Tip liga před finišem, vedení drží Šenkýř

Rychnovsko - Vítězem předposledního kola Šolc z Machova.

15.2.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Vilém Fischl

Po devátém kole hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje registrujeme v soutěži 490 hráčů (355 mužů a 135 žen). V čele průběžného pořadí je Miloš Šenkýř z Dobrušky (69 bodů), s tříbodovou ztrátou mu však na záda dýchá Jaroslav Čálek z Police nad Metují.

Vítězem 9. kola se stal VÍTĚZSLAV ŠOLC starší z Machova (startovní číslo HK0018), jenž získal jedenáct bodů. Stejně si vedlo také dalších čtrnáct soutěžících, Šolc však jako jediný uhodl Supertrefu (celkový počet gólů ve všech deseti duelech). Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na telefonní číslo 602 576 209. O víkendu se odehrají zápasy posledního kola. Příští středu tedy vyjde konečné pořadí.

NHL (1. – 50. místo)
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 2 69
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 5 66
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 8 63
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 5 63
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 60
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 2 60
HK0258 Milan Vanžura, Dobré -1 60
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 8 57
HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 57
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 5 57
HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 5 57
HK0050 Roman Žák, Hradec Kr. 5 57
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov 2 57
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice -1 57
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 8 55
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 11 54
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 8 54
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 5 54
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 5 54
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 5 54
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 2 54
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 2 54
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 2 54
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 2 54
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 11 52
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 52
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř -1 52
HK0013 Jana Klicperová, Otovice 11 51
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín 11 51
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 51
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 5 51
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 5 51
HK0199 Václav Kameník, Jičín 5 51
HK0153 Miloš Uher, Hořice 5 51
HK0456 Jan Urban, Rudník 5 51
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 51
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 2 51
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 2 51
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 2 51
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř -1 51
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř -1 51
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov -1 51
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec -1 51
HK0175 Eva Zimová, Smidary -1 51
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov -4 51
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. -4 51
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 8 49
HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. 2 49
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 0 49
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 11 48

KHL (51. – 100. místo)
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 8 48
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 5 48
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 48
HK0218 Marek Janata, Slatiny 5 48
HK0065 Aleš Kupka, Opočno 5 48
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 5 48
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 5 48
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 5 48
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové 2 48
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 2 48
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 2 48
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 -1 48
HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 11 47
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 8 46
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 2 46
HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov -1 46
HK0436 Jan Sůra, Dolní Branná -4 46
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 11 45
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 5 45
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, M. Buky 5 45
HK0233 Petr Černý, Jičín 5 45
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 5 45
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 5 45
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 2 45
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 2 45
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 2 45
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 2 45
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 2 45
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 2 45
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 2 45
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 2 45
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov -1 45
HK0113 Otto Kelel, Hronov -1 45
HK0209 František Lachman, Jičín -1 45
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov -1 45
HK0327 Lukáš Matura, Libštát -1 45
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov -1 45
HK0214 Roman Voldán st., Jičín -1 45
HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 8 44
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 0 44
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 8 43
HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 5 43
HK0174 Jiří Zima, Smidary 5 43
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 43
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 2 43
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 11 42
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 8 42
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 8 42
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 5 42
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 42

EXTRALIGA (101. – 150. místo)
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. 5 42
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 5 42
HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 5 42
HK0182 Radek Zima, Prasek 5 42
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 2 42
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 2 42
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav -1 42
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. -1 42
HK0220 Marek Růžička, Veliš -1 42
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko -1 42
HK0020 Petr Šolc, Machov -1 42
HK0211 Hana Voldánová, Jičín -1 42
HK0215 Marta Voldánová, Jičín -1 42
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov -4 42
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 11 40
HK0394 Josef Hofman, Černčice 5 40
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 5 40
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 2 40
HK0062 Milada Bílková, Praskačka -1 40
HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška -1 40
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. -1 40
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 39
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 39
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 8 39
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 39
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 39
HK0361 Jiří Bílek, Libčany 2 39
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 2 39
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 39
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 2 39
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 2 39
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. -1 39
HK0021 Jan Šolc, Machov -1 39
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 -1 39
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov -1 39
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov -1 39
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín -4 39
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 8 37
HK0334 Milan Rehák, Libotov 5 37
HK0344 Václav Herout, Trutnov 2 37
HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná -1 37
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 8 36
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 5 36
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 5 36
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 36
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 5 36
HK0015 Oto Klicpera, Otovice 2 36
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 36
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové 0 36
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. -1 36

I. LIGA (151. – 200. místo)
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. -1 36
HK0037 Roman Svoboda, Černilov -1 36
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí -1 36
HK0016 Olga Majerová, Vysokov -4 36
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. -4 36
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. -4 36
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. -4 36
HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 11 35
HK0439 Tomáš Houška, Jičín 5 35
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 2 35
HK0109 Jiří Krista, Hronov 2 35
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 0 35
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 11 34
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice 8 34
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 5 34
HK0034 Martin Izák, Jaroměř 5 34
HK0398 Petra Nováková, Machov 5 34
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 5 34
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 2 34
HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice 2 34
HK0392 Radka Novotná, Černčice 2 34
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 2 34
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 2 34
HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek 2 34
HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek -1 34
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 34
HK0161 Josef Taichman, Prasek -4 34
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n.O. 8 33
HK0234 Jiřina Černá, Jičín 5 33
HK0189 Alois Dejl, Jičín 5 33
HK0223 Alois Dejl, Jičín 5 33
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 5 33
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 5 33
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 5 33
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška 5 33
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 2 33
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 2 33
HK0226 Martin Dejl, Louny 2 33
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. 2 33
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 2 33
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 2 33
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 2 33
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 2 33
HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 2 33
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 2 33
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 2 33
HK0045 Petr Drašnar, Náchod -1 33
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. -1 33
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice -1 33
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky -1 33

II. LIGA (201. – 250. místo)
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. -1 33
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín -1 33
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov -1 33
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov -1 33
HK0241 Milosl. Wagenknechtová, Vidochov -1 33
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov -1 33
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov -4 33
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava -4 33
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň -4 33
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. -4 33
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov -7 33
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice -7 33
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod -7 33
HK0452 Přemek Šatra, Kladno 8 32
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n.O. 5 32
HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 2 32
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 2 32
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n.K. 0 32
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 0 32
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 5 31
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 2 31
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 2 31
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 2 31
HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 0 31
HK0402 Milan Koleno, Dobruška -1 31
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod -1 31
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 8 30
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 5 30
HK0347 Leoš Herout, Trutnov 5 30
HK0370 David Kamitz, Chvaleč 5 30
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 5 30
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 5 30
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice 5 30
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 5 30
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 2 30
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 2 30
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 2 30
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 2 30
HK0143 Kateřina Horská, Týniště 2 30
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 30
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 2 30
HK0120 Josef Matha, Olešnice 2 30
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát 2 30
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 2 30
HK0320 Marta Suchá, Radvanice 2 30
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 2 30
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 0 30
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. -1 30
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška -1 30
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. -1 30

KRAJSKÁ LIGA I (251. – 300. místo)
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška -1 30
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát -1 30
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát -1 30
HK0252 Václav Mervart, Dobruška -1 30
HK0249 Martin Sosna, Dobruška -1 30
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko -1 30
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice -1 30
HK0024 Josef Jakubec, Náchod -4 30
HK0023 Milan Jakubec, Náchod -4 30
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice -4 30
HK0001 Viktor Schejbal, Praha -4 30
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod -4 30
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. -4 30
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. -7 30
HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 5 29
HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. 2 29
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 2 29
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín 2 29
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 2 29
HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 2 29
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice -1 29
HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov -4 29
HK0464 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 5 28
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 2 28
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 2 28
HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -1 28
HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná -4 28
HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná -7 28
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 8 27
HK0224 Helena Dejlová, Jičín 5 27
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 5 27
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 5 27
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 27
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 5 27
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 2 27
HK0461 Jakub Geletič, Sloupno 2 27
HK0460 Petra Geletičová, Sloupno 2 27
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 2 27
HK0166 Radek Chlad, Kosičky 2 27
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 2 27
HK0202 František Polák, Jičín 2 27
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice 2 27
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 2 27
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 2 27
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 27
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 2 27
HK0232 Katka Dejlová, Louny -1 27
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice -1 27
HK0423 Marie Holá, Trutnov -1 27
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč -1 27

KRAJSKÁ LIGA II (301. – 350. místo)
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov -1 27
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. -1 27
HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. -1 27
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -4 27
HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 8 26
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 0 26
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice -7 26
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 8 25
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 8 25
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 5 25
HK0459 Amálka Geletičová, Sloupno 2 25
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 2 25
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 2 25
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř 2 25
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov 2 25
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. -1 25
HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov -4 25
HK0253 Radim Sobotka, Opočno -4 25
HK0407 Miloš Vendera, Otvovice -4 25
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 8 24
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. 8 24
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 24
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany 2 24
HK0033 David Hric, Hradec Kr. 2 24
HK0325 Ondřej Matura, Libštát 2 24
HK0025 Jan Jakubec, Náchod -1 24
HK0462 Josef Nevrlý, N. Bydžov -1 24
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové -1 24
HK0458 Jan Štembera, Hradec Kr. -1 24
HK0154 Jakub Uher, Hořice -1 24
HK0360 Hana Bílková st., Libčany -4 24
HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové -4 24
HK0238 Miloš Jón, Chomutice -4 24
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice -4 24
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov -4 24
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. -4 24
HK0227 Jan Halčák, Jičín 5 23
HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice 2 23
HK0073 Josef Stránský, Libčany 2 23
HK0014 Hana Dušková, Broumov 0 23
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 0 23
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary -7 23
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. 11 22
HK0470 Alexandr Novák, Trutnov 8 22
HK0397 Monika Procházková, Náchod 8 22
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 8 22
HK0474 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 22
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 0 22
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 0 22
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -1 22

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (351. – 400. místo)
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice -4 22
HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. -4 22
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo 5 21
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 2 21
HK0322 Jan Suchý, Radvanice 2 21
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice -1 21
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice -1 21
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. -1 21
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice 8 20
HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 5 20
HK0442 Jiří Hasan, Libošovice 2 20
HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 2 20
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 0 20
HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto -1 20
HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov 5 19
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 5 19
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 5 19
HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 19
HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. 0 19
HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná -1 19
HK0395 Petr Hofman, N. Město -1 19
HK0473 Vlasta Suková, Dolní Branná -1 19
HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná -4 19
HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná -4 19
HK0217 Josef Janata, Slatiny 11 18
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. 5 18
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice 2 18
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 2 18
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové -1 18
HK0275 Franta Michera, Vamberk -1 18
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice -1 18
HK0121 Marek Matha, Olešnice -4 18
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn -4 18
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. -4 18
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí -7 18
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn -7 18
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 2 17
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 11 16
HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno 8 16
HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. 0 16
HK0278 Josef Pich, Trutnov 0 16
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod -4 16
HK0160 Martin Taichman, Prasek -4 16
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov 5 15
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 2 15
HK0471 Martina Tauchmannová, D. Branná 2 15
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška -1 15
HK0472 Milena Pitrmanová, Dolní Branná -1 15
HK0172 Michal Chlad, Kosičky -4 15
HK0466 Lucie Tomková, Vysoké Mýto -4 15

LIGA AMATÉRŮ (401. – 450. místo)
HK0453 Daniela Venderová, Otvovice 5 14
HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín 2 14
HK0279 Eva Pichová, Trutnov 0 14
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 0 14
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška -1 14
HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. 11 13
HK0281 Marek Birke, Trutnov 5 13
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín 2 13
HK0477 Eva Šedivá, Praha 2 13
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 0 13
HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná -1 13
HK0476 Zdenka Hradilová, Brno -4 13
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek -4 13
HK0467 Miloš Vendera st, Otvovice 5 12
HK0107 Milan Bitnar, Hronov 2 12
HK0173 Renata Chladová, Kosičky 2 12
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín 2 12
HK0169 David Stanislav, Úpice 0 12
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno -1 12
HK0156 Roman Machač, Hradec Kr. -1 12
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n.O. -1 12
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. -1 12
HK0170 Richard Ducháč, Úpice -4 12
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov -4 12
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice -4 12
HK0250 Roman Izák, Opočno -7 12
HK0484 Pavel Purma, Sloupno 2 11
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 0 11
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 0 11
HK0475 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 2 10
HK0425 Michal Mrkáček, Turnov 0 10
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH 0 10
HK0430 Radek Tauchmann, D. Branná -1 10
HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. -4 10
HK0485 Petr Veselý, Chlumec n. C. 5 9
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 9
HK0035 Milan Toušek, Týniště 4 9
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 0 8
HK0482 Ivana Jankovská, Praha -1 8
HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová -4 8
HK0413 Johanka Hanušová, Hradec 2 7
HK0463 Ladislav Havelka, Jičín 0 7
HK0469 Pavel Horák, Dvůr Králové 0 7
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7
HK0006 Václav Přibyl, Náchod 8 6
HK0465 Alena Šatrová, Kladno 2 6
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. 0 6
HK0030 Tibor Platinský, Král. Lhota -1 6
HK0031 Martin Řehák, Týniště -1 6
HK0483 Jana Matoušková, Pardubice 2 5

ALESPOŇ TO ZKUSILI (451. – 490. místo)
HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 0 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby 0 5
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5
HK0487 Marie Čapková, Podoliby 5 4
HK0489 Drah. Korunková, Dvůr Kr. 2 4
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. 0 4
HK0416 Anna-Marie Hanušová, HK -4 4
HK0490 Karel Korunka, Dvůr Králové -4 4
HK0255 Václ. Mervart ml., Dobruška 5 3
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 3
HK0446 Jiří Krutil, Náchod -1 3
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno -1 3
HK0222 Helena Růžičková, Veliš -7 3
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2
HK0091 Vlast. Dvořáček, Doudleby 0 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 2
HK0480 Michal Jiránek, D. Branná 0 2
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín 0 2
HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2
HK0095 I. Jedlinská, Kostelec n. O. -1 2
HK0481 Jitka Marynková, D. Branná 0 1
HK0410 Antonín Urban, Kozojedy 0 1
HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -4 0
HK0486 Jan Jedlička ml., Dvůr Kr. -4 -1
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice -10 -1
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4
HK0409 Aťka Micherová, Rychnov -4 -4
HK0478 Jar. Popelářová, Sopotnice 2 -5
HK0468 Alena Jedličková, Dvůr Kr. -4 -5
HK0408 Pavel Michera, Rychnov -7 -5
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 0 -7
HK0479 Mil. Krčmářová, Slatina n. Z. -1 -8
HK0488 A. Laubeová, Ch. Hradiště -4 -9
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška -7 -10
HK0276 Nikol Tomková, Vys. Mýto -1 -15

Výsledky tipovaných zápasů 9. kola

1. Česká republika – Finsko (0:7) 2
2. Švédsko – Rusko (4:1) 1
3. Česká republika – Rusko (4:0) 1
4. Finsko – Švédsko (1:3) 2
5. Salith Šumperk – HC VCES Hradec Králové (3:2) 1
6. IHC Komterm Písek – SK Horácká Slavia Třebíč (1:2) 2
7. HC Jaroměř – Wikov Hronov (5:3) 1
8. SK Třebechovice p. O. – HC Stadion Vrchlabí (3:6) 2
9. HC Náchod – TJ Spartak Nové Město nad Metují (8:2) 1
10. BK Nová Paka – Stadion Nový Bydžov (5:2) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 62 branek.
15.2.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Špindl SkiOpening 2017, oficiální zahájení lyžařské sezony v krkonošském horském středisku.

Polívková si připadá jako paní starostová, Vašut lyžoval závodně

Hokejová extraliga: Mountfield HK - HC Škoda Plzeň.
40

Paráda! Hradec rozdupal lídra

Kohák se klouzal a farář žehnal raketám: Prohlédněte si nejlepší videa víkendu

Podívejte se na krátký sestřih toho nejzajímavějšího, co zaznamenali redaktoři Deníku o víkendu 9. až 10. prosince 2017.

S elekromobilem zdravotníci ještě život nezachraňovali

Královéhradecko - Krajští záchranáři jezdí přes měsíc elektromobilem. Na zásah si s ním zatím netroufli.

„Konečně přijelo áčko,“ užíval si Jakub Kohák zasněžený Špindl

Královéhradecko, Špindlerův Mlýn /FOTO, VIDEO, ROZHOVOR/ - Známý showman Jakub Kohák se objevil v sobotu ve Špindlerově Mlýně při slavnostním otevírání lyžařské sezony.

Výstava jako pouť imaginárním ostrovem

Kostelec nad Orlicí - Artefakty z území ostrova Loomarti Bruuden budou k vidění ještě do poloviny prosince v nezávislé Galerii Skříňka v Kostelci na Orlicí.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT