Výsledky zápasů
8. kola Tip ligy
1. Mladá Boleslav – Hradec Králové 1:2    2
2. Pardubice – Liberec 3:3   0
3. Litvínov – Slavia Praha 4:1  1
4. Sparta Praha – Zlín 6:6  0
5. Plzeň – Kometa Brno 3:0  1
6. Karlovy Vary – Třinec 5:3  1
7. Vítkovice – Olomouc 3:1  1
8. Havlíčkův Brod – Prostějov 2:4   2
9. Kolín – Vrchlabí 5:2 1
10. Jindřichův Hradec – Trutnov 4:2  1
Supertrefa: v deseti zápasech padlo 60 branek.

NHL (1. – 9. místo)
HK0096 Miroslav Špaček, Vlčkovice 17 72
HK0055 Josef Hofman, Černčice 8 57
HK0023 Petr Šolc, Machov 8 57
HK0020 Petr Drašnar, Náchod 11 54
HK0011 Roman Rainet, Velké Poříčí 8 51
HK0012 Josef Veselý, Jaroměř 8 51
HK0014 Josef Jakubec, Náchod 5 51
HK0044 Jaroslav Valchař ml., Police n. M. 5 51
HK0287 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 49

KHL (10. – 25. místo)
HK0274 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 48
HK0201 Jan Hanuš, Hradec Kr. 8 48
HK0164 Jaroslav Suchánek, Potštejn 8 48
HK0108 Václav Tarantík, Smiřice 8 48
HK0230 Martin Dejl, Louny 5 48
HK0292 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 5 48
HK0276 Jiří Řízek, Houdkovice 5 48
HK0022 Jan Šolc, Machov 5 48
HK0255 Bohuslav Šolín, Val 5 48
HK0141 Otto Vodák, Hradec Kr. 5 48
HK0211 Miloš Jón, Chomutice 2 48
HK0293 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 2 48
HK0057 Petr Hofman, N. Město n. M. -1 48
HK0242 Bořek Krejčí, Solnice -1 48
HK0169 Kateřina Vaněčková, Houdkovice -1 48
HK0279 Zdeněk Žáček, Úpice 0 46
EXTRALIGA (26. – 66. místo)
HK0007 Gisela Hlavatá, Náchod 8 45
HK0024 Petra Nováková, Habřina 8 45
HK0296 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 45
HK0133 Jiří Bílek, Libčany 5 45
HK0205 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Kr. 5 45
HK0140 František Hnik, Lužany 5 45
HK0009 Zdeněk Rainet, Velké Poříčí 5 45
HK0021 Vítězslav Šolc st., Machov 5 45
HK0103 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 5 45
HK0291 Libor Kubáněk, Dolní Branná 2 45
HK0290 Janek Kubáněk, Dolní Branná 2 45
HK0148 Jiří Pešek, Hradec Kr. 2 45
HK0269 Viktor Macek, Běstviny -1 45
HK0016 Jan Jakubec, Náchod 8 43
HK0247 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 11 42
HK0324 Karel Havelka, Trutnov 8 42
HK0258 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 8 42
HK0187 Milan Toušek, Týniště 8 42
HK0004 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 8 42
HK0225 Alois Dejl, Jičín 5 42
HK0227 Iveta Dejlová, Jičín 5 42
HK0019 Petr Drašnar, Václavice 5 42
HK0052 Milan Ducháč, N. Město n. M. 5 42
HK0070 Vlastimil Gabriel, Vinary 5 42
HK0322 Václav Herout, Trutnov 5 42
HK0315 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 42
HK0018 Miloš Kubík, Hronov 5 42
HK0241 Vladislav Kuchař, Rychnov 5 42
HK0233 Pavel Ozdin, Osenice 5 42
HK0235 Jaroslav Patřín, Lužany 5 42
HK0277 Josef Plachetka, Houdkovice 5 42
HK0195 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 5 42
HK0168 Jana Vaněčková, Houdkovice 5 42
HK0091 Jiří Zima, Sloupno 5 42
HK0142 Luboš Chlad, Kosičky 2 42
HK0314 Otakar Jón, Trutnov 2 42
HK0213 Pavlína Jónová, Chomutice 2 42
HK0115 Michal Přibyl, Borohrádek 2 42
HK0114 Karel Přibyl, Hradec Kr. 2 42
HK0170 Václav Vaněček ml., Houdkovice 2 42
HK0259 Vladimír Gutler, Dobruška -1 42
I. LIGA (67. – 106. místo)
HK0111 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 40
HK0058 Radka Novotná, Černčice 14 39
HK0338 Klaus Püschel, Trutnov 11 39
HK0178 Marie Buřičová, Chlumec 5 39
HK0038 Ivoš Dius, Velké Poříčí 5 39
HK0229 Kateřina Halčáková, Jičín 5 39
HK0372 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 39
HK0266 Juraj Jirásek, Sněžné 5 39
HK0180 Zdeněk Kříž, Převýšov 5 39
HK0034 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 5 39
HK0003 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 39
HK0040 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 5 39
HK0327 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 39
HK0035 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 5 39
HK0239 Jindřich Novotný, Hořice 5 39
HK0117 Václav Polívka, Hradec Kr. 5 39
HK0026 Aneta Rýdlová, Náchod 5 39
HK0027 Lenka Rýdlová, Náchod 5 39
HK0199 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Kr. 5 39
HK0268 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 39
HK0064 Lenka Taichmanová, Prasek 5 39
HK0231 Lenka Dejlová, Louny 2 39
HK0162 František Dušek, Holohlavy 2 39
HK0334 Erich Kamitz, Chvaleč 2 39
HK0345 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 39
HK0294 Věra Kubáňková, Dolní Branná 2 39
HK0248 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 2 39
HK0208 Michal Matura, Semily 2 39
HK0312 Ludmila Maturová, Libštát 2 39
HK0204 Bohuš Nosek, Solnice 2 39
HK0033 Josef Čepelka, Velké Poříčí -1 39
HK0030 Miroslav Pácalt, Náchod -1 39
HK0029 Vlasta Pácaltová, Náchod -1 39
HK0090 Eva Zimová, Sloupno -1 39
HK0399 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 38
HK0110 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 37
HK0126 Kamila Žáková, Hradec Kr. 5 37
HK0125 Kamil Žák, Hradec Kr. 2 37
HK0124 Roman Žák, Hradec Kr. 2 37
HK0061 Radek Svatoš, Zlíčko 0 37
II. LIGA (107. – 184. místo)
HK0146 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 11 36
HK0105 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 8 36
HK0160 Jiří Kotek, Černilov 8 36
HK0215 Miroslav Kracík, Jičín 8 36
HK0206 Tereza Ozdinová, Osenice 8 36
HK0184 Luboš Rydrych, Týniště 8 36
HK0343 Marie Holá, Trutnov 5 36
HK0079 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 5 36
HK0015 Aneta Nyčová, Náchod 5 36
HK0313 Milan Řehák, Libotov 5 36
HK0203 Marcela Sehnoutková, Hradec Kr. 5 36
HK0217 Lukáš Skrbek, Brdo 5 36
HK0302 Petr Sůra, Dolní Branná 5 36
HK0183 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 36
HK0065 Martin Taichman, Prasek 5 36
HK0161 Petr Vacek, Hradec Kr. 5 36
HK0173 Jan Bílek, Praskačka 2 36
HK0006 Vladimír Čejp, Náchod 2 36
HK0226 Helena Dejlová, Jičín 2 36
HK0240 Tereza Halčáková, Osenice 2 36
HK0326 Karel Kábrt, Trutnov 2 36
HK0176 Jaroslav Kratochvíl, Mlékosrby 2 36
HK0341 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 36
HK0109 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 2 36
HK0210 František Polák, Jičín 2 36
HK0113 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 36
HK0010 Eva Rainetová, Velké Poříčí 2 36
HK0175 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 2 36
HK0224 Vlastimil Sudek, Libuň 2 36
HK0043 Augustin Šála, Police n. M. 2 36
HK0066 Pavel Zásada, N. Bydžov 2 36
HK0153 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. -1 36
HK0289 Libor Čvančara, Dolní Branná -1 36
HK0202 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. -1 36
HK0264 Milan Koty, České Meziříčí -1 36
HK0267 Milan Kotyška, České Meziříčí -1 36
HK0275 Pavel Marek, Javornice -1 36
HK0280 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná -1 36
HK0346 Gert Böhnisch, Mladé Buky 0 34
HK0179 Miroslav Buřič, Chlumec 0 34
HK0059 Jakub Svatoš, Zlíčko 0 34
HK0136 Dana Machačová, Hradec Kr. 11 33
HK0320 Leoš Herout, Trutnov 8 33
HK0353 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 33
HK0080 Josef Hybner, Poděbrady 8 33
HK0300 Zdena Sůrová, Dolní Branná 8 33
HK0094 Jan Štembera, Hradec Kr. 8 33
HK0216 Otakar Fendrych, Brdo 5 33
HK0086 Amálka Geletičová, Sloupno 5 33
HK0139 František Hnik ml., Lužany 5 33
HK0200 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 33
HK0129 Petr Izák, Hradec Kr. 5 33
HK0005 Oto Klicpera, Otovice 5 33
HK0049 Silvestr Polomský, Česká Skalice 5 33
HK0032 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 5 33
HK0128 Jana Štanderová, Librantice 5 33
HK0083 Alois Dejl, Jičín 2 33
HK0273 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 2 33
HK0056 Zdena Hofmanová, Černčice 2 33
HK0130 Karel Kindl, Třebechovice 2 33
HK0002 Jana Klicperová, Otovice 2 33
HK0236 František Lachman, Jičín 2 33
HK0232 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 33
HK0350 Jiří Pelák, Dvůr Králové 2 33
HK0281 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 2 33
HK0323 Zdena Pivková, Trutnov 2 33
HK0209 Dagmar Poláková, Jičín 2 33
HK0151 Michal Přibyl, Třebechovice 2 33
HK0167 Josefa Suchánková, Potštejn 2 33
HK0063 Josef Taichman, Prasek 2 33
HK0155 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 33
HK0017 Milan Jakubec, Náchod -1 33
HK0342 Romana Krulišová, Trutnov -1 33
HK0045 Jaroslav Valchař, Police n. M. -1 33
HK0053 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 31
HK0386 Petr Mikas, N. Bydžov 5 31
HK0390 Josef Vaníček, Lužec 5 31
HK0060 Lukáš Svatoš, Zlíčko 0 31
KRAJSKÁ LIGA (185. – 256. místo)
HK0412 Johana Hanušová, Hradec Kr. 14 30
HK0348 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 11 30
HK0357 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 30
HK0356 Jitka Čížková, Dubenec 8 30
HK0191 Martin Izák, Jaroměř 8 30
HK0368 Petra Kosařová, Trutnov 8 30
HK0261 Martin Sosna, Dobruška 8 30
HK0363 Milan Bydžovský, Šaplava 5 30
HK0373 Monika Hádková, Hradec Kr. 5 30
HK0263 Milan Koleno, Dobruška 5 30
HK0305 Jan Zirm, Vrchlabí 5 30
HK0332 Jaroslav Birke, Trutnov 2 30
HK0154 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 2 30
HK0104 Zdena Havránková, Hradec Kr. 2 30
HK0194 Aleš Hojer, Hradec Kr. 2 30
HK0223 Jaromír Jelínek, Jičín 2 30
HK0119 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 2 30
HK0181 Vojtěch Kříž, Převýšov 2 30
HK0131 Aleš Kupka, Čánka 2 30
HK0316 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 2 30
HK0311 Lukáš Matura, Libštát 2 30
HK0072 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 30
HK0163 Martin Nosek, Solnice 2 30
HK0234 Marta Novotná, Hořice 2 30
HK0071 Josef Pozler, Podoliby 2 30
HK0337 Milena Püschelová, Trutnov 2 30
HK0197 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 2 30
HK0303 Milan Sůra, Dolní Branná 2 30
HK0107 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 30
HK0174 Milada Bílková, Praskačka -1 30
HK0158 Jana Kozová, Hradec Kr. -1 30
HK0310 Ondřej Matura, Libštát -1 30
HK0098 Roman Novák, Mžany -1 30
HK0408 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 29
HK0220 Tomáš Houška, Jičín 2 29
HK0355 Lenka Hrbková, Pardubice 8 28
HK0256 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 5 28
HK0387 Lenka Hlaváčková, N. Bydžov 5 28
HK0031 Jiří Krista, Hronov 5 28
HK0285 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 28
HK0062 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 0 28
HK0339 Lenka Hurtová, Trutnov 8 27
HK0188 Petr Jedlička, Hradec Kr. 8 27
HK0340 Miloš Jirsák, Bukovina u Č. 8 27
HK0120 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 8 27
HK0330 Eva Pichová, Trutnov 8 27
HK0186 Pavel Žák, Předměřice 8 27
HK0088 Petra Geletičová, Sloupno 5 27
HK0143 Michal Chlad, Kosičky 5 27
HK0245 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 5 27
HK0358 Jiří Knettig st., Provodov-Šonov 5 27
HK0073 Jaroslav Novotný, Podoliby 5 27
HK0192 Radek Sejtko, Hradec Kr. 5 27
HK0068 Pavel Tomšík, N. Bydžov 5 27
HK0077 Milan Čapek, Podoliby 2 27
HK0228 Jan Halčák, Jičín 2 27
HK0344 Pavel Holý, Trutnov 2 27
HK0116 Kateřina Přibylová, Hradec Kr. 2 27
HK0082 Alena Purmová, Křičov 2 27
HK0349 Alena Slezáková, Dvůr Králové 2 27
HK0165 Lukáš Spáčil, Ostrava 2 27
HK0301 Jan Sůra, Dolní Branná 2 27
HK0295 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná -1 27
HK0008 Sabina Hlavatá, Meziměstí -1 27
HK0157 Petr Koza, Hradec Kr. -1 27
HK0262 Jaroslav Macek, Dobruška -1 27
HK0298 Alfréd Sacher, Dolní Branná -1 27
HK0304 Robert Sůra, Dolní Branná -1 27
HK0166 Jaroslav Suchánek, Choceň -4 27
HK0039 Michal Lokvenc, Velké Poříčí 8 26
HK0037 Michal Lokvenc jun., Velké Poříčí 8 26
HK0041 Josef Čermák, Velké Poříčí 5 26
KRAJSKÁ SOUTĚŽ (257. – 317. místo)
HK0047 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 8 25
HK0282 Vlasta Suková, Dolní Branná 5 25
HK0283 Jana Jirková, Dolní Branná 2 25
HK0396 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 25
HK0389 Miroslav Vostruha, Sloupno 2 25
HK0347 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 0 25
HK0278 Richard Ducháč, Úpice 0 25
HK0329 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 0 25
HK0219 Helena Fendrychová, Brdo 8 24
HK0102 David Havránek, Hradec Kr. 8 24
HK0118 Michal Kozák, Hradec Kr. 8 24
HK0137 Daniel Machač, Hradec Kr. 8 24
HK0185 Jiří Samek, Týniště 8 24
HK0250 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 5 24
HK0145 Radek Chlad, Kosičky 5 24
HK0001 Tomáš Klicpera, Otovice 5 24
HK0243 Stáňa Krejčová, Solnice 5 24
HK0078 Jiří Pípa, N. Bydžov 5 24
HK0297 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 5 24
HK0196 Alena Sejtková, Hradec Kr. 5 24
HK0218 Helena Skrbková, Brdo 5 24
HK0087 Eleonor Geletičová, Sloupno 2 24
HK0354 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 24
HK0309 Zdeněk Matura ml., Libštát 2 24
HK0075 Josef Nevrlý, N. Bydžov 2 24
HK0076 Olina Pozlerová, Podoliby 2 24
HK0084 Pavel Purma, Sloupno 2 24
HK0081 Zdeněk Purma, Křičov 2 24
HK0121 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 0 24
HK0150 Jiří Chabada, Hradec Kr. 0 24
HK0212 Ondřej Jón, Chomutice -1 24
HK0013 Jana Veselá, Jaroměř -1 24
HK0207 František Vycpálek, Milíčeves -1 24
HK0101 Michal Tvrdek, Hradec Kr. -4 24
HK0042 Dana Hrubá, Velké Poříčí 8 23
HK0036 Marek Lokvenc, Velké Poříčí 8 23
HK0306 Michal Koldovský, Kunčice n. L. 0 23
HK0251 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 22
HK0391 Blanka Hladíková, Lužec 2 22
HK0384 Věra Mikasová, N. Bydžov 2 22
HK0097 Oldřich Turek, Hradec Kr. 2 22
HK0284 Jana Kotyková, Dolní Branná -1 22
HK0270 Teresa Šolínová, Val -1 22
HK0054 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. -1 22
HK0244 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. -4 22
HK0135 Hana Bílková ml., Libčany 5 21
HK0328 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 21
HK0336 Karel Kratochvíl, Trutnov 5 21
HK0318 Naďa Hůlková, Trutnov 2 21
HK0260 Jaroslav Gutler, Hradec Králové -1 21
HK0418 Ladislav Köszegi, Trutnov -1 21
HK0074 Vlastimil Kout, N. Bydžov -1 21
HK0089 Renata Munzarová, Sloupno -1 21
HK0156 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. -1 21
HK0253 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. -1 21
HK0093 Jitka Štemberová, Hradec Kr. -1 21
HK0171 Václav Vaněček st., Houdkovice -1 21
HK0159 Petr Želiezko, Hradec Kr. -1 21
HK0257 Roman Izák, Opočno -4 21
HK0351 Petr Slezák, Dvůr Králové -4 21
HK0238 Jaroslav Odvárko, Jičín 5 20
LIGA AMATÉRŮ (318. – 376. místo)
HK0379 Milan Langr, Skřivany 2 19
HK0172 Richard Bílek, Urbanice -1 19
HK0193 Jindřich Vondráček, Třebechovice 8 18
HK0333 Marek Birke, Trutnov 5 18
HK0331 Josef Pich, Trutnov 5 18
HK0134 Hana Bílková st., Libčany 2 18
HK0069 Eduard Důbrava, Petrovice 2 18
HK0028 Filip Knettig, Provodov-Šonov 2 18
HK0299 Jiří Sacher, Podhůří 2 18
HK0370 Jana Šrytrová, Petrovice 2 18
HK0149 Jiří Bartoš, Štěnkov 0 18
HK0051 David Runštuk, Velká Jesenice 0 18
HK0369 Jaroslava Hanušová, Lužany u Smiřic -1 18
HK0319 Zdeněk Hůlek, Trutnov -1 18
HK0308 Zdeněk Matura st., Libštát -1 18
HK0286 Radek Tauchmann, Dolní Branná -1 18
HK0198 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Kr. -4 18
HK0382 Jana Vaníčková, Sloupno 2 17
HK0048 Jiří Soukup, Česká Skalice 5 16
HK0147 Milan Dušek, Týniště 2 16
HK0397 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 2 16
HK0388 Miloslav Kořínek, N. Bydžov 2 16
HK0380 Jaroslav Vaníček, Sloupno 2 16
HK0177 Pavel Bahník, Třebechovice -1 16
HK0127 Monika Žáková, Hradec Kr. -1 16
HK0249 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 5 15
HK0352 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 2 15
HK0265 Josef Kotyška, Nový Hrádek 2 15
HK0362 Zuzana Pípová, N. Bydžov 2 15
HK0182 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 2 15
HK0085 Naďa Zimová, Prasek 2 15
HK0122 Andrea Neumannová, Hradec Kr. 0 15
HK0050 Jan Runštuk, Velká Jesenice 0 15
HK0361 Pavel Vízek, N. Bydžov 0 15
HK0359 Renata Hrubá, Velké Poříčí 8 14
HK0401 Radek Zima, Prasek 2 14
HK0214 Oldřich Čapek, Jičín 0 14
HK0221 Václav Kameník, Jičín 0 14
HK0365 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -1 14
HK0381 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 5 13
HK0394 Lucie Šmídová, Hřibiny 5 13
HK0409 Jan Havrda, Jičín 0 13
HK0392 Petr Hellinger, Dobruška -1 13
HK0025 Jiří Knettig, Provodov-Šonov 5 12
HK0364 Nikola Jedlinská, Kostelec n. O. 2 12
HK0190 Tibor Platinský, Kr. Lhota 2 12
HK0067 Pavel Sazka, N. Bydžov 2 12
HK0138 Roman Machač, Hradec Kr. -1 12
HK0411 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové -1 12
HK0099 Michaela Nováková, Mžany -1 12
HK0288 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná -1 12
HK0222 Stanislav Kozák, Železnice -4 12
HK0100 Václav Kuchař, Hradec Kr. -7 12
HK0366 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 5 11
HK0405 Zdeněk Purma, Smidary 2 11
HK0378 Antonín Urban, Kozojedy 2 11
HK0403 Matěj Zima, Prasek 2 11
HK0404 Radek Zima ml., Prasek 2 11
HK0402 Jana Zimová, Prasek 2 11
SOUTĚŽ AMATÉRŮ (377. – 436. místo)
HK0432 Miloslav Dejl, Liberec 5 10
HK0395 Jan Hellinger, Dobruška 5 10
HK0415 Jiří Holý, N. Bydžov 2 10
HK0398 Anna-Marie Hanušová, HK -1 10
HK0335 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 5 9
HK0112 Vladimír Racek, Hradec Kr. 5 9
HK0416 Luděk Bradna, N. Bydžov 2 9
HK0414 Oldřich Čapek, N. Bydžov 2 9
HK0325 Soňa Kábrtová, Trutnov 2 9
HK0046 Tomáš Crha, N. Město n. M. 0 9
HK0376 Bedřich Šimon, Popovice 0 9
HK0095 Patrik Špaček, Lochenice 0 9
HK0321 Michal Herout, Trutnov -1 9
HK0144 Renata Chladová, Kosičky -1 9
HK0189 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -1 9
HK0434 Vítězslava Pípová, N. Bydžov 8 8
HK0406 Hana Purmová, Sloupno 2 8
HK0377 Jan Handa, Jičín 0 8
HK0374 Jana Havrdová, Jičín 0 8
HK0307 Milan Koldovský, Kunčice n. L. 0 8
HK0426 Milan Čapek, Kunčice 2 7
HK0132 Petr Buchal, Hradec Kr. 0 7
HK0271 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 7
HK0427 Maruška Čapková, Podoliby 2 6
HK0428 Stanislav Peš, N. Bydžov 2 6
HK0429 Alena Pešavá, N. Bydžov 2 6
HK0092 Stanislav Vízek, N. Bydžov 0 6
HK0254 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 6
HK0252 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 6
HK0437 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 5
HK0400 Oldřich Matys, N. Bydžov 2 5
HK0246 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 5
HK0383 Alena Jedličková, Dvůr Králové 0 5
HK0407 Milan Lustig, Jičín 0 5
HK0430 Petr Reguli, Vrchlabí 0 5
HK0431 Štefan Kotek, Prasek 2 4
HK0106 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 4
HK0425 Viktorka Bradnová, N. Bydžov 2 3
HK0421 Jiří Holý ml., N. Bydžov 2 3
HK0420 Zdeněk Matuška, Milovice 2 3
HK0419 Alena Matušková, Milovice 2 3
HK0152 Roman Kamenický, Hradec Kr. 0 3
HK0413 Libuše Vízková, N. Bydžov 0 3
HK0367 Jakub Jedlinský, Kostelec n. O. -1 3
HK0436 Iva Holá, N. Bydžov 2 2
HK0371 Oldřich Turek II, Hradec Kr. 0 2
HK0424 Lucie Bradnová, N. Bydžov 0 1
HK0272 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 1
HK0385 Jan Jedlička, Dvůr Králové 0 1
HK0422 Jiří Hlavnička, Králíky 2 0
HK0423 Jan Krejčí, Podoliby 2 0
HK0360 Michaela Vízková, N. Bydžov 0 0
HK0237 Josef Kotnik, Chyjice 2 -1
HK0410 Zdeněk Buchar, Semily 0 -1
HK0417 Luboš Smrc, Špinlerův Mlýn 0 -1
HK0123 Jan Vítek, Hradec Kr. 0 -1
HK0433 Jaroslava Hrdá, Podoliby -1 -1
HK0435 Jaroslava Poláková, N. Bydžov -1 -1
HK0393 Dominik Hellinger, Dobruška 5 -2
HK0317 Věra Barancová, Svoboda n. Ú. -4 -2
NADĚJE UMÍRÁ POSLEDNÍ (437. místo)
HK0375 Pavel Kejzlar st., Úpice -7 -12

Vítěz osmého kola jako jediný získal sedmnáct bodů

Hradec Králové – Vítězem osmého dějství zimní hokejové Tip ligy čtenářů východočeských deníků se stal MIROSLAV ŠPAČEK z VLČKOVIC (startovní číslo HK0096), který jako jediný z celého startovního pole získal 17 bodů.

Vítěz osmého kola navíc nasadil v čele průběžného pořadí k trháku, na nejbližší soupeře už má náskok 15 bodů.
Vítěze kola žádáme, aby kontaktoval sportovní redakci na tel. 724 717 854, kde se dohodne na předání ceny, balíčku od pivovaru Tambor.⋌(re)