Oblastní liga

11. kolo: Žamberk - Čestice 1:3 a nedohráno

Fakta – branky HC Čestice: M. Dočkal, M. Šťastný, L. Kopecký. Rozhodčí: J. Hlava. Vyloučení: 4:8. Využití: 0:0. V oslabení: 0:1. Sestava HC Čestice: J. Novohradský (L. Beránek) – R. Sajdl, L. Jiruška, Kašpar, M. Šťastný – Bárta, Dočkal, J. Javůrek, Marek, M. Šverák, J. Sajdl, T. Kopecký, J. Karásek, L. Kopecký.

Utkání se hrálo ZS v Žamberku, kde led nebyl ideální, ale na přírodní podmínky odpovídající. Skóre otevřel dorážkou čestický M. Dočkal – 0:1. Vzápětí M. Šťastný od modré zvýšil na 0:2, ale domácí v 19. minutě korigovali gólem mezi betony Novohradského na 1:2! V 25. minutě J. Sajdl nahrál L. Kopeckému a ten nekompromisně zvýšil na 1:3! Potom však ze zápasu odstoupil M. Šverák, který si zranil si rameno a čeká ho operace! V čase 32:38 J. Javůrek nahodil puk do útočné třetiny, pak byl sražen domácím hráčem na hrazení a následně se ocitl v bezvědomí! Naštěstí byla rychle poskytnuta první pomoc, za níž patří poděkování brankáři SK Žamberk. Zápas byl ukončen ve 33. minutě.

Další výsledek: M. Třebová B - Choceň B 6:5.

12. kolo: Čestice - Litomyšl B 4:5 sn

Utkání na rychnovském ledě bylo bojem od začátku do konce. První třetina skončila nerozhodně 2:2, druhou vyhráli hosté 2:1 a ve třetí se radovali ze vstřeleného gólu Čestičtí. Zápas skončil nerozhodně 4:4 a následovala trestná střílení. V nich se více dařilo hostům, když rozhodující branku vstřelil Dospěl.

Další výsledky: Polička B – Choceň B 1:7, Voděrady – M. Třebová B 2:7.

7. Žamberk  8   0   1   0  7   18:56   2

V neděli 17. prosince Čestice čeká dohrávka druhého kola s B-týmem Poličky. Utkání na ZS v Rychnově začne v 16.30 hodin.   (dr, fs)