Polička – Semechnice 4:0

Domácí hokejisté udeřili hned z prvního útoku. Vedení se ujali ve čtyřiadvacáté vteřině zápasu brankou Kubáta, kterému přihrával Vápeník. Po dalších dvou minutách domácí vedli už dvoubrankovým rozdílem. Ve dvojnásobné přesilové hře pět na tři skóroval opět Kubát. V 9. minutě se semechnickým hokejistům naskytla výhoda přesilovky, jenže navzdory početní výhodě to byli právě oni, kdo inkasoval. Ve vlastním oslabení se střelou od modré prosadil Veselý – 3:0.

V semechnické svatyni došlo ke střídání brankářů, když Krulicha nahradil Chalupný. V 17. minutě měli domácí hokejisté výhodu trestného střílení, avšak gólman Chalupný samostatný nájezd zneškodnil.

Tým z Poličky si po celý zápas udržoval herní převahu a vydržel hrát ve vysokém tempu až do závěrečných minut, ale hosté už v poslední třetině udrželi čisté konto.

Poslední branka zápasu padla v polovině utkání. Ve 31. minutě se přesně trefil Krajíček. Oba týmy měly ještě několikrát výhodu přesilových her, ale pozorné obrany s brankáři už další změnu skóre nepovolily.

HC Spartak Polička – TJ Sokol Semechnice 4:0 (3:0, 1:0, 0:0). Branky Polička: Kubát 2, Veselý, Krajíček. Rozhodčí: Najman - Buček, Horyta. Vyloučení: 12:7. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváci: 240.

Sestava TJ Sokol Semechnice: Krulich, Chalupný – Novotný, Gois, Chudý, Valášek – Pavlík, Červíček, Schejbal, Kňourek, Kopecký, Žďárek, Žid, Brandejs.