Střelci vytasili všechny svoje účinné zbraně

Orlickoústecko, Rychnovsko - Oblastní hokejová liga: Výsledná bilance je impozantní, i s dohrávkou padlo 71 branek.

19.1.2013

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/Martin Sidorják

Když v dohrávce 10. kola Oblastní ligy mezi Rychnovem a Lanškrounem vstřelil tři góly rychnovský útočník Herzán, nikdo nečekal, co předvedou „snajpři" v kole třináctém. Hned pět hokejistů si připsalo hattrick a řetovský Lakomý mířil přesně pětkrát.

Dohrávka 10. kola: HC Město Rychnov nad Kněžnou – TJ Orli Lanškroun B 8:3 (2:0, 1:1, 5:2). Branky: Herzán 3, Čevora 2, Forman, Šveřepa, Chlumecký –  Konečný, Stránský, Mík  ml.. Rozhodčí: Hlava – Zezulka, Hlava ml. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. Diváci: 20.

Utkání bylo dvě třetiny vyrovnané, a tak vše zlomila až závěrečná dvacetiminutovka,  ve které Rychnovští vstřelili pět gólů, na což Lanškroun nenašel odpověď.

13. kolo: HC Město Rychnov nad Kněžnou – TJ Jiskra Králíky 7:6 SN. (2:0, 3:2, 1:4). Rozhodčí: Jasanský – Pavlíček, Horák. Diváci: 25.

Divoký zápas! Rychnovští hokejisté vedli po dvou třetinách 6:2, ale hosté před závěrečnou třetinou zmobilizovali všechny síly a po šedesáti minutách svítil na tabuli stav 6:6. Rozhodnout musely nájezdy, v nichž byli šťastnější domácí hokejisté.

HC Dlouhoňovice – HC Čestice 6:9 (1:3, 1:3, 4:3). Branky a asistence: 20. Hrčka (Holubář), 33. Macháček (P. Víša), 41. Macháček (Plundra), 43. Macháček (Hrčka, Holubář), 46. T. Plundra (Macháček), 59. T. Plundra (Macháček) – 4. Mňuk (L. Jiruška), 10. Marha (Dočkal), 13. L. Jiruška (Mňuk, Macháček), 22. Mňuk (Dvořák, Javůrek), 24. Dočkal (Marha, Jančárek), 37. J. Sajdl (Dočkal, Macháček), 42. Dvořák (Mňuk), 43. M. Jiruška (Provazník, Javůrek), 51. Kolář (Dočkal). Rozhodčí: Najman – Biedlová, David. Vyloučení: 9:10, navíc J. Plundra OK – L. Jiruška OK. Využití: 4:3. Diváci: 103. Sestava Čestic: Sajdl T. – Kolář, Javůrek, Jančárek, Macháček – Dočkal, Sajdl J., Marha, Dvořák, Jiruška L., Mňuk, Marek, Jiruška M., Sejbal, Bárta, Provazník.

Další výsledky: Lanškroun B – Žamberk 1:4 (0:1, 1:1, 0:2), Voděrady – Třebechovice B 3:7 (1:3, 0:2, 2:2), Semanín – Řetová 2:15 (0:5, 1:5, 1:5).

Neoprávněný start hráče - HC Město Rychnov n. K.:
Na základě zjištění STK o neoprávněném startu hráče Mariána Číšeckého (HC Město Rychnov nad Kněžnou A), dle Rozpisu soutěže OLLH 2012-2013, čl.13, odst.k) a na základě „Stanoviska klubu" se mění výsledky utkání: Rychnov n. K. – Dlouhoňovice kontumace 0:5 (4:3), Rychnov n. K. – Třebechovice kontumace 0:5 (2:1) a Voděrady – Rychnov n. K. kontumace 5:0 (3:7). Dle SDŘ ČSLH, čl.409 se v tabulce:družstvu Rychnov n. Kněžnou odečítá 9 bodů a započítávají se výsledky 0:5, pro neprovinivší družstva se do tabulky započítají 3 body za vítězství a skóre v zápase 5:0. Všechny individuální statistiky (mimo dotčeného hráče) – branky a asistence – se za původní dosažené body hráčů a brankářů započítávají. Případ STK dále podstupuje k dořešení DCK.

19.1.2013 VSTUP DO DISKUSE
Muzeum východních Čech v Hradci Králové.

Muzeum je stále bez ředitele

Jičín - Opočno
14

Opočenští Baroni v Jičíně osmkrát inkasovali

„Rodina má obrovskou hodnotu,“ říká lídryně Realistů

Královéhradecko /ROZHOVOR/ - Daniela Lusková je lídryní královéhradecké kandidátky Realistů. Strany, jejíž volební potenciál překračuje šestiprocentní hranici.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.