Jičín – Čestice 4:4

Čestičtí vstoupili do zápasu s chutí. Skóre otevřeli již ve 20. vteřině. Vaniš našel před brankou ideálně postaveného V. Sajdla – 0:1. Ve 4. min. hosté udeřili podruhé. Skóroval Marha po asistenci Vícha – 0:2. Domácím se podařilo snížit v 7. min. po nepřehledné skrumáži před čestickou brankou – 1:2. V 11. m. už bylo vyrovnáno, když jičínský celek předvedl rychlou kombinaci - 2:2.

Česticím mohl ve 13. min. vrátit vedení Marha, ale sám před brankářem neuspěl. Ve 14. min. vyšel druhý pokus hostů. V. Sajdl našel před brankou zcela volného Kupku – 2:3. Tři minuty před koncem na góly bohaté úvodní třetiny domácí potrestali chybu čestické obrany – 3:3.

Ve druhém dějství se domácí poprvé prosadili do vedení. Ve 26. min. využili přečíslení dvou na jednoho - 4:3. Ve 31. min. se krásnou akcí blýskl Vích. Rychlý brejk zakončil finální přihrávkou na ideálně postaveného Marhu, který se v koncovce podruhé v utkání nemýlil – 4:4. V závěru prostřední třetiny měli více ze hry domácí, ale z převahy vytěžili jen nastřelenou tyč.

V závěrečné třetině byli Jičínští lepším týmem, ale Čestice držel nad vodou pozorný brankář Tomáš Sajdl. V 50. min. měl domácí celek výhodu přesilovky pět na tři trvající minutu a čtyřicet vteřin, ale hosté se dokázali ubránit. V 53. min. mohl vedení na stranu hostů strnout Rusiňák, ale sám před gólmanem neuspěl. Pět minut před koncem domácí v přesilovce podruhé orazítkovali tyč za Sajdlovými zády. Hosté v dramatickém závěru obětavým výkonem remízu ubránili.

Sestava Sokola Čestice: T. Sajdl – Macháček, Jiruška, Kolář, Javůrek – Vaniš, V. Sajdl, Kupka – Marha, Jančárek, Vích – Rusiňák.