Nedařilo se opočenským Baronům, kteří na domácím ledě podlehli Nové Pace a zůstávají po polovině baráže bez bodu.

KHL Hradecka
Baráž – 3. kolo:
Opočno – Nová Paka 2:5
Opočno: Bláha (Blasko) – Jakl, L. Žid, Jedlička, Burdych, Petr, K. Žid, Čtvrtečka, Černík, Rail, Slezák, Řehák, Vencl, Škrabal, Chmelík, Přibyl, Bartoň, Junek.
Baroni vstoupili do utkání úspěšně, když v 9. minutě otevřel skóre Škrabal – 1:0. Skóre srovnal čtyři vteřiny před koncem prvním třetiny Kolmann. V dalším průběhu hosté odskočili góly Štěpána a Kadeřábka na 1:3. Ve 49. min. Chmelík vstřelil při přesilové hře kontaktní gól, ale hosté odpověděli brankou Havelky – 2:4. Deset vteřin před závěrečnou sirénou Kadeřábek stanovil konečný výsledek utkání – 2:5.
Dvůr Králové – Semechnice 4:5
Semechnice: Biegl – Chudý, Tláskal, Číšecký, Novotný – Steklík, Rejchrt, Škoda, Franc, Ivančic, Gois, Brandejs, Ryšavý.
Domácí šli do vedení již ve 4. minutě, kdy se trefil Vítek. O vyrovnání se postaral ve 13. minutě Rejchrt, který využil početní výhodu svého týmu. Druhou branku hostí přidal opět v přesilovce ve 22. minutě Číšecký.

Domácí vyrovnali na 2:2 ve 27. minutě brankou Černoty a ve 33. minutě upravil na 3:2 při přesilovce Laš. Semechnický tým se však nevzdal a o dvě minuty později vyrovnal Ivančic. Stejný hráč přidal čtvrtou branku ve 41. minutě. O tři minuty později bylo opět vyrovnáno, když při přesilové hře přesně mířil Souček. Poslední branku zápasu vsítil střelou pod víko semechnický Škoda. Domácímu týmu nepomohla ani závěrečná dvouminutová power play, při níž vytáhl několik skvělých zásahů hostující gólman Biegl. Semechnický tým dokázal svým odpovědným přístupem a vysokým nasazením, že i ve dvanácti hráčích v poli se může porazit papírově silnější soupeř.