Čestice ve svém premiérovém letošním vystoupení těsně prohrály na rychnovském ledě s rezervou Jaroměře. Semechničtí v Lanškrouně vstřelili vyrovnávací gól na 5:5 pouhé dvě vteřiny před závěrečnou sirénou. V prodloužení se nikdo netrefil, a tak na řadu přišly samostatné nájezdy, v nichž uspěli hosté. Opočno mělo volno.

Čestice – Jaroměř B 6:7
Čestice: T. Sajdl – Provazník, Šverák, Šťastný, Pokorný – Morong, Dvořák, J. Sajdl, L. Jiruška, Jančárek, Dočkal, Forman, Bárta, M. Jiruška.
Michal Javůrek, Sokol HC Čestice: „Domácí začali bojovně, ale první branku zápasu vstřelili hosté, jmenovitě Michálek 0:1. Čestičtí odpověděli následným tlakem, z čehož vytěžili pouze nastřelení tyče branky hostujícího brankáře. V 9. minutě využil přesilovou hru hostující Kramář 0:2. Hosté pookřáli a najednou jich bylo všude plno. Jejich snaha však končila v náručí domácího brankáře. V 16. minutě se dočkali i domácí, dvojnásobnou přesilovou hru využil Morong 1:2. Druhou třetinu poznamenala řada vyloučení domácích hráčů. Tyto přesilové hry využili hosté ve 27. a 28 minutě a odskočili domácím na rozdíl 3 branek na 1:4. Při vlastním oslabení projel celým hřištěm Jančárek a ještě dokázal puk zasunout za záda hostujícího brankáře 2:4. Minutu před koncem druhého dějství opět Jaroměř odskočila na rozdíl třech 3 gólů 2:5. Ve 43. minutě snížil vedení hostů Jančárek 3:5. Vzápětí dokázali hosté odpovědět 3:6. Pak Jaroměř nedokázala držet tempo domácích hráčů a na ledě se to začalo projevovat. Domácí se dostali na na rozdíl jedné branky po trefách Sajdla a Moronga na 5:6. Čestičtí odvolali brankáře a v 60. minutě se vyhození hostujících hráčů zastavilo až v brance domácích 5:7. Poslední slovo měl Šverák, který upravil na konečný stav 6:7."

Lanškroun – Semechnice 5:6 sn
Semechnice: Biegl – Janský, Chudý, Číšecký, Novotný, Tláskal, Jičinský, útočníci: Gois, Steklík, Ryšavý, Franc, Ivančic, Frýda, Cvejn, Škoda, Rejchrt, Brandejs, Prouza, Hejzlar.
Václav Vaněk, asistent trenéra TJ Sokol Semechnice: „Po vyrovnaném začátku utkání jsme se ujali vedení na začátku 8. minuty brankou Škody, kterému přihrával Rejchrt. Vyrovnávací branka padla při přesilové hře domácího týmu v 17. minutě utkání z hole Pejchy. Další změna skóre přišla také v přesilové hře, ale tentokrát hostí a jejím autorem byl ve 27. minutě Ivančic. Domácí hned o minutu později vyrovnali na 2:2 brankou Pachla a třetí branku přidal ve 32. minutě Poles. Semechnický tým vyrovnal opět v přesilovce v 37. minutě brankou Číšeckého po přihrávce od Frýdy. Čtvrtou branku domácích opět v přesilovce vsítil ve 42. minutě Kollert a v 50. minutě Boruch upravil skóre na 5:3. Semechnický tým se však nevzdal a při vlastní přesilovce Rejchrt snížil na rozdíl jediné branky v 55. minutě. Vyrovnávací branka padla dvě vteřiny před závěrečnou sirénou a jejím autorem byl Hejzlar. V prodloužení žádná branka nepadla a tak došlo k samostatným nájezdům. Rozhodující a zároveň naši vítěznou branku vstřelil Škoda." ⋌(dr)