Semechničtí vyhráli dohrávku a čeká je derby s Opočnem

Semechnice – Krajská soutěž hokejistů měla ve středu na programu dohrávané utkání, v němž Semechničtí vyhráli na ledě jaroměřské rezervy.

21.11.2014

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Krajská soutěž – 5. kolo:

HC Jaroměř B – TJ Sokol Semechnice 1:5 (0:2, 1:2, 0:1). Branky: Michálek – Škoda 2, Franc, Ivančic, Brandejs. Rozhodčí: Janovský – Kozák, Krulich. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 90. Semechnice: Biegl – Janský, Chudý, Novotný, Číšecký, Tláskal, Jičínský – Gois, Ryšavý, Steklík, Franc, Ivančic, Frýda, Rejchrt, Škoda, Brandejs.
Úvodní branku zápasu vstřelili hosté již v 1. minutě, když po přihrávce od Ivančice skóroval Franc. V 19. minutě si stejní hráči role vyměnili a při vlastním oslabení přidali druhou branku. Ve 25. minutě upravil Škoda na 0:3 a o dvě minuty později přidal čtvrtou branku při přesilové hře Brandejs. Domácí tým korigoval skóre na 1:4 také při přesilové hře ve 37.minutě brankou Michálka. Poslední branku hostujícího týmu vstřelil ve 43. minutě Škoda.
Semechnický tým se tak posunul na první místo v průběžné tabulce krajské soutěže a v neděli 23. listopadu od 17 hodin sehraje první letošní derby s Opočnem. ⋌(dr, vv)

Bagr už hrábl do země, terminál pro autobusy bude příští rok

Královéhradecko, Broumov - Výstavba nového autobusového terminálu za více než 23,6 miliónu korun se v polovině října konečně rozběhla.

Březhradští se odvolali proti nebezpečné čističce

Hradec Králové - Spolek Zdravý a bezpečný Březhrad se odvolal proti povolení k provozu chemické čistírny odpadních vod v areálu bývalé březhradské Salmy.

Volební účast v kraji převýšila celostátní průměr. Na 12. mandát to nestačilo

Hradec Králové - Lidé v Královéhradeckém kraji jsou odpovědnější a k volbám jich chodívá více, než je celostátní průměr. Letos k volebním urnám dorazilo 63,25 procenta oprávněných voličů.

Triumf ANO, debakl levice, Bělobrádek uhájil křeslo o 173 hlasů

Královéhradecký kraj - Volby do Poslanecké sněmovny na území Královéhradeckého kraje de facto kopírovaly výsledek v celé České republice. Drtivým způsobem vyhrálo hnutí ANO, těžkou porážku utržily levicové strany.