Krajská soutěž – 5. kolo:

HC Jaroměř B – TJ Sokol Semechnice 1:5 (0:2, 1:2, 0:1). Branky: Michálek – Škoda 2, Franc, Ivančic, Brandejs. Rozhodčí: Janovský – Kozák, Krulich. Vyloučení: 8:5. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváci: 90. Semechnice: Biegl – Janský, Chudý, Novotný, Číšecký, Tláskal, Jičínský – Gois, Ryšavý, Steklík, Franc, Ivančic, Frýda, Rejchrt, Škoda, Brandejs.
Úvodní branku zápasu vstřelili hosté již v 1. minutě, když po přihrávce od Ivančice skóroval Franc. V 19. minutě si stejní hráči role vyměnili a při vlastním oslabení přidali druhou branku. Ve 25. minutě upravil Škoda na 0:3 a o dvě minuty později přidal čtvrtou branku při přesilové hře Brandejs. Domácí tým korigoval skóre na 1:4 také při přesilové hře ve 37.minutě brankou Michálka. Poslední branku hostujícího týmu vstřelil ve 43. minutě Škoda.
Semechnický tým se tak posunul na první místo v průběžné tabulce krajské soutěže a v neděli 23. listopadu od 17 hodin sehraje první letošní derby s Opočnem. ⋌(dr, vv)

1. Semechnice⋌4  3  1  0  0  29:9  11
2. Jaroměř B ⋌5  3  0  0  2  22:24  9
3. Opočno ⋌4  2  1  0  1  25:13  8
4. Hronov ⋌4  2  0  0  2  15:17  6
5. Lanškroun ⋌4  1  0  2  1  20:23  5
6. Třebechovice B ⋌4  0  1  0  3  13:25  2
7. Čestice ⋌3  0  0  1  2  11:24  1