Semechničtí hokejisté byli blízko překvapení na ledě lídra v Hronově. Ve 34. minutě vedli 5:0, ale domácím se podařil velký obrat. V poslední třetině vedoucí tým tabulky vstřelil oslabenému semechnickému týmu, který dohrával pouze o deseti hráčích, šest gólů a zvítězil.
Čestice na rychnovském ledě podlehly Skutči a Opočno mělo volný los.

Hronov – Semechnice 7:5

První branku zápasu vstřelil ve 3. min. při přesilovce hostující Čapek – 0:1. Stejný hráč přidal v 15. min. při další přesilové hře druhou branku. I třetí branka semechnického týmu padla při přesilovce a jejím autorem byl Hejzlar. Čtvrtou branku – opět v početní převaze – vstřelil v 29. minutě Gois. Hosté pokračovali ve výborném výkonu a ve 34. min. skóroval Čapek. Domácí tým korigoval nepříznivý stav ve 38. minutě, kdy využil přesilovou hru Meier – 1:5. K dokonalému obratu došlo v poslední třetině zápasu, kdy hostující tým dohrával po zranění obránce Hetfleiše a vyloučení Hejzlara pouze v deseti hráčích.

Do listiny střelců se postupně zapsali: Fišer (třikrát) Dudadík (dvakrát) a Vítek.
Semechnice: Mráček (Chalupný) – Bouz, Hetfleiš, Novotný, Prouza, Janský, Chudý, útočníci: Franc, Ivančic, Čapek, Gois, Emmer, Hejzlar.

Čestice – Skuteč 2:8

V 5. min. měli domácí výhodu přesilové hry, ale nesehráli ji dobře, naopak sami inkasovali, Hladík se zmocnil puku a vyvezl ho tak šikovně, že domácí brankář jeho střelu přes nohy obránce vůbec neviděl – 0:1. O dvě minuty později Kusý upravil na 0:2, další dva góly hostů vstřelili Hladík a J. Herynek. Ve druhé třetině Čestičtí přidali na důrazu a podařilo se jim snížit ve 29. min. gólem Bartoně, když využili dvojnásobnou přesilovou hru – 1:4. Ve 35. min. hosté zásluhou Netolického také využili přesilovou hru – 1:5. Šestý gól hostů zaznamenal v 37. min. opět Kusý. Začátek třetí části hry využili domácí ke vstřelení druhé branky, když se ve 41. min. prosadil z přesilové hry podruhé Bartoň – 2:6. Další branka padla v 44. min. opět v přesilovce, tentokrát měli výhodu hosté a střílel Škop – 2:7. Skóre zápasu uzavřel v 51. min. hostující Komárek – 2:8.

Čestice: Novohradský, Kolbaba – J. Sajdl, Jančárek, Jiruška, Sedlák, Mlateček, Rubák, Šťastný, Pokorný, Dočkal, Bartoň, Šverák, Javůrek, R. Saidl, Říčař. (dr, vv)