Semechnice – Nový Bydžov 7:5
Semechničtí se ujali vedení v 9. minutě, kdy se trefil Ivančic. Další dvě branky přidali při přesilovkách ve 13. minutě Brandejs a v 19. minutě Číšecký.

Druhou třetinu otevřel ve 23. minutě gól Herzána. Ve 26. minutě se zranil výborně chytající domácí brankář Čech a  do branky nastoupil Chalupný. První branku Nového Bydžova vstřelil při dvojnásobné početní výhodě svého týmu ve 29. minutě Muras.

O tři minuty později se opět měnil stav, když na 5:1 upravil Franc. Ve 46. minutě při vlastním oslabení vstřelil branku hostí Nedbal. V 56. minutě Ivančic zvýšil vedení na 6:2. V závěrečném náporu hostujícího týmu nejprve snížil v 57. minutě Janata, v 59. minutě při přesilovce Špaček a v čase 59:36 upravoval na 6:5 Nedbal.

Závěr utkání však patřil výborně hrajícímu Ivančicovi, který po samostatném úniku skóroval dvě vteřiny před závěrečnou sirénou.
Semechnice: Čech (26. Chalupný) – Číšecký, Novotný, Chudý, Janský, Tláskal, Kout – Ryšavý, Brandejs, Steklík, Herzán, Franc, Ivančic, Prouza, Cvejn.
Jindřich Kratochvíl, trenér HC Sokol Semechnice: „Od posledního zápasu jsme byli jen jednou ledě, moc jsme toho nenatrénovali.

Bylo však vidět, že kluci mají velkou chuť do hry. Hráli obětavě, padali do střel a zaslouženě vyhráli. Určitě za bojovný výkon zaslouží pochvalu. Výhry nad dosud neporaženým týmem si velmi ceníme, ale zůstáváme nohama na zemi. Jdeme zápas od zápasu."
Čestice – Třebechovice B 2:1 pp
Čestice: T. Sajdl –  Jančárek, J. Sajdl, L. Jiruška, Pokorný  –  M. Dvořák, V. Dvořák, Marha, Forman, Moravec, Dočkal, Javůrek, M. Jiruška, Bárta.
Michal Javůrek, HC Čestice: „Vyrovnané utkání, ve kterém se hra přelévala z jedné strany na druhou. Dopláceli jsme nejvíce na svou střeleckou nemohoucnost, ale přece jenom jsme dokázali rozhodnout zápas až v prodloužení  ve svůj prospěch."

Dvůr Králové – Opočno 5:3
Opočno: Dostál (Blasko) – Vedral, Bezděk, Roháček, Pázler, Petr, Serbousek – Černík, L. Žid, Slezák – Čtvrtečka, K. Žid, Židík – Přibyl, Škrabal, Vencl (Bartoň).
Tomáš Luštinec, trenér HC Opočno: „Duel o druhé místo v průběžné tabulce  byl vyrovnaný. Kluci hráli dobře a zasloužili si získat bod.

Bohužel jsme opět doplatili na starou bolest – žalostnou koncovku. Navíc jsme měli hodně vyloučených. Zřejmě zlomovým okamžikem byl inkasovaný gól na 3:1, kdy domácí hráli přesilovku pět na tři.  Sice jsme vzápětí snížili na rozdíl jednoho gólu, ale byli jsme pořád o krok zpátky. V závěru jsme se pokusili o power play, ale po hrubé chybě jsme inkasovali pátý gól."