Semechnice – Dvůr Králové 3:4
v prodloužení

Úvodní branku zápasu vstřelil již ve 2. minutě Khol po přihrávce od Ryšavého. Hostující tým vyrovnal na začátku druhé třetiny zásluhou Lelky a druhou přidal ve 30. minutě Rychtera. Domácí rychle odpověděli, když vyrovnávací branku vstřelil ve 31. minutě  Brandejs. Třetí branku přidal semechnický tým při přesilovce ve 46. minutě, kdy po přihrávce od Ryšavého skóroval Khol. Vyrovnávací branka padla v 55. minutě také při přesilovce a jejím autorem byl Zmítko.

O výsledku se rozhodovalo v prodloužení.Vítěznou branku Dvora vstřelil v čase 62:26 Rychtera.

Sestava Semechnice: Vacek – Kvasnička ml., Vejs, Chudý, Janský, Hladík, Novotný – Brandejs, Čapek, Dvořák, Gois, Kvasnička st., Havlíček, Ryšavý, Khol, Cvejn, Rejchrt.

Jindřich Kratochvíl, trenér TJ Sokol Semechnice: „Získali jsme bod, ale měli jsme jich mít tři. Škoda, že jsme v prodloužení po hrubé chybě inkasovali rozhodující gól. S výsledkem i předvedenou hrou jsem spokojen. Kluci za kvalitní výkon zaslouží velkou pochvalu. Doufám, že podobně budeme hrát ve středu v derby s Opočnem."