Semechnicím se účast v závěrečném play off vzdálila

Semechnice – V utkání předposledního kola základní části krajské soutěže prohráli hokejisté Sokolu Semechnice na ledě vedoucí Poličky.

26.1.2010

Semechnice – Lanškroun 3:5Foto: DENÍK/ Miroslav Sixta

Semechnickým se tak vzdálila účast v play off. Na čtvrtý tým Choceň B před závěrečným kolem ztrácí dva body. S největší pravděpodobností je tak čekají pouze souboje o konečnou pátou příčku s posledními Česticemi.

Polička - Semechnice 5:2

Úvod zápasu patřil domácímu týmu a hned z prvního útoku nebezpečně ohrozili hostujícího brankáře Chalupného. Semechnický tým hrál ve 2. minutě přesilovou hru, ale po chybné rozehrávce inkasoval z hole Vápeníka D. V 15. minutě domácí tým přidal druhou branku, tentokrát při vlastní přesilové hře, jejím autorem byl Boháček. Hostující tým se vrátil do hry ve 28. minutě, kdy po úniku Gábora a Ehla skóroval posledně jmenovaný. O tři minuty později domácí zvýšili na 3:1 brankou Vápeníka. Semechnickému týmu se podařilo ve 40. minutě snížit na rozdíl jediné branky a střelcem byl Lukášek. Domácí tým ve 48.minutě přidal svoji čtvrtou branku opět z hole Boháčka. O tři minuty později přidal stejný hráč i poslední branku zápasu. Za zmínku ještě stojí velmi špatný výkon všech tří rozhodčích, kteří chvílemi zcela ztráceli kontrolu nad utkáním.

HC Spartak Polička – HC Sokol Semechnice 5:2 (2:0, 1:2, 2:0). Branky Semechnic: Ehl, Lukášek. Rozhodčí: Veselý, Huryta, Zachař. Vyloučení: 11:12. Využití: 1:0. V oslabení: 1:0. Diváků: 300. HC Sokol Semechnice: Chalupný - Číšecký, Effenberk, Janský, Chudý, Novotný, Valášek - Gois, Brandejs, Červíček, Gábor, Ryšavý, Ehl, Schejbal, Lukášek, Brandejs. (vv)