Čestice – Semechnice 2:7
Semechnice: Chalupný, obránci: Číšecký, Novotný, Chudý, Jičínský, útočníci: Janský, Škoda, Rejchrt, Frýda, Brandejs, Ivančic, Ryšavý, Steklík
Semechnický tým se ujal vedení rychlým gólem už ve 38. vteřině zápasu, kdy skóroval Rejchrt po přihrávce od Škody. Domácí na vyrovnání dlouho nečekali. Ve 3. minutě při přesilovce skóroval Morong. V 6. minutě při vlastním oslabení ujel hostující Škoda a vrátil hostům vedení – 1:2. Další branku přidal tentokrát v přesilovce Brandejs a na stav 1:4 upravoval v 17. minutě po přihrávce Steklíka Ivančic. Báječnou třetinu z pohledu hostujících Semechnic gólově uzavřel Jánský o minutu později. Při oslabení se dostal do samostatného úniku po přihrávce Škody a při zakončení nezaváhal.
V prostřední části zápasu padla jediná branka a to ve 39. minutě v přesilovce skóroval po přihrávce Škody Číšecký. V poslední třetině zvýšil na 1:7 ve 48.minutě Rejchrt po přihrávce od Škody. Domácímu týmu se v polovině závěrečného dějství podařilo snížit. V 50. minutě upravil na konečných 2:7 Šťastný.

Opočno – Třebechovice B 7:2
Opočno: Blasko (Bláha) – Jakl, Žid L., Jedlička, Burdych, Petr, Serbousek, Čtvrtečka, Černík, Rail, Slezák, Řehák, Vencl, Škrabal, Chmelík, Přibyl, Bartoň, Bury, Junek. 

Sběrná místa hokejové Tip ligy

Rychnovský deník redakce (Komenského 43, Rychnov n. K.)
Prodejna RM Sport (Kostelní 7, Dobruška)

Soutěžící, kteří se již zaregistrovali v úvodních kolech a již znají své startovní číslo, mohou najet na elektronický model. Stačí zadat www.hradecky.denik.cz a kliknout na speciální lištu Tip liga. Do naší soutěže se můžete přihlásit kdykoliv. Pomocí tištěného kuponu na stránkách Deníku. Ten stačí doručit do schránky na výše uvedených sběrných místech.
Uzávěrka je v pátek v 16 hodin