Semechnice - Polička 2:4

Zápas měl od úvodních minut vyrovnaný průběh. Vedení se v 9. minutě ujal hostující tým. Do střelecké listiny se zapsal Vápeník – 0:1. O tři minuty později se semechnickému týmu naskytla výhoda přesilové hry. Gois přesně přihrál Ehlovi, který vyrovnal – 1:1. Ve druhé desetiminutovce úvodní třetiny měl tým z Poličky převahu v poli, avšak brankově se před Chalupným prosadit nedokázal.

Po úvodní přestávce se velká příležitost ke skórování naskytla domácímu Lukáškovi ve 26.minutě. V oslabení ujel hostujícím obráncům, ale brankáře se mu překonat nepodařilo. A tak opět platilo známé pravidlo „nedáš – dostaneš“. Ještě ve stejné minutě domácí neubránili oslabení tři na pět a inkasovali druhou branku, opět z hole Vápeníka – 1:2. O dvě minuty později chybu v rozehrávce ve vlastním obranném pásmu semechnického týmu potrestal Vápeník třetím gólem a mohl se radovat z hattricku – 1:3. Semechničtí hokejisté však nerezignovali, což se jim vyplatilo. V poslední minutě prostřední třetiny se o jejich kontaktní gól postaral střelec Schejbal po přesné přihrávce Kopeckého.

V úvodu třetí třetiny Semechnice propásly jedinečnou možnost k vyrovnání v podobě přesilovky pět na tři. Za propásnutou šanci pikaly v 50. minutě, kdy poličský Češka pojistil vítězství hostujícího celku. Semechnický tým v závěrečných minutách pokusy o vytvoření tlaku nezvládl a nedokázal se dostat ani k power play. HC Sokol Semechnice – HC Spartak Polička 2:4 (1:1, 1:2, 0:1). Branky Semechnic: Ehl, Schejbal. Rozhodčí: Kubišta, Saidl, Vízek. Vyloučení: 10:12. Využití: 1:2. Diváků: 100.

HC Sokol Semechnice: Chalupný - Číšecký, Effenberk, Janský, Chudý - Červíček, Gois, Valášek, Schejbal, Rejchrt, Kopecký, Lukášek, Zošiak, Ehl. (vv)