Krajská liga - 3. kolo:

Opočno - Nová Paka 3:4

HC Opočno: Bláha – Hejduk, Jakl, Jedlička, Vedral, Franc, Kubíček – Černík, Chmelík, Lukášek, Rail, Rejchrt, Řehák, Slezák, Srpek, Škrabal, Vencl.

Baroni měli doslova raketový start. Po osmi vteřinách hry Slezák našel před brankou Srpka a ten otevřel skóre – 1:0. Hosté vyrovnali ve 4. minutě, když Šuvara využil přesilovou hru. O tři minuty později stejný hráč poslal hosty do vedení – 1:2. V 15. minutě Hric v oslabení zvýšil na 1:3 a v 18. minutě Šuvara zkompletoval svůj hattrick. Na začátku druhé třetiny hosté neproměnili trestné střílení a v 27. minutě inkasovali z hole Lukáška – 2:3. V 35. minutě Řehák využil přesilovou hru a zaznamenal kontaktní gól na 3:4. To však bylo ze strany Baronů vše, hosté těsné vedení ubránili.

V příštím kole, které je na programu v neděli 15. října, se Opočno představí v Jičíně.

Jičín - Náchod
V České Třebové se nehrálo, Bydžov rozhodl ve druhé třetině

Krajská soutěž - 1. kolo:

Trutnov B - Semechnice 4:1

TJ Sokol Semechnice: Kolbaba – Jičínský, Majer, Janský, Dvořák, Novotný, Zima, Frýda, Gois, Ivančic, Hetfleiš, Cvejn, Bury, Bulawa, Ryšavý, Rubák.

První branka zápasu padla v 15. minutě, kdy domácí tým dvojnásobnou početní výhodu využil brankou Gabriela. Vyrovnávací branku vstřelil ve 34. minutě semechnický Ivančic při vlastním oslabení. Hned v další minutě přidal druhou branku trutnovského týmu v přesilové hře Patzelt. I další dvě branky zápasu vstřelili pouze domácí, a to ve 49. minutě Javůrek a v 59. minutě Tatar.

Další zápas sehrají Semechničtí v neděli 15. října, kdy na opočenském ledě přivítají od 17 hodin Nové Město nad Metují.