Semechnice - Třebechovice B 7:6 v prodloužení

Semechnice: Biegl (Chalupný) Jičínský, Číšecký, Chudý, Tláskal, Janský, Novotný Frýda, Rejchrt, Škoda, Franc, Ivančic, Gois, Ryšavý, Steklík, Cvejn.

Úvodní branku zápasu vstřelil domácí tým v 8. min., kdy Jičínský využil přesilovku 5:3. Ve stejné minutě Semechničtí střídali brankáře a za zraněného Biegla nastoupil Chalupný. Hostující tým o dvě minuty později vyrovnal brankou Vika a v 16. min. přidal jejich druhou branku Špička. Třetí branku vstřelil hned v úvodu druhé třetiny opět Vik. Domácí snížili v 29. min. při přesilovce brankou Rejchrta. Vyrovnávací branka padla ve 34. min. z hole Steklíka. Třebechovický tým kontroval ve 38. min. brankou Špičky. O vyrovnání na 4:4 se postaral ve 41. min. Rejchrt. a ve 47. min. Tláskal upravil na 5:4. Hosté v 54. minutě při přesilovce zásluhou Erbana vyrovnali na 5:5, ale Škoda v 57. min. skóre na 6:5. Třebechovickému týmu se po chybě domácích podařilo vyrovnat v čase 59:15, autorem branky byl Lochman. Rozhodující sedmou a vítěznou branku vstřelil v dvaapadesáté vteřině prodloužení Ivančic.

Hronov - Opočno 4:5

Opočno: Bláha (Blasko) Jakl, L. Žid, Jedlička, Burdych, Petr, K. Žid Čtvrtečka, Černík, Rail, Bartoň, Slezák, Řehák, Vencl, Bury, Škrabal, Přibyl.

Úvod duelu dvou týmů z čela tabulky vyšel lépe hostům, kteří se ujali třígólového vedení. Domácím se ale v dalším průběhu podařilo otočit skóre na 4:3! Baroni však v 53. minutě Railem vyrovnali a tři minuty před závěrečnou sirénou vstřelil Čtvrtečka vítězný gól. (dr, vv)