Hronov podlehl Třebechovicím.

N. Město n. Met. – Opočno 6:2
(2:1, 4:1, 0:0)

Oba soupeři chtěli odčinit nedělní porážky. Opočno ztratilo doma s Hronovem a Spartak neuspěl v Třebechovicích.
Do sedla posadili domácí sami hostující Baroni, když hned v úvodu druhé minuty špatně střídali. Sudím tento prohřešek neunikl a v následné početní výhodě otevřel skóre utkání Šimončič – 1:0.

Na začátku 9. min. posunul ukazatel skóre na 2:0 Rejchrt. Druhá polovina prvního dějství byla ve znamení domácích oslabení. Dvě Novoměstští přečkali bez úhony, to třetí, při trestu Bureše, už ne. Opočenský Srpek v končící 16. minutě dokázal snížit na třetinových 2:1.
Na začátku druhého dějství si opočenský Bezděk vykoledoval za úder do hlavy a krku 2+10 minut. Jeho menší trest sice domácí nepotrestali, vzápětí ale přece jen po trefě Reichmanna odskočili na 3:1.

Definitivně se zápas lámal v polovině utkání. Nejprve domácí Dufkem využili další přesilovou hru (4:1), o 43 vteřin později posunul skóre na 5:1 Mašek a za dalších 41 vteřin přidal šestý gól Spartaku Reichmann. V polovině 35. min. využívají svoji početní výhodu také hosté, kteří Srpkem uzavřeli skóre zápasu na konečných 6:2. Třetí třetina už statisticky přinesla pouze nevyužité menší tresty na obou stranách. ⋌(nd, six)