VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Petra Hlušičková i přes nulu udržela vedoucí postavení v čele Tip ligy

Rychnovsko - Hokejová Votrok Tip liga: Vyrovnané páté dějství ovládla Zuzana Plecháčková 

14.2.2018
SDÍLEJ:

Vrchlabí - Kobra PrahaFoto: Anton Martinec

V rámci celého Královéhradeckého kraje hrají čtenáři východočeských Deníků hokejovou Votrok Tip ligu. Ta měla na programu páté kolo a jeho vítězkou se stala Zuzana Plecháčková (startovní číslo HK0002, Velké Koloděje). Výherkyně byla jedním ze sedmi tipujících, kteří získali devět bodů. Rozhodnout tak musela Supertrefa.

V čele průběžného pořadí zůstala Petra Hlušičková ze Dvora Králové nad Labem (38 bodů). V tomto kole si na své konto připsala nulu, ale na osmičku pronásledovatelů má náskok tří bodů.

Vítěznou Zuzanu Plecháčkovou prosíme, aby se ozvala sportovní redakci na číslo 602 576 209, kde se dohodne na převzetí ceny. Tou je pivo Votrok a věcná cena od firmy Hejduk Sport. Ta na konci Tip ligy ocení i nejúspěšnější hráče celkového pořadí. Vítěz navíc získá dres s podpisy extraligových hráčů Mountfield HK a pivo Votrok od partnera naší soutěže.

Tipéři, kteří se již do soutěže přihlásili, a vyplnili v kuponu své heslo, mohou v dalších dějstvích tipovat pomocí internetové stránky www.hradecky.denik.cz.

Výsledky 5. kola hokejové Tip ligy

1. Winnipeg – St. Louis (2:5) 2
2. San Jose – Vegas   NEPOČÍTÁNO
3. Karlovy Vary – Slavia Praha (4:3) 1
4. Kladno – Litoměřice (1:4) 2
5. Trutnov – Jablonec (1:2) 2
6. Vrchlabí – Kobra Praha (2:3) 2
7. Jaroměř – Náchod (0:0) 0
8. Nový Bydžov – Hronov (5:3) 1
9. Nová Paka – Trutnov B (9:8) 1
10. Opočno – Nové Město (1:4) 2

Supertrefa: Celkem padlo 57 gólů.

Průběžné pořadí po 5. kole

NHL (1. – 22. místo)
HK0035 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 0 38
HK0107 Václav Tarantík ml., Smiřice 9 35
HK0153 Libor Hladík, Nový Hrádek 6 35
HK0133 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 3 35
HK0204 Lenka Hrbková, Pardubice 3 35
HK0195 Lenka Hurtová, Trutnov 3 35
HK0192 Otakar Jón, Trutnov 3 35
HK0087 Jiří Kotek, Černilov 3 35
HK0211 Víťa Schafránek, Radvanice 3 35
HK0237 Milan Kotyška, České Meziříčí 6 33
HK0230 Michal Matura, Semily 3 33
HK0099 Patrik Špaček, Lochenice 3 33
HK0053 Vladimír Gutler, Dobruška 6 32
HK0047 Miroslav Pácalt, Kramolna 6 32
HK0046 Vlasta Pácaltová, Kramolna 6 32
HK0074 Vítězslav Šolc, Machov 6 32
HK0110 Petr Vacek, Hradec Králové 6 32
HK0177 Dominik Věchet, Nová Paka 6 32
HK0082 Jan Hanuš, Hradec Králové 3 32
HK0200 Michal Herout, Trutnov 0 32
HK0126 Václav Polívka, Hradec Králové 0 32
HK0108 Miroslav Špaček, Vlčkovice 0 32

KHL (23. – 51. místo)
HK0085 Kamil Žák, Hradec Králové 0 32
HK0228 František Polák, Jičín 3 30
HK0184 Jaroslav Hůlek, Trutnov 6 29
HK0063 Jana Klicperová, Otovice 6 29
HK0038 Ludmila Maturová, Libštát 6 29
HK0084 Bohuš Nosek, Solnice 6 29
HK0056 Jaroslav Gutler, Hradec Králové 3 29
HK0061 Ota Klicpera, Otovice 3 29
HK0077 Josef Matha, Červený Kostelec 3 29
HK0183 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 3 29
HK0109 Petr Želiezko, Hradec Králové 3 29
HK0024 Zdena Lajtochová, Chlumec n. C. 0 29
HK0238 Jaroslava Mathová, Červený Kostelec 3 28
HK0096 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 6 27
HK0097 Jaroslav Sehnoutka, Hradec Králové 3 27
HK0243 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 0 27
HK0225 Petr Mašek, Čeperka 0 27
HK0239 Alexandr Osoba, Police n. Met. -3 27
HK0226 Karel Přibyl, Hradec Králové 9 26
HK0151 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 9 26
HK0155 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 6 26
HK0181 Jan Gabrle, Trutnov 6 26
HK0102 Roman Hýsek, Hradec Králové 6 26
HK0094 Erich Kamitz, Chvaleč 6 26
HK0029 Pavel Kejzlar, Úpice 6 26
HK0023 Jaroslav Machač, Chlumec n. C. 6 26
HK0175 Tomáš Pavlata, Češov 6 26
HK0001 Miloš Plecháček ml., Skřivany 6 26
HK0058 Martin Sosna, Dobruška 6 26

EXTRALIGA (52. – 96. místo)
HK0051 Vladimír Čejp, Náchod 3 26
HK0205 Jitka Čížková, Dubenec 3 26
HK0069 Petr Drašnar, Václavice 3 26
HK0134 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 3 26
HK0081 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 3 26
HK0052 Gisela Hlavatá, Náchod 3 26
HK0048 Sabina Hlavatá, Meziměstí 3 26
HK0033 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 3 26
HK0210 Miloš Jirsák, Vrchlabí 3 26
HK0130 Zdeněk Kříž, Převýšov 3 26
HK0146 Aleš Kupka, Čánka 3 26
HK0044 Aneta Rýdlová, Náchod 3 26
HK0043 Lenka Rýdlová, Náchod 3 26
HK0207 Petr Slezák, Dvůr Králové 3 26
HK0138 Lukáš Spačil, Ostrava 3 26
HK0137 Jaroslav Suchánek, Potštejn 3 26
HK0073 Jan Šolc, Machov 3 26
HK0213 Jan Zirm, Vrchlabí 3 26
HK0093 Jaroslav Birke, Trutnov 0 26
HK0203 Jaroslav Čížek, Dubenec 0 26
HK0068 Petr Drašnar, Náchod 0 26
HK0159 Štěpán Dvořák, Jičín 0 26
HK0144 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 0 26
HK0185 Karel Kábrt, Trutnov 0 26
HK0160 Vladislav Nováček, Jičín 0 26
HK0017 Martin Šimek, N. Bydžov 0 26
HK0034 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 0 26
HK0018 Josef Štayr, Prasek 0 26
HK0040 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 0 26
HK0066 Jaroslav Kuchař, Náchod -3 26
HK0221 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 3 25
HK0174 Tomáš Houška, Jičín 6 24
HK0218 Monika Hádková, Hradec Králové 3 24
HK0219 Jaroslav Mráz, Lažany 3 24
HK0220 Miluše Mrázová, Lažany 3 24
HK0231 Stanislav Sýkora, Roveň 3 24
HK0253 Miloš Dvořák, Trutnov 0 24
HK0140 Jana Vaněčková, Houdkovice 9 23
HK0158 Olda Čapek, Jičín 6 23
HK0123 Michal Kozák, Hradec Králové 6 23
HK0036 Jaroslav Macek, Dvůr Králové 6 23
HK0037 Zdeněk Matura, Libštát 6 23
HK0064 Miloš Šenkýř, Dobruška 6 23
HK0131 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 3 23
HK0008 Zdena Čermáková, Skřivany 3 23

WSM LIGA (97. – 127. místo)
HK0032 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 3 23
HK0026 Luboš Chlad, Kosičky 3 23
HK0049 Roman Izák, Opočno 3 23
HK0089 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 3 23
HK0193 Zdeněk Jón, Trutnov 3 23
HK0060 Tomáš Klicpera, Otovice 3 23
HK0059 Miloš Kubík, Hronov 3 23
HK0030 Jiří Pelák, Dvůr Králové 3 23
HK0132 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. 0 23
HK0022 Marcel Gabriel, Vinary 0 23
HK0062 Milan Koleno, Dobruška 0 23
HK0088 Růžena Kotková, Černilov 0 23
HK0197 Klaus Püschel, Trutnov 0 23
HK0079 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 0 23
HK0135 Jaroslav Suchánek, Choceň 0 23
HK0201 Leoš Herout, Trutnov -3 23
HK0100 Kamila Žáková, Hradec Králové -3 23
HK0262 Pavel Marek, Javornice 3 22
HK0236 Bořek Krejčí, Solnice 9 21
HK0098 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 3 21
HK0245 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. 0 21
HK0251 Pavel Holý, Trutnov 0 21
HK0246 Jan Koblic, Vamberk 0 21
HK0115 Michal Portych, Hradec Králové 0 21
HK0254 Renata Dvořáková, Trutnov -3 21
HK0012 Marie Hyršlová, Ohnišťany 9 20
HK0264 Pavel Nosek, Solnice 6 20
HK0072 Petr Šolc, Machov 6 20
HK0143 Václav Vaněček, Houdkovice 6 20
HK0142 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 6 20
HK0169 Martin Dejl, Louny 3 20

II. LIGA (128. – 200. místo)
HK0170 Iveta Dejlová, Jičín 3 20
HK0167 Lucie Dejlová, Louny 3 20
HK0164 Martina Dejlová, Louny 3 20
HK0168 Lenka Dejlová, Louny 3 20
HK0162 Tereza Halčáková, Osenice 3 20
HK0163 Kateřina Halčáková, Jičín 3 20
HK0112 Ladislav Hofman, Černilov 3 20
HK0114 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 3 20
HK0157 Václav Kameník, Jičín 3 20
HK0042 Josef Kotyška, Nový Hrádek 3 20
HK0129 Vojtěch Kříž, Převýšov 3 20
HK0156 Jaromír Novotný, Olešnice v O. h. 3 20
HK0070 Tomáš Osoba, Police n. Met. 0 20
HK0011 Stanislav Vízek, N. Bydžov 0 20
HK0180 Tomáš Vrbecký, Trutnov 0 20
HK0013 Bohumil Hyršl, Ohnišťany -3 20
HK0187 Karel Kratochvíl, Trutnov -3 20
HK0006 Václav Moník, Ráby -3 20
HK0090 Bohumil Rulf, Hradec Králové -3 20
HK0209 Milan Řehák, Libotov -3 20
HK0232 Simona Houšková, Jičín 3 19
HK0260 Bedřich Šimon, Jičín 3 19
HK0255 Jana Šrytrová, Petrovice 3 19
HK0258 Iva Mrázová, Rychnov u Jablonce 0 19
HK0214 Marcela Gabrielová, Vinary 6 18
HK0227 Jaromír Jelínek, Jičín 6 18
HK0252 Marie Holá, Trutnov 3 18
HK0216 Jan Hanuš ml., Hradec Králové 0 18
HK0229 Dagmar Poláková, Jičín 0 18
HK0019 Kristýna Štayrová, Prasek -3 18
HK0009 Anna Jiroutová, Slepotice 6 17
HK0265 Martin Nosek, Solnice 6 17
HK0007 Petra Bakešová, Pardubice 3 17
HK0080 Milan Bitnar, Hronov 3 17
HK0128 František Hnik st., Lužany n. T. 3 17
HK0039 Lukáš Matura, Libštát 3 17
HK0190 Zdena Pivková, Trutnov 3 17
HK0208 Alena Slezáková, Dvůr Králové 3 17
HK0015 Josef Taichman, Prasek 3 17
HK0106 Václav Tarantík, Smiřice 3 17
HK0071 Jaroslav Valchař, Police n. Met. 3 17
HK0148 Lenka Dohnalová, Kostelec n. O. 0 17
HK0117 Zdeňka Dusová, Sendražice 0 17
HK0202 Václav Herout, Trutnov 0 17
HK0127 František Hnik ml., Lužany n. T. 0 17
HK0145 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 0 17
HK0186 Soňa Kábrtová, Trutnov 0 17
HK0122 Tomáš Kozák, Hradec Králové 0 17
HK0141 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 0 17
HK0179 Roman Nývlt, Trutnov 0 17
HK0057 Silvester Polomský, Česká Skalice 0 17
HK0075 Augustin Šála, Police n. Met. 0 17
HK0010 Pavel Tomšík, N. Bydžov 0 17
HK0014 Martin Taichman, Prasek -3 17
HK0016 Lenka Taichmanová, Prasek -3 17
HK0250 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. 3 16
HK0256 Eduard Důbrava, Petrovice 3 16
HK0241 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 6 15
HK0240 Jiří Pešek, Hradec Králové 0 15
HK0176 Vladimír Dolenský, Jičín 6 14
HK0191 Karel Havelka, Trutnov 6 14
HK0139 Václav Vaněček st., Houdkovice 6 14
HK0199 Zdeněk Jiránek, Trutnov 3 14
HK0136 Josefa Suchánková, Potštejn 3 14
HK0149 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 14
HK0178 Hana Jiránková, Trutnov 0 14
HK0092 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 0 14
HK0161 Miroslav Kracík, Jičín 0 14
HK0182 Petr Kučera, Malé Svatoňovice 0 14
HK0004 Kamil Plecháček, V. Koloděje 0 14
HK0054 Jiří Soukup, Česká Skalice 0 14
HK0083 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové -3 14
HK0103 Vladimír Racek, Hradec Králové -3 14

KRAJSKÁ LIGA (201. – 240. místo)
HK0041 Vítězslav Šolc st., Machov -3 14
HK0045 Petr Kain, Dobruška -6 14
HK0257 Lukáš Mráz, Rychnov u Jablonce 6 13
HK0223 Alena Sejtková, Hradec Králové 3 13
HK0263 Jaroslav Osowiecki, Žacléř 0 13
HK0222 Pavlína Sejtková, Hradec Králové -3 13
HK0217 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 6 12
HK0172 Alois Dejl, Jičín 3 12
HK0171 Helena Dejlová, Jičín 3 12
HK0165 Jan Halčák, Osenice 3 12
HK0076 Jiří Švorčík, Police n. Met. 3 12
HK0247 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. 0 12
HK0249 Romana Krulišová, Trutnov 0 12
HK0020 Martin Štayr, Prasek 0 12
HK0215 Marie Hanušová, Hradec Králové -3 12
HK0233 Michal Kain, Dobruška -3 12
HK0002 Zuzana Plecháčková, V. Koloděje 9 11
HK0025 Renata Chladová, Kosičky 6 11
HK0118 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 3 11
HK0067 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 3 11
HK0101 Roman Žák, Hradec Králové 3 11
HK0021 Vlastimil Gabriel, Vinary 0 11
HK0055 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 0 11
HK0212 Marta Suchá, Radvanice 0 11
HK0050 Lilia Ščerbaková, Opočno 0 11
HK0105 Blanka Tarantíková, Smiřice 0 11
HK0188 Michal Jiránek, Trutnov -3 11
HK0078 Petr Kylar, Stárkov -6 11
HK0224 František Dědek, Černilov 6 10
HK0119 Vratislav Pokorný, Hradec Králové 3 10
HK0244 Tomáš Kruliš, Trutnov 6 9
HK0173 Pavel Bodlák, Kopidlno 0 9
HK0242 Blažena Kratochvílová, Trutnov 0 9
HK0235 Stanislava Krejčová, Solnice -6 9
HK0091 Marek Birke, Trutnov 3 8
HK0121 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 3 8
HK0005 Marie Moníková, Ráby 3 8
HK0196 Ivana Hanušová, Trutnov 0 8
HK0086 Monika Žáková, Hradec Králové 0 8
HK0194 Jaromír Jedlička, Trutnov -6 8
HK0261 Pavlína Nosková, Solnice 3 7
HK0147 Milan Dušek, Týniště n. O. 0 6
HK0248 Pavel Konvalinka, Vamberk -3 6
HK0189 Zdeněk Korčák, Trutnov -3 6
HK0124 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 6 5
HK0150 Pavel Marek, Rychnov n. K. 6 5

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (241. – 264. místo)
HK0154 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 3 5
HK0113 Kateřina Hofmanová, Černilov 3 5
HK0125 Miloslav Kozák, Hradec Králové 0 5
HK0027 Michal Chlad, Kosičky -3 5
HK0198 Milena Püschelová, Trutnov -9 5
HK0259 Zdeněk Bajer, Jičín 0 4
HK0206 Jaroslav Hák, Studenec u Horek 0 4
HK0120 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 3 2
HK0003 Miloš Plecháček st., V. Koloděje 0 2
HK0095 Josef Pich, Trutnov -3 2
HK0065 Monika Procházková, Náchod -3 2
HK0116 Václav Portych, Hradec Králové 3 0
HK0111 Michal Višňák, Hradec Králové 0 -1
HK0028 Radek Chlad, Kosičky -3 -1
HK0234 Jaroslav Preclík, Přepychy 0 -3
HK0031 Jiří Schreiber, Dvůr Králové 0 -3
HK0152 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. 0 -7
HK0104 Michal Šulc, Černilov -6 -12

Autor: Leoš Dragúň, Redakce

14.2.2018 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Muzeum vamberecké krajky.

Rychnovské muzeum a jeho pobočky mají nové logo

Arménský umělec David Erevantzi, který má francouzské občanství a tvoří v Paříži, cizeluje poslední detaily vzácného díla v umělecké slévárně v Horní Kalné na Trutnovsku.
17

V Horní Kalné finišují se sochou pro vatikánskou zahradu, přál si ji papež

Regionální muzeum v Náchodě povede ředitel Sixtus Bolom-Kotari

Královéhradecko, Náchod - Sixtus Bolom-Kotari, to je jméno budoucího ředitele Regionálního muzea v Náchodě, který se za necelé dva týdny ujme nové role.

Spolupracovat s ANO, nebo ne? Kandidáti na předsedu ČSSD se neshodli

Hradec Králové - K tématu, zda by měla sociální demokracie jednat s hnutím ANO o účasti na vládě, které dopoledne na mimořádném 40. sjezdu ČSSD nastolil prezident Miloš Zeman, se ve svých nominačních projevech vyjádřilo jen několik kandidátů na předsedu ČSSD.

Dálnice vyroste. Kocbeře se ale bojí o vodu

Královéhradecko, Kocbeře - Hluk, migrace zvířat, ale hlavně kvalita vody. Občané Kocbeří na Trutnovsku jsou dál znepokojení vedením dálnice D11, která jejich obcí bude procházet. Ve středu sem znovu přijeli diskutovat projektanti.

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT