Pátá letošní výhra Semechnic

Semechnice – Hokejisté Semechnic dosáhli na opočenském ledě pátého vítězství v letošní sezoně.

22.12.2009

Ilustrační foto.Foto: Jan Ježdík

O pět gólů domácího mužstva do sítě soupeře z Lanškrouna se podělilo pět střelců.

Semechnice – Lanškroun 5:2

První se do střelecké listiny zápasu zapsali domácí. Do vedení poslal Semechnice v 10. minutě Žid, kterému přihrával Janský 1:0. Lanškrounští hokejisté brzy vyrovnali. Ve 12. minutě využili dvojnásobnou přesilovku. Autorem branky byl Kotoulek – 1:1. Také Semechničtí využili početní výhodu. V 18.minutě přesně zamířil Červíček, asistenci si připsal Gois – 2:1.

Ve 27. minutě se domácím podařilo zvýšit náskok po dalším využití přesilovky. Na 3:1 upravil Zošiak po přesné přihrávce Žida. Stále ještě běžela 27. minuta, když domácí udeřili opět. Kopecký asistoval Rejchrtovi – 4:1. S chutí hrající semechnický tým skóroval do druhé přestávky ještě jednou. Goisovi přihrával Brandejs – 5:1.

V závěrečné třetině se hostům už jen podařilo nepříznivý stav zkorigovat. V 48. minutě Pilavka uzavřel brankový účet zápasu – 5:2. Domácí tým v závěru zápasu kontroloval stav a nepřipustil zdramatizování zápasu.

HC Sokol Semechnice – Lanškroun 5:2 (2:1, 3:0, 0:1). Branky Semechnic: Žid, Červíček, Zošiak, Rejchrt, Gois. Rozhodčí: Petr, Rada, Petr. Vyloučení: 11:12. Využití: 2:1. Diváků: 80.

HC Sokol Semechnice: Chalupný - Číšecký, Effenberk, Janský, Chudý, Ehl, Valášek - Červíček, Brandejs, Gois, Žid, Ryšavý, Zošiak, Kopecký, Rejchrt, Schejbal.
22.12.2009 VSTUP DO DISKUSE

Adolf Klepš

Hlasovat lze i pro zesnulého náčelníka krkonošské horské služby

3

Absurdní šikana? Český řidič platil pokutu za překročení rychlosti o 1 km/h

Mánie lyžáků v úředních místnostech přijde u prezidentských voleb

Královéhradecko, Krkonoše - Volební urna lanovkou cestovat nemusí, o možnost volit z domova požádala jen hrstka obyvatel horských středisek.

Budeme opět kroužkovat ve velkém?

Královéhradecký kraj - Předčasné volby do Poslanecké sněmovny v říjnu 2013 výrazně ovlivnily preferenční „kroužky“, díky kterým ostrouhali mnozí lídři kandidátek a do Poslanecké sněmovny skočili osobnosti z dalších míst kandidátek.

Týnišťské hráčky přivezly dvě výhry z palubovek soupeřek

Rychnov nad Kněžnou, Týniště nad Orlicí - Pokračovala Východočeská basketbalová liga mužů i žen.

Kuriozity volebních místností: Autoservis, dům hasičů i sauna

Královéhradecko - Poslance lidé do sněmovny pošlou z různých míst. V Petříkovicích na Trutnovsku volební komise sídlí na koupališti, V Polici na Náchodsku zase v prostorách sauny.