Opočno a Semechnice budou hrát baráž o Krajskou ligu

Rychnovsko – V devatenáctém kole Krajské soutěže Opočno porazilo Lanškroun 6:2 a Čestice zdolaly Hronov 6:4.

3.2.2015

Opočno a Semechnice budou hrát baráž o Krajskou ligu Foto: Vojtěch Podstavek

V předehrávaném utkání Semechničtí minulý týden vyhráli na ledě rezervy Jaroměře 4:1. Před závěrečnými dvěma koly základní části je již jasné, že do baráže o Krajskou ligu postupují Opočno a Semechnice.

Opočno – Lanškroun 6:2
Opočno: Bláha (Blasko) – Jakl, L. Žid, Jedlička, Burdych, Petr, Serbousek, Čtvrtečka, Černík, Rail, Slezák, Řehák, Vencl, Škrabal, K. Žid, Bury, Bartoň, Junek.
Opočenští Baroni potvrdili roli favorita a od úvodního hvizdu ovládli vývoj utkání. Dvakrát se gólově prosadil Řehák, tři body za gól a dvě asistence si na konto připsal Slezák. Opočenští si výhrou upevnili první místo v tabulce a ve středu je čeká derby se semechnickými sousedy.

Čestice – Hronov 6:4
Čestice: J. Novohradský – M. Šťastný, D. Šverák, P. Pokorný, M. Komárek – J. Sajdl, D. Morong. L. Jiruška, J. Bárta, M. Šverák, M. Dočkal, P. Forman, J. Jelínek, M. Jiruška.
Čestičtí šli rychle do dvougólového vedení, ale hostům se podařilo ještě do konce první třetiny vyrovnat. Nejprve Hronov využil přesilovou hru a potom skóroval i ve hře v oslabení. Ve druhé třetině se hra trochu přiostřila, ale diváci se gólů nedočkali. Ve třetí třetině čestičtí hokejisté odskočili na 5:2, ale hosté snížili na 5:3 a odvolali brankáře. Toho využil M. Dočkal a do prázdné brány zvýšil na 6:3. Hronovu se ještě v poslední minutě zápasu podařilo zkorigovat na konečných 6:4. Čestice podaly kompaktní výkon a za předvedenou hru si tři body zasloužily, tým podržel výborně chytající gólman Novohradský. ⋌(dr)

3.2.2015 VSTUP DO DISKUSE

Vizualizace dálnice přes Trutnov: Poříčí přetne vysoký most

Barth Racing se představil příznivcům v pardubické Tipsport areně při akci Barth Day. Rallye Dakar začne v Jižní Americe na začátku roku 2018.

Rallye Dakar: Dobrodružství odstartuje v Peru

Extraligové duely v Dobrém

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Barokní památku zničili vandalové, její novou podobu chrání kamery

Královéhradecko, Mladé Buky - V Mladých Bukách představili opravenou barokní sochu z počátku 18. století. Přesun kulturní památky o dvacet metrů schvaloval památkový ústav.

Levý obránce, prokletý post Votroků

Hradec Králové - Tohle místo v sestavě snad proklel zlý černokněžník. Levý obránce, to je ve fotbalovém Hradci Králové věčné téma. A to i před duelem v Opavě.

Ve zkratce: Žáci a studenti se už po třinácté seznámí s příběhy bezpráví

Královéhradecko, Náchodsko /KRÁTKÉ ZPRÁVY/ - Začal 13. ročník projektu Příběhy bezpráví - měsíc filmu na školách seznamujícího žáky a studenty s moderními československými dějinami, kterého se opět účastní i školy v našem regionu.