Rychnovsko - Krajské hokejové soutěže nabírají obrátky.

17.10.2017

Krajská liga - 4. kolo

Jičín - Opočno 8:2

HC Opočno: Bláha – Franc, Jakl, Jedlička, Hejduk, Zajíček – Lukášek, Černík, Srpek, Slezák, Řehák, Vencl, Libnar, Škrabal, Rail.

Jičínští hokejisté vyhráli úvodní třetinu 2:0. Ve 25. minutě Vencl vstřelil kontaktní gól, ale domácí odpověděli čtyřmi góly. Ve 47. minutě Rail zaznamenal druhý gól Baronů – 6:2. Jičín pak dvěma góly upravil skóre na konečných 8:2.

Příští kolo Krajské hokejové ligy je na programu již ve středu 18. října a Opočno přivítá na vlastním ledě Náchod (18.00).

Krajská soutěž - 2. kolo

Semechnice - Nové Město n. Met. 0:4

TJ Sokol Semechnice: Kolbaba – Jičínský, Chudý, Janský, Dvořák, Novotný, Zima, Frýda, Cvejn, Bury, Hetfleiš, Smola, Ryšavý, Majer, Bartoň, Bulawa, Krulich, Rubák.

V první třetině zápasu se oba soupeři vzájemně oťukávali, ale ani jedné straně se nepodařilo vstřelit branku. Té se diváci dočkali až ve 31. minutě a jejím autorem byl Rojšl. Ve 36. minutě přidal druhou branku Bureš a ve 39. minutě stejný hráč upravil na 0:3. Čtvrtou branku vstřelil při dvojnásobné přesilovce v 52. minutě Rojšl a stanovil tak konečné skóre zápasu.

Další zápas sehrají Semechničtí v neděli 22. října, kdy cestují do Lanškrouna.

Oblastní liga - 1. kolo

Choceň B - Čestice 8:1

Tým Čestic, který je jediným zástupcem našeho okresu v této soutěži, vstoupil do sezony prohrou na ledě B-týmu Chocně. Domácí měli vývoj utkání po kontrolou a po třetinách 3:1, 2:0 a 3:0 zvítězili 8:1.

Další výsledky: Litomyšl B – Žamberk 10:2, Moravská Třebová B – Polička B 6:2.

V neděli 22. října Čestice přivítají B-tým Poličky. Utkání se hraje od 16.30 hodin na ZS v Rychnově.

17.10.2017 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Doprava a logistika - Doprava a logistika Logistik 20 000 Kč Operátoři dopravy a přepravy, vozoví disponenti DISPONENT/-KA VE SPEDIČNÍ LOGISTICE. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 59000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DISPONENT/-KA VE SPEDIČNÍ LOGISTICE, - PP na dobu neurčitou, , , Umíme nabídnout zajímavé-nadprůměrné podmínky i pro člověka s praxí včetně kariérního růstu., - Nabízíme: nadstandartní platové ohodnocení, práce ve velmi pěkném prostředí, možnost manažerského růstu. , - Benefity: PP na dobu neurčitou, 1. 13. Plat, 2. 14. Plat, 3. Stravenky, 4. Věrnostní dovolená, 5. Příplatek na dovolenou, 6. Akce organizujeme zdarma zájezd na vinobraní, motokáry, paintball, lodě, Vánoční večírek a další, 7. Ovoce každé úterý dáváme zdarma ovoce pro celou pobočku, na celý týden, 8. Každý odpracovaný rok 1-5 navyšujeme základ mzdy, 9. Individuální měsíční prémie ke mzdě, 10. Týmové měsíční prémie ke mzdě, 11. Vzdělání a profesní rozvoj, 12. Dárek ke svatbě / narození miminka, , , , V případě zájmu své životopisy zasílejte na e-mail: personalni@logex.cz. Pracoviště: Logex logistics s.r.o. - provozovna, Husovo náměstí, č.p. 83, 517 54 Vamberk. Informace: Václav Maťátko, +420 734 362 892. Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Lektoři dalšího vzdělávání 500 Kč Lektoři dalšího vzdělávání Lektor/ka MS Excel a programu POHODA. Požadované vzdělání: vysokoškolské. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: DOHODA O PROVEDENÍ PRÁCE, Kontakt zasláním životopisu na e-mail hr@vzdelavanimetis.eu, do předmětu uveďte "Lektor IT - Rychnov"., - VŠO, VŠ, Náplň kurzu :, - MS Excel a účetní software POHODA, - 10-denní školení (8 hodin) pro dvě skupiny , - odměna 4000 Kč za 1 den školení (8 hodin).. Pracoviště: Ing. et bc. lenka štichauerová - pracoviště rk, Masarykova, č.p. 941, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Radek Kahánek, +420 604 500 052. Stavebnictví - Stavebnictví Stavební truhlář 25 000 Kč Tesaři a stavební truhláři Tesař. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 25000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt telefonicky nebo e-mailem strechygottwald@email.cz., - výstavba střech, oprava střešních konstrukcí atd. , - práce na stavbách v rámci Královéhradeckého kraje.. Pracoviště: Robert gottwald, Nádražní, č.p. 454, 518 01 Dobruška. Informace: Robert Gottwald, +420 704 736 437. Výroba - Výroba Montážní dělník 13 000 Kč Montážní dělníci výrobků z kombinovaných materiálů Montážní dělník/ice. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 4. Poznámka: Kontakt e-mailem pros@ospro.cz., Místo výkonu práce: Lipovka 130 (areál fy M.Preymesser). , - montážní práce ve výrobě - montáž podkomponent k nárazníkům osobních vozidel , - pracovitost, zodpovědnost, flexibilita, zručnost, - spolehlivost, dodržování pracovních postupů.. Pracoviště: Delta invest job o.z. - pracoviště lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Miloslav Pros, +420 775 588 928.

Kostelecký útočník Roman Zajíček (v bílém) běží proti gólmanovi Dobrušky Jaroslavu Klofandovi. V zápase 5. kola krajského přeboru vyhrál Kostelec nad Orlicí 4:0.
5

Zajíček: „Náš tým je kvalitní a využívá mě“

Krajský přebor ve fotbale: Hořice - Lázně Bělohrad.
15

Skvělá kulisa i dvě červené v Hořicích

Po Spartě jsme nebyli frustrovaní

Hradec Králové - Že by našel hokejový Hradec střelce? Juraj Bezúch se o to snaží.