Z trojice týmů z našeho okresu bodovalo jen Opočno, které vyhrálo na ledě třebechovické rezervy gólem v prodloužení. V dresu Baronů se blýskl třemi góly Roman Slezák. Semechničtí těsně podlehli na opočenském stadionu Orlům z Lanškrouna a Čestice prohrály na ledě favorizovaného Nového Města n. M.
V příštím kole – ve středu 12. října – Opočno přivítá Nové Město a Semechničtí cestují do Skutče, volný los mají Čestice.

Semechnice – Lanškroun 2:3
Sestava TJ Sokol Semechnice: Mráček – Chudý, Prouza, Novotný, Ivančic, Frýda, Rejchrt, Janský, Cvejn, Majer, Ryšavý, Čapek, Gois, Bartoň, Hetfleiš, Jičínský.
První branka zápasu padla v 7. minutě, kdy v početní výhodě skóroval Bartoň. Hostující tým vyrovnal hned z dalšího vhazování střelou Řeháka. Na stav 2:1 upravil ve 13. minutě semechnický Ryšavý. Ve druhé třetině padla pouze jedna branka a to vyrovnávací ve 24. minutě opět z hole Řeháka. V 51. minutě zápasu zvýšil hostující Markl na 2:3 a tento stav se domácím nepodařilo zvrátit ani v závěrečné power play.

Třebechovice B–Opočno 2:3 pp
Sestava HC Opočno: Bláha (Šnajdr) – Burdych, Vedral, Jakl, Hejduk, Šitina, Serbousek, Kašpar – Jedlička, Černík, Srpek, Slezák, Řehák, Vencl, Lukášek, Chmelík, Přibyl.
Vyrovnané utkání dospělo do prodloužení, které rozhodl ve třetí minutě Roman Slezák. Střelecky disponovaný opočenský útočník tak završil svůj vítězný hattrick.

Nové Město – Čestice 6:1
Sestava HC Čestice: L. Beránek, J. Kolbaba – J. Sajdl, L. Jiruška, Jančárek, M. Šverák, R. Sajdl, J. Kolář – Dočkal, V. Dvořák, D. Šverák, Říčař, J. Bárta, T. Kopecký, Rubák, Lunka, Javůrek.
Los nové sezony KSM přisoudil Česticím na první zápas loňského účastníka nejvyšší krajské soutěže TJ Spartak Nové Město nad Metují. Zápas rozhodla zkušenost a souhra domácích „spartakovců", když dokázali v oslabení vstřelit dvě branky a v přesilovkách další tři! Čestičtí hokejisté korigovali zápas v poslední třetině, kdy po střele J. Sajdla snížil na konečných 6:1 M. Dočkal. Velmi solidní výkon podala celá „pětka" čestických juniorů. (dr)