Čestice – Semechnice 1:3

Okresní derby nabídlo vyrovnanou hru ve „vlažném" tempu. Skóre se poprvé změnilo ve 12. minutě, kdy se při vyloučení Jirušky trefil semechnický Ivančic – 0:1. Domácí se snažili vyrovnat, ale střely Sajdla, Mlatečka a Dočkala si cestu do sítě nenašly. Druhá třetina se hrála více v režii hostů. Jejich druhou branku přidal ve 29. minutě Frýda po přihrávce Jičínského a Cvejna. Čestice měly blízko ke snížení při přesilové hře 5:3, ale Bartoň neproměnil tři šance. Nedařilo se však ani ostatním střelcům, a tak kralovali oba brankaři. V poslední třetině favorizovaní Semechničtí využili další přesilovku a Ivančic v 52. minutě po přihrávce Bouze upravil na 0:3. S blížícím se koncem zápasu se hráči Čestic snažili zkorigovat stav, což se jim podařilo v 56. minutě brankou Bartoně, kterému asistoval Dočkal.
Čestice: L. Beránek (J. Sláma) – M. Dočkal, P. Mlateček, J. Bartoň, K. Jančárek, L. Jiruška, L. Sedlák, D. Šverák, Z. Rubák, J. Sajdl. M. Šťastný.
Semechnice: Chalupný – Bouz, Hetfleiš, Jičínský, Novotný, Janský, Prouza – Hejzlar, Gois, Ivančic, Frýda, Steklík, Cvejn, Brandejs, Čapek, Ryšavý, Franc.

Opočno – Skuteč 6:2

Opočenští Baroni se již ve 4. minutě ujali vedení gólem Lukáška, o vyrovnání se v závěru první třetiny postaral Štursa. Ve druhé třetině domácí přidali dva góly (Lukášek a Rail), ale Štursa vstřelil kontaktní gól na 3:2. V závěrečné třetině již dominovali Opočenští, kteří přidali další tři branky (Vedral, Vencl a Srpek) a dokráčeli k plnému bodovému zisku. Hosté v 57. minutě za stavu 6:2 neproměnili trestné střílení.
⋌Opočno: Bláha (Šnajdr) – Jakl, Vedral, Jedlička, Bezděk, Šitina, Serbousek – Lukášek, Černík, Srpek – Chmelík, Řehák, Vencl – Bury, Škrabal, Rail.⋌(dr, zs, vv, fs)