Krajská liga - 17. kolo

Opočno - Nová Paka 3:6

Sestava HC Opočno: Bláha (Kačírek) – Jakl, Veselý, Franc, Hejduk, Zajíček, Žid – Adolf, Černík, Demidov, Steklík, Řehák, Rail, Slezák, Škrabal, Vencl.

Úvod utkání se Baronům nevydařil, když čtyřikrát inkasovali. Již v 5. min. skóroval Frk, další branku přidal v 8. min. Kadeřábek a o minutu později Jebavý. Brankový účet první třetiny uzavřel v 17. min. Krsek. Ve druhé třetině se hosté dostali až na pětibrankový rozdíl, když v 35. min. skóroval Jebavý. Opočenští hokejisté snížili Francem necelých pět minut před druhou sirénou. V úvodní minutě závěrečné třetiny se Opočnu podařilo vstřelit druhý gól, když se prosadil Steklík – 2:5. Hosty posunul blíž k vítězství ve 45.min. kapitán Kadeřábek – 2:6. Tečku za utkáním udělal ve 47. minutě svým druhým gólem Steklík – 3:6.

Ve středu 13. prosince Barony čeká dohrávka 11. kola, ve které přivítají Jičín (19.00), a v neděli 17. prosince naopak cestují do Jičína.

Krajská soutěž - 11. kolo

Trutnov B - Semechnice 7:4

Sestava TJ Sokol Semechnice: Kolbaba – Jičínský, Majer, Dvořák, Zima, Novotný, Rubák, Ivančic, Mlateček, Cvejn, Bartoň, Hetfleiš, Žďárek.

Na utkání do Trutnova odjeli semechničtí hokejisté v silně improvizované sestavě s dvanácti hráči do pole. První branka utkání padla v 7. minutě z hole trutnovského Jakuba Tatara. Druhou branku přidal v 15. minutě Synek. Hosté dobře bránili a hrozili z nebezpečných brejků, ale Ivančic je neproměnil. To napravil ve druhé třetině, kdy skóroval z úniku ve 25. minutě po hezkém pasu od Majera a pak v přesilové hře ve 27. minutě, znovu po přihrávce Majera. V tu dobu domácí nevěděli jak na hosty, až přišla 38. a 39. minuta a dorážky z brankoviště Václavce a Jakuba Tatara. Na stav 5:2 zvyšoval ve 42. minutě znovu Václavec. S chutí hrající Ivančic proháněl trutnovskou obranu a ve 44. minutě to byl opět on, kdo překonal Chrenka v brance domácích a zkompletoval svůj hattrick. Na 6:3 zvýšil v 52. minutě při přesilovce svou třetí brankou v utkání Jakub Tatar. V 56. minutě snížil na rozdíl dvou branek Mlateček po přihrávce Ivančice. Poslední slovo měl ale trutnovský kapitán Javůrek, který skóroval ve vlastním oslabení v 58. minutě a upravil tak na konečných 7:4.

V neděli 17. prosince semechničtí hokejisté přivítají na opočenském zimním stadionu Nové Město nad Metují (17).   (dr, va)