Vrchlabí - Řisuty 3:1

Dlouho nerozhodnou bitvu, které chyběl větší počet branek, rozhodla dvojnásobná přesilová hra domácího mužstva, během níž horalé docílili dvou tref. Střelecky se v utkání v dresu Vrchlabí prosadila pouze hvězdná esa Sýkora a Hlaváč.

Fakta – branky a asistence: 5. Sýkora (Bednář, Urban), 57. Sýkora (Jirků), 58. Hlaváč (Sýkora) – 26. Bernáth (Patyk). Rozhodčí: Šmika – Svoboda, Štěpánek. Vyloučení: 5:8. Využití: 2:0. Diváci: 1072. Třetiny: 1:0, 0:1, 2:0.

Dvůr Králové n. L. - Jablonec n. N. 4:3 sn

Královédvorští hokejisté se v utkání s Jabloncem trápili v koncovce. Díky tomu ztratili jeden bod, když dvoubodového vítězství dosáhli až v samostatných nájezdech.

Fakta – branky a asistence: 30. Fořt (Mocek), 41. Luštinec, 48. Půhoný (Hoskovec), rozh. náj. Hrazdira – 14. Miškovský (Jandejsek), 34. Miškovský (Čechura), 55. Kačírek (Král). Rozhodčí: Vokřál – Kučera, Schopf. Vyloučení: 3:6. Bez vyžití. Diváci: 410. Třetiny: 0:1, 1:1, 2:1 – 0:0.

Bílina - Trutnov 6:7

Gólovou přestřelku na severu Čech rozsekl až trutnovský obrat v rozmezí od 53. do 54. minutě. Střeleckými hrdiny se v té době stali útočníci Jedlička se Starým.

Fakta – branky a asistence: 7. Procházka (Zdeněk, Šimeček), 13. Zdeněk (Procházka, Šimeček), 17. Kanický (Hotěk, Běhula), 29. Kolíček (Vilinskij, Hotěk), 32. Procházka (Zdeněk, Šimeček), 37. Urban (Šimeček, Procházka) – 11. Fedulov (Chára), 15. Chára (Kubinčák, Starý), 27. Svoboda (Starý, Višňák), 28. Janoušek (Tatar), 40. Chára (Fedulov, Chytráček), 53. Jedlička (Vácha, Chára), 54. Starý (Fedulov, Svoboda). Rozhodčí: Vyštejn – Beneš, L. Sýkora. Vyloučení: 5:9, navíc Vácha (Trutnov) 10 minut OT. Využití: 3:3. V oslabení: 0:1. Diváci: 150. Třetiny: 3:2, 3:3, 0:2.

Nová Paka - Mostečtí Lvi 1:2.

Branky a nahrávky: 17. Hnik (Nevyhoštěný, Bezděk) – 1. Kýhos (Nedrda), 25. Kýhos (Urbánek, Havlůj).

Fotbalová FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA: FC Hradec Králové - FK Pardubice.
Hrdina týdne v kraji: Mladý kapitán Martinec rozsekl velké derby