Výsledky tipovaných duelů10. kola 1.  Česko – Rusko ⋌ 2:4 2
2.  Kadaň – Ústí n. L. 4:6⋌2
3.  Prostějov – Přerov ⋌⋌⋌ 3:1⋌ 1
4.  Jihlava – Č. Budějovice 4:2 1
5.  Třebíč – Litoměřice 5:3⋌1
6.  Most – Havířov 4:7⋌2
7.  Havlíčkův Brod – Vrchlabí 2:3⋌2
8.  Trutnov – Tábor 1:6⋌2
9.  Opočno – Hronov 1:5⋌2
10.  Třebechovice – Nové Město n. M. 3:2⋌1
Supertrefa: V deseti zápasech padlo celkem 68 branek.

Z vítězství se mohl tentokrát radovat JAROSLAV SUCHÁNEK z CHOCNĚ (start. číslo HK0349), o jehož triumfu rozhodl přesný odhad počtu vstřelených branek v tomto kole. Vítěze prosíme, aby kontaktoval sportovní redakci na telefonním čísle 602 687 661. Čeká na něj balíček od Královédvorského pivovaru Tambor a věcná cena od firmy Hejduk Sport s podpisem bývalého hokejisty Colorada a olympijského vítěze z Nagana Milana Hejduka.

Průběžné pořadí po desátém kole

NHL (1. – 9. místo)
HK0279 Martin Firbacher, Chlumec n. C. 2 106
HK0054 Tomáš Zkusil, Dvůr Králové 11 103
HK0350 Jaroslav Suchánek, Potštejn 17 100
HK0083 Amálka Geletičová, Sloupno 11 100
HK0082 Eleonor Geletičová, Sloupno 11 100
HK0174 Erich Kamitz, Chvaleč 11 100
HK0196 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 100
HK0161 Petr Hofman, N. Město n. M. 8 100
HK0340 Eva Zelená, Hradec Králové 8 100

KHL (10. – 18. místo)

HK0130 Bohuš Nosek, Solnice 5 100
HK0060 Vlastimil Gabriel, Vinary 14 97
HK0239 Lukáš Matura, Libštát 14 97
HK0075 Vlastimil Kout, Nový Bydžov 11 97
HK0276 Iva Hlaváčová, Chlumec n. C. 8 97
HK0010 Aneta Rýdlová, Náchod 8 97
HK0011 Lenka Rýdlová, Náchod 8 97
HK0351 Josefa Suchánková, Potštejn 17 94
HK0044 Silvester Polomský, Česká Skalice 14 94

EXTRALIGA (19. – 54. místo)

HK0181 Zdeněk Kužel ml., Trutnov 11 94
HK0199 Zdena Pivková, Trutnov 11 94
HK0013 Sabina Hlavatá, Meziměstí 8 94
HK0290 Michal Matura, Semily 8 94
HK0241 Ludmila Maturová, Libštát 8 94
HK0345 Miroslav Matuška, Třesovice 8 94
HK0347 Jaromír Novotný st., Olešnice v O. h. 8 94
HK0095 Václav Pilnáček, Jaroměř 8 94
HK0292 František Polák, Jičín 8 94
HK0057 Pavel Tomšík, Nový Bydžov 8 94
HK0034 Jaroslav Valchař st., Police nad Metují 8 94
HK0048 Jaromír Líska, N. Město n. M. 5 94
HK0093 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 94
HK0204 Zdeněk Jiránek, Trutnov 11 92
HK0295 Helena Dejlová, Jičín 11 91
HK0090 František Hnik ml., Lužany n. T. 11 91
HK0063 Miloslav Kořínek, Nový Bydžov 11 91
HK0071 Pavel Purma, Sloupno 11 91
HK0036 Vítězslav Šolc st., Machov 11 91
HK0004 Miloš Kubík, Hronov 8 91
HK0118 Tomáš Kulhánek, Hradec Králové 8 91
HK0049 Jiří Pelák, Dvůr Králové 8 91
HK0077 Josef Pozler, Podoliby 8 91
HK0245 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 91
HK0144 Ludvík Vilím, Hradec Králové 8 91
HK0225 Janek Kubáněk, Dolní Branná 5 91
HK0194 Alena Slezáková, Dvůr Králové 5 91
HK0341 Roman Hýsek, Hradec Králové 2 91
HK0280 Milan Řehák, Libotov 2 91
HK0278 Filip Firbacher, Chlumec n. C. -1 91
HK0043 Josef Matha, Červ. Kostelec -1 91
HK0045 Jiří Soukup, Česká Skalice 8 89
HK0264 Juraj Jirásek, Sněžné 11 88
HK0019 Vladimír Seidel, Velké Poříčí 11 88
HK0041 Augustin Šála, Police nad Metují 11 88
HK0037 Vítězslav Šolc, Machov 11 88

WSM LIGA (55. – 114. místo)

HK0001 Richard Ducháč, Úpice 8 88
HK0002 Jana Ducháčová, Úpice 8 88
HK0125 Ladislav Havránek, Hradec Králové 8 88
HK0159 Josef Hofman, Černčice 8 88
HK0229 Jiří Kubáněk, Dolní Branná 8 88
HK0224 Věra Kubáňková, Dolní Branná 8 88
HK0240 Ondřej Matura, Libštát 8 88
HK0066 Vítězslava Pípová, Nový Bydžov 8 88
HK0307 Zdeňka Sýkorová, Roveň 8 88
HK0038 Petr Šolc, Machov 8 88
HK0099 Jan Bílek, Praskačka 5 88
HK0291 Jaroslav Patřín, Lužany 5 88
HK0140 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 5 88
HK0190 Marie Holá, Trutnov 2 88
HK0108 Martin Hopko, Sendražice 2 88
HK0182 Otakar Jón, Trutnov 2 88
HK0068 Štefan Kotek, Prasek 11 86
HK0046 Drahomíra Soukupová, Česká Skalice 11 86
HK0353 Pavel Holý, Trutnov 5 86
HK0198 Karel Havelka, Trutnov 17 85
HK0039 Jan Šolc, Machov 14 85
HK0301 Kateřina Halčáková, Jičín 11 85
HK0014 Gisela Hlavatá, Náchod 11 85
HK0101 Renata Chladová, Kosičky 11 85
HK0256 Martin Nosek, Solnice 11 85
HK0331 Marcela Sehnoutková, Hradec Králové 11 85
HK0173 Jaroslav Birke, Trutnov 8 85
HK0310 Martina Dejlová, Louny 8 85
HK0300 Jan Halčák, Jičín 8 85
HK0302 Tereza Halčáková, Osenice 8 85
HK0141 Ladislav Hanuš, Lužany n. T. 8 85
HK0133 Jaroslav Hanuš st., Hradec Králové 8 85
HK0186 Zdeněk Hůlek, Trutnov 8 85
HK0201 Karel Kábrt, Trutnov 8 85
HK0116 Petr Koza, Hradec Králové 8 85
HK0115 Jana Kozová, Hradec Králové 8 85
HK0253 Oldřich Kubec, Rychnov n. K. 8 85
HK0303 Zdeněk Munzar, Podoliby 8 85
HK0333 Bohumil Rulf, Hradec Králové 8 85
HK0305 Stanislav Sýkora, Roveň 8 85
HK0012 Vladimír Čejp, Náchod 5 85
HK0007 Pippo Dukla, Náchod 5 85
HK0132 Jan Hanuš, Hradec Králové 5 85
HK0150 Václav Tarantík st., Smiřice 5 85
HK0069 Petra Geletičová, Sloupno 2 85
HK0191 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 2 85
HK0008 Miroslav Pácalt, Kramolna 2 85
HK0009 Vlasta Pácaltová, Kramolna 2 85
HK0203 Jaroslav Hůlek, Trutnov -1 85
HK0110 Luboš Radoň, Blešno 8 83
HK0156 Monika Hádková, Hradec Králové 11 82
HK0131 Jaroslav Hanuš ml., Hradec Králové 11 82
HK0360 Marie Hanušová, Hradec Králové 11 82
HK0304 Pavel Ozdin, Osenice 11 82
HK0168 Eva Pichová, Trutnov 11 82
HK0244 Marta Suchá, Radvanice 11 82
HK0231 Zdeněk Bachura, Olešnice v O. h. 8 82
HK0020 Josef Čermák, Velké Poříčí 8 82
HK0296 Iveta Dejlová, Jičín 8 82
HK0299 Lucie Dejlová, Louny 8 82

II. LIGA (115. – 180. místo)

HK0210 Pavel Dvořák, Kostelec n. O. 8 82
HK0336 Jiří Kotek, Černilov 8 82
HK0228 Libor Kubáněk, Dolní Branná 8 82
HK0119 Jan Kulhánek, Hradec Králové 8 82
HK0089 Dana Machačová, Hradec Králové 8 82
HK0076 Oldřich Matys, Nový Bydžov 8 82
HK0080 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 82
HK0306 Tereza Ozdinová, Osenice 8 82
HK0067 Zuzana Pípová, Nový Bydžov 8 82
HK0028 Josef Čepelka, Velké Poříčí 5 82
HK0385 Josef Hejhal, Kostelec n. Orl. 5 82
HK0316 František Lachman, Jičín 5 82
HK0243 Zdeněk Matura, Libštát 5 82
HK0117 Jaroslav Novotný, Hradec Králové 5 82
HK0146 Kateřina Přibylová, Hradec Králové 5 82
HK0265 Miloš Šenkýř, Dobruška 5 82
HK0016 Jiří Balcar, Jaroměř 2 82
HK0339 Zdeňka Dusová, Sendražice 2 82
HK0184 Václav Herout, Trutnov 2 82
HK0053 Vlastimil Hlušička ml., Dvůr Králové 2 82
HK0052 Petra Hlušičková, Dvůr Králové 2 82
HK0051 Milada Šrůtková, Dvůr Králové 2 82
HK0266 Pavel Dohnanský, Olešnice v O. h. 14 80
HK0251 Milan Dušek, Týniště n. O. 8 80
HK0285 Romana Skrbková, Brdo 8 80
HK0357 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 80
HK0249 Pavel Bahník, Třebechovice p. O. 0 80
HK0078 Josef Nevrlý, Nový Bydžov 0 80
HK0298 Lenka Dejlová, Louny 11 79
HK0183 Leoš Herout, Trutnov 11 79
HK0091 František Hnik st., Lužany n. T. 11 79
HK0165 Petr Holý, Trutnov 11 79
HK0366 Josef Hybner, Poděbrady 11 79
HK0003 Jiří Říha, Úpice 11 79
HK0308 Radka Sýkorová, Roveň 11 79
HK0213 Libor Čvančara, Dolní Branná 8 79
HK0160 Zdena Hofmanová, Černčice 8 79
HK0202 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 79
HK0246 Bořek Krejčí, Solnice 8 79
HK0021 Jaroslav Lokvenc, Velké Poříčí 8 79
HK0073 Jiří Pípa, Nový Bydžov 8 79
HK0072 Dana Přibylová, Nový Bydžov 8 79
HK0177 Klaus Püschel, Trutnov 8 79
HK0309 Zdeněk Sýkora, Roveň 8 79
HK0252 Jiří Pešek, Hradec Králové 5 79
HK0064 Radek Zima, Prasek 5 79
HK0098 Milada Bílková, Praskačka 2 79
HK0061 Marcela Gabrielová, Vinary 2 79
HK0315 Stanislav Kozák, Železnice -1 79
HK0058 Stanislav Vízek, Nový Bydžov -4 79
HK0287 Zdeněk Maxmilián, Jeřice -7 79
HK0294 Alois Dejl, Jičín 8 78
HK0263 Bohuslav Šolín, Val 8 77
HK0107 Kamil Žák, Hradec Králové 8 77
HK0232 Miroslav Dreveniak, Dolní Branná 11 76
HK0378 Hana Pitrmucová, Dolní Branná 11 76
HK0197 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 8 76
HK0079 Pavel Brett, Králíky 8 76
HK0297 Martin Dejl, Louny 8 76
HK0005 Petr Drašnar, Václavice 8 76
HK0138 František Dušek, Holohlavy 8 76
HK0023 Hana Nejedlá, Velké Poříčí 8 76
HK0040 Petra Nováková, Habřina 8 76
HK0215 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 76
HK0220 Alfred Sacher, Dolní Branná 8 76

KRAJSKÁ LIGA (181. – 306. místo)

HK0209 Milan Sůra, Dolní Branná 8 76
HK0372 Jan Zirm, Vrchlabí 8 76
HK0017 Milan Bitnar, Hronov 5 76
HK0109 Ivan Dušek, Hradec Králové 5 76
HK0383 Tomáš Klicpera, Otovice 5 76
HK0270 Milan Koleno, Dobruška 5 76
HK0332 Jaroslav Sehnoutka ml., Hradec Králové 5 76
HK0216 Radek Tauchmann, Dolní Branná 5 76
HK0179 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 76
HK0187 Naďa Hůlková, Trutnov 2 76
HK0262 Milan Koty, České Meziříčí 2 76
HK0042 Jaroslava Mathová, Červ. Kostelec 2 76
HK0081 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 76
HK0293 Dagmar Poláková, Jičín 2 76
HK0330 Jaroslav Sehnoutka st., Hradec Králové 2 76
HK0124 Vladimír Racek, Hradec Králové 8 74
HK0106 Roman Žák, Hradec Králové 5 74
HK0313 Václav Kameník, Jičín 0 74
HK0349 Jaroslav Suchánek, Choceň 17 73
HK0271 Roman Izák, Opočno 11 73
HK0192 Hynek Brázda, Trutnov 8 73
HK0368 Vlasta Hybnerová, Poděbrady 8 73
HK0027 Jaromír Jirman, Velké Poříčí 8 73
HK0352 Jaroslav Kuchař, Náchod 8 73
HK0214 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 8 73
HK0074 Olina Pozlerová, Podoliby 8 73
HK0193 Petr Slezák, Dvůr Králové 8 73
HK0248 Robert Sůra, Dolní Branná 8 73
HK0127 David Havránek, Hradec Králové 2 73
HK0176 Lenka Hurtová, Trutnov 2 73
HK0114 Lenka Taichmanová, Prasek 2 73
HK0059 Eduard Důbrava, Petrovice -1 73
HK0277 Ladislav Firbacher, Chlumec n. C. -1 73
HK0195 Libor Slezák, Dvůr Králové -1 73
HK0343 Pavlína Sejtková, Hradec Králové 0 72
HK0363 Petr Mašek, Čeperka 14 71
HK0065 Lenka Hlaváčková, Nový Bydžov 8 71
HK0084 Renata Munzarová, Sloupno 8 71
HK0250 Aleš Kupka, Čánka 5 71
HK0018 Petr Kylar, Stárkov 5 71
HK0111 Jan Radoň, Blešno 5 71
HK0355 Radek Svatoš, Zlíčko 5 71
HK0337 Petr Vacek, Hradec Králové 5 71
HK0121 Jitka Štemberová, Hradec Králové 0 71
HK0102 Michal Chlad, Kosičky 11 70
HK0143 Pavel Jaroslav, Hradec Králové 8 70
HK0153 Michal Kozák, Hradec Králové 8 70
HK0022 Lenka Kubečková, Velké Poříčí 8 70
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 70
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 8 70
HK0365 Marcel Gabriel, Vinary 5 70
HK0233 Josef Hanuš, Dolní Branná 5 70
HK0050 Vlastimil Hlušička st., Dvůr Králové 5 70
HK0189 Romana Krulišová, Trutnov 5 70
HK0162 Radka Novotná, Černčice 5 70
HK0122 Miroslav Országh, Nechanice 5 70
HK0149 Karel Přibyl, Hradec Králové 5 70
HK0178 Milena Püschelová, Trutnov 5 70
HK0055 Miloš Plecháček, Skřivany 2 70
HK0145 Lenka Přibylová, Hradec Králové 2 70
HK0094 Vojtěch Kříž, Převýšov -1 70
HK0047 Štěpán Zámečník, N. Město n. M. -4 70
HK0169 Darek Zieminski, Trutnov 14 68
HK0085 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 11 68
HK0391 Petr Mikas, Nový Bydžov 8 68
HK0282 Otakar Fendrych, Brdo 5 68
HK0359 Mirek Ducháč, Mladá Boleslav -1 68
HK0371 Pavel Marek, Rychnov n. K. 11 67
HK0348 Lukáš Spáčil, Ostrava 11 67
HK0137 Miloslav Bednařík, Hradec Králové 8 67
HK0006 Petr Drašnar, Náchod 8 67
HK0212 Jan Sůra, Dolní Branná 8 67
HK0024 R+D Zvoníčkovi, Velké Poříčí 8 67
HK0211 Petr Sůra, Dolní Branná 5 67
HK0139 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 67
HK0128 Nikola Tvrdková, Hradec Králové 5 67
HK0289 František Vycpálek, Milíčeves 5 67
HK0171 Zdeněk Korčák, Trutnov 2 67
HK0155 Miloslav Kozák, Hradec Králové 2 67
HK0025 Jaroslav Nývlt, Velké Poříčí 2 67
HK0123 Vlastimil Urban, Hradec Králové 2 67
HK0390 Miroslav Buřič st., Chlumec n. C. 8 65
HK0367 Alois Dejl II, Jičín 8 65
HK0387 Vojtěch Doležal, Chlumec n. C. 8 65
HK0356 Lukáš Svatoš, Zlíčko 5 65
HK0329 Jindřich Vondráček, Třebechovice 5 65
HK0223 Radka Gottwaldová, Olešnice v O. h. 2 65
HK0346 Dagmar Krejčová, Nový Bydžov 11 64
HK0374 Jan Gabrle, Trutnov 8 64
HK0255 Věra Kubcová, Rychnov n. K. 8 64
HK0230 Martina Tauchmannová, Dolní Branná 8 64
HK0100 Luboš Chlad, Kosičky 5 64
HK0384 Zdeněk Žáček, Úpice 5 64
HK0136 Jaroslav Jetmar, Hradec Králové 2 64
HK0154 Miloslava Kozáková, Hradec Králové 2 64
HK0226 Vladislav Kubáněk, Dolní Branná 2 64
HK0029 Jiří Krista, Hronov 0 64
HK0342 Alena Sejtková, Hradec Králové 0 64
HK0147 Tomáš Přibyl, Borohrádek -1 64
HK0087 Daniel Machač, Hradec Králové -4 64
HK0364 Jana Šrytrová, Petrovice -4 64
HK0325 Luboš Rydrych, Týniště n. O. 11 62
HK0388 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 62
HK0286 Helena Fendrychová, Brdo 2 62
HK0275 Miroslav Jedlinský, Kostelec n. O. 2 62
HK0172 Petr Stierand, Malé Svatoňovice 2 62
HK0120 Jan Štembera, Hradec Králové 0 62
HK0284 Helena Skrbková, Brdo -1 62
HK0129 Zdena Havránková, Hradec Králové 11 61
HK0112 Martin Taichman, Prasek 11 61
HK0126 Michal Tvrdek, Hradec Králové 11 61
HK0113 Josef Taichman, Prasek 8 61
HK0015 Josef Kotyška, Nový Hrádek 5 61
HK0219 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 5 61
HK0205 Martin Gajdoš, Žacléř 2 61
HK0103 Radek Chlad, Kosičky 2 61
HK0370 Pavel Marek, Javornice 2 61
HK0218 Zdena Sůrová, Dolní Branná 2 61
HK0134 Oldřich Turek, Hradec Králové 0 60
HK0217 Jitka Márynková, Dolní Branná 11 59
HK0026 Ivoš Dius, Velké Poříčí 8 59
HK0088 Roman Machač, Hradec Králové 8 59
HK0334 Jaroslav Trojan, Hradec Králové 8 59
HK0283 Lukáš Skrbek, Brdo 5 59
HK0237 Lenka Hubková, Parbubice 2 59
HK0288 Josef Kotnik, Chyjice 2 59
HK0311 Miroslav Kracík, Jičín 2 59
HK0259 Michaela Křepelová, Rychnov n. K. 0 59

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (307. – 371. místo)

HK0354 Miroslav Mohet, Dvůr Králové 0 59
HK0358 Jana Svatošová, Zlíčko -1 59
HK0104 Monika Žáková, Hradec Králové -1 59
HK0377 Miloslav Pitrmuc, Dolní Branná 8 58
HK0222 Jiří Sacher, Vrchlabí 8 58
HK0376 Jaroslav Střížek, Dolní Branná 8 58
HK0338 Jaroslav Brzák, Hradec Králové 5 58
HK0375 Antonín Nedvědil, Dolní Branná 5 58
HK0369 Martin Hrudík, Dobruška 2 58
HK0188 Tomáš Kruliš, Trutnov 2 58
HK0056 Zdena Čermáková, Skřivany -1 58
HK0399 Věra Mikasová, Nový Bydžov 8 57
HK0344 Zdeněk Sejtko, Hradec Králové 0 57
HK0157 Miroslav Špaček, Vlčkovice 0 57
HK0227 Libor Hladík, Nový Hrádek 8 56
HK0327 Martin Izák, Jaroměř 5 56
HK0274 Ivana Jedlinská, Kostelec n. O. 5 56
HK0236 Jitka Čížková, Dubenec 2 56
HK0320 Jiří Samek, Týniště n. O. 2 56
HK0261 Kateřina Vaněčková, Houdkovice 0 56
HK0389 Miroslav Buřič ml., Chlumec n. C. -1 56
HK0247 Stanislava Krejčová, Solnice 8 55
HK0148 Michal Přibyl, Borohrádek 5 55
HK0400 Naďa Zimová, Prasek 8 54
HK0092 Miroslav Rys, Klamoš 0 54
HK0281 Pavel Žák, Předměřice 11 53
HK0235 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 53
HK0321 Radek Sejtko, Hradec Králové 5 53
HK0105 Kamila Žáková, Hradec Králové 5 53
HK0180 Miloš Jirsák, Vrchlabí 2 53
HK0312 Oldřich Čapek, Jičín 0 53
HK0318 Jiří Daříček, Semechnice -1 53
HK0396 Johana Hanušová, Hradec Králové -1 53
HK0221 Jaroslava Sacherová, Dolní Branná 8 52
HK0380 Vlasta Suková, Dolní Branná 8 52
HK0097 Karel Kindl, Třebechovice 2 52
HK0386 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 52
HK0379 Jana Kotyková, Dolní Branná 2 52
HK0234 Jiří Rudolf, Olešnice v O. h. 2 52
HK0170 Jaroslav Osowiecki, Žacléř -7 52
HK0070 František Vlášek, Nový Bydžov 8 51
HK0260 Václav Vaněček ml., Houdkovice 0 50
HK0258 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 49
HK0166 Josef Pich, Trutnov -1 49
HK0322 Petr Jedlička, Hradec Králové 14 47
HK0382 Karel Šulc, Lužany 0 47
HK0267 Pavel Vacek, Dobruška -4 47
HK0142 Jaroslava Hanušová, Lužany n. T. 5 46
HK0381 Milan Lustig, Jičín 0 45
HK0397 Miroslav Mohet ml., Dvůr Králové 0 45
HK0398 Bedřich Šimon, Popovice 0 45
HK0394 Ludmila Dohnálková, Rychnov n. K. -1 45
HK0035 Jaroslav Valchař, Police nad Metují 8 43
HK0335 Petr Želiezko, Hradec Králové 8 43
HK0200 Kurt Püschel, Žacléř 5 43
HK0185 Michal Herout, Trutnov -1 43
HK0238 Petr Rudolf, Olešnice v O. h. -4 43
HK0314 Zdeněk Bajer, Jičín 0 42
HK0272 Miroslav Dostálek, Rychnov n. K. 0 42
HK0326 Aleš Hojer, Hradec Králové -1 41
HK0269 Petr Kain, Dobruška -1 41
HK0167 Marek Birke, Trutnov 5 40
HK0361 Jan Hanuš ml., Hradec Králové -1 40
HK0206 Karel Kratochvíl, Trutnov -1 40

AMATÉŘI (372. – 390. místo)

HK0086 Pavel Sviták, Hradec Králové -4 40
HK0242 Lukáš Žid, Semechnice 0 39
HK0257 Josef Plachetka, Houdkovice 8 38
HK0319 Milan Toušek, Týniště n. O. 8 38
HK0158 Patrik Špaček, Lochenice 0 38
HK0175 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 37
HK0273 Libuše Dostálková, Rychnov n. K. 0 36
HK0323 Martin Hruška, Hradec Králové -4 35
HK0395 Miloš Dohnálek, Rychnov n. K. -4 33
HK0392 Pavel Kejzlar, Úpice 2 32
HK0317 Jaromír Jelínek, Jičín 2 31
HK0135 Václav Kuchař, Hradec Králové 2 31
HK0096 Josef Dvořák, Třebechovice -1 29
HK0268 Lilia Ščerbaková, Opočno -4 28
HK0032 Marek Lokvenc, Velké Poříčí -1 24
HK0324 Vladimír Šťastný, Hradec Králové 5 23
HK0362 Anna-Marie Hanušová, Hradec Králové 5 22
HK0062 Karel Dušek, Prasek 5 18
HK0033 Michal Lokvenc, Velké Poříčí -1 18

ALESPOŇ TO ZKUSILI (391. – 400. místo)

HK0031 Míša Lokvenc, Velké Poříčí -1 15
HK0030 Renata Hrubá, Velké Poříčí -1 12
HK0328 Tibor Platinský, Kr. Lhota 2 11
HK0254 Pavel Nosek, Solnice 0 9
HK0373 Petra Kosařová, Trutnov 0 5
HK0208 Jirka Dohnal, Kostelec n. O. 0 3
HK0163 Josef Kadeřábek, Jaroměř 0 3
HK0164 Věra Kadeřábková, Jaroměř 0 3
HK0393 Iva Dohnálková, Rychnov n. K. -4 3
HK0207 Alča Dohnalová, Kostelec n. O. 0 0