Výsledky:
HC Sršni Záměl – HC Panteři Rychnov 7:2 (3:1, 3:1, 1:0). Branky: Jan Sršeň 2, Večeř 2, Petrášek st., Král, Dytrt – Sláma, L. Jedlinský.
HC Častolovice – HC Predátoři Potštejn 1:4 (0:1, 0:0, 1:3). Branky: Bárta – Stehlík, Šimek, Novák, Skála.
HC Rychnov – HC Bílý Újezd 2:5 (0:3, 1:2, 1:0). Branky: Franc 2 – Cita 2, Ruffer, Jiroud, Švorc.
HC Sibiř/Zdelov – HC Častolovice 2:9 (1:3, 0:3, 1:3). Branky: Vilímek 2 – Felcman 4, Bělka 3, Fabián, Šmída.
Medvědi Rokytnice – IHC Kvasiny 1:7 (0:2, 0:2, 1:3). Branky: Zářecký – Klapla 3, Pauker, Vodrážka, Bořek, Víteček.
Tabulka – skupina A
1. HC Bílý Újezd ⋌13 12 0 0 1 88:36 36
2. HC Častolovice ⋌13 7 0 2 4 67:48 23
3. HC Predátoři Potštejn ⋌13 7 0 0 6 61:58 21
4. HC Rychnov ⋌13 6 1 0 6 75:51 20
5. HC Sibiř/Zdelov ⋌13 1 0 1 11 30:114 4
Tabulka – skupina B
1. HC Sršni Záměl ⋌13 12 0 0 1 96:36 36
2. HC Medvědi Rok. ⋌13 6 2 0 5 61:50 22
3. HC Lev Kostelec ⋌13 4 1 1 7 53:57 15
4. IHC Kvasiny ⋌13 5 0 0 8 52:62 15
5. HC Panteři RK ⋌13 1 0 0 12 38:109 3
Rozlosování play off :
Rozpis čtvrtfinálových zápasů:
Úterý 18. února – 3. čtvrtfinále: 17.45 HC Lev Kostelec – HC Častolovice; 1. čtvrtfinále: 19.45 HC Bílý Újezd – IHC Kvasiny.
Čtvrtek 20. února – 2. čtvrtfinále: 16.30 HC Sršni Záměl – HC Rychnov; 4. čtvrtfinále: 18.30 HC Medvědi Rokytnice – HC Predátoři Potštejn.
Čtvrtek 20. února – 1. zápas o 9. místo: 20.30 HC Sibiř/Zdelov – HC Panteři Rychnov.
Termíny dalších zápasů:
1. semifinále – úterý 25.února – 17.45 Vítěz 1. čtvrtfinále – Vítěz 3. čtvrtfinále.
2. semifinále – čtvrtek 27. února – 18.30 Vítěz 2. čtvrtfinále – Vítěz 4. čtvrtfinále.
2. zápas o 9. místo – úterý 25. února – 19.45 HC Sibiř/Zdelov – HC Panteři Rychnov.
Zápas o 5. – 6. místo – čtvrtek 27. února – 16.30 poražení čtvrtfinalisté (lépe umístění ze základní části).
Zápas o 7. – 8. místo – čtvrtek 27. února – 20.30 poražení čtvrtfinalisté (hůře umístění ze základní části).
Zápas o 3. – 4. místo – úterý 4. března – 18.00..
Finále – čtvrtek 6. března – 18.00 hodin.
Podrobné informace o Rychnovské hokejové lize najdete na: www.rhliga.cz. ⋌(dr, jd)
Kanadské bodování:
1. Leoš Dostál (HC Sršni Záměl) – 33 (22 + 11);
2. Filip Večeř (HC Sršni Záměl) – 31 (18 + 13);
3. Dušan Felcman (HC Častolovice) – 25 (18 + 7);
4. Radek Šmída (HC Častolovice) – 23 (12 + 11);
5. Miloš Šimerda (HC Rychnov) – 23 (11 + 12);
6. Pavel Petera (HC Bílý Újezd) – 22 (15 + 7);
7. Jiří Dvořák (HC Bílý Újezd) – 22 (10 + 12);
8. Václav Cita (HC Bílý Újezd) – 21 (14 + 7);
9. Jan Kletečka (HC Rychnov) – 21 (12 + 9);
10. Jan Sršeň (HC Sršni Záměl) – 21 (8 + 13).