VYBRAT REGION
Zavřít mapu

6. kolo hokejové Tip ligy čtenářů Deníku

Královéhradecký kraj - Po šestém kole hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje registruje naše soutěž již 486 hráčů.

25.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: Zdeněk Matura

V čele průběžného pořadí je nadále Mirek Mrázek z Trutnova, jenž své konto navýšil tentokrát o osm bodů (celkem 57 b.). Vítězkou šestého dějství se stala tipující z Náchodska, a to paní HELENA HLAVÁČKOVÁ z Jaroměře (startovní číslo HK0131), byla nejlepší v Supertrefě. Prosíme úspěšnou tipující, aby se ozvala Deníku na telefonní číslo 602 576 209.

NHL (1. – 40. místo)
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 8 57
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 14 54
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 14 54
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 14 54
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 54
HK0258 Milan Vanžura, Dobré 8 54 HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 51
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 11 48
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 8 48
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 8 48
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 5 48
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 5 48
HK0436 Jan Sůra, Dolní Branná 11 46
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 14 45
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 11 45
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 8 45
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 8 45
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 45
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 5 45
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 45
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 5 45
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 5 45
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 5 45
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 5 45
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 5 45
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 43
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 11 42
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 8 42
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 42
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 42
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 8 42
HK0220 Marek Růžička, Veliš 8 42
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 5 42
HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 42
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 5 42
HK0199 Václav Kameník, Jičín 5 42
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 5 42
HK0215 Marta Voldánová, Jičín 5 42
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 2 42
HK0050 Roman Žák, Hradec Králové -1 42

KHL (41. – 68. místo)
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 11 40
HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov 8 40
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 40
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 5 40
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 2 40
HK0016 Olga Majerová, Vysokov 11 39
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 8 39
HK0113 Otto Kelel, Hronov 8 39
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 8 39
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 8 39
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 8 39
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 39
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 39
HK0175 Eva Zimová, Smidary 8 39
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 5 39
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 5 39
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 5 39
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 5 39
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov 5 39
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 5 39
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 5 39
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 5 39
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 5 39
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 39
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 39
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 2 39
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 2 39
HK0214 Roman Voldán st., Jičín 2 39

EXTRALIGA (69. – 110. místo)
HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 8 38
HK0456 Jan Urban, Rudník 8 38
HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. 8 37
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 37
HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 37
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 11 36
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 11 36
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 11 36
HK0062 Milada Bílková, Praskačka 8 36
HK0045 Petr Drašnar, Náchod 8 36
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 8 36
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 8 36
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 8 36
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, Mladé Buky 5 36
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 5 36
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 36
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 5 36
HK0209 František Lachman, Jičín 5 36
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 5 36
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 36
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 5 36
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 5 36
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 5 36
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 5 36
HK0153 Miloš Uher, Hořice 5 36
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 36
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 5 36
HK0182 Radek Zima, Prasek 5 36
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 2 36
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 36
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové nad Labem 2 36
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 2 36
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 2 36
HK0020 Petr Šolc, Machov 2 36
HK0211 Hana Voldánová, Jičín -1 36
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -4 36
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov -4 36
HK0394 Josef Hofman, Černčice 5 34
HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška 5 34
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 5 34
HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 34
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 34

I. LIGA (111. – 202. místo)
HK0361 Jiří Bílek, Libčany 11 33
HK0065 Aleš Kupka, Opočno 11 33
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 11 33
HK0013 Jana Klicperová, Otovice 8 33
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n.K. 8 33
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 33
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice 8 33
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 8 33
HK0233 Petr Černý, Jičín 5 33
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 5 33
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 33
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 5 33
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 5 33
HK0143 Kateřina Horská, Týniště 5 33
HK0218 Marek Janata, Slatiny 5 33
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice 5 33
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 33
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 5 33
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 5 33
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 5 33
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 33
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 5 33
HK0037 Roman Svoboda, Černilov 5 33
HK0021 Jan Šolc, Machov 5 33
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 5 33
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 5 33
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 5 33
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 5 33
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 2 33
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 2 33
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 2 33
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 2 33
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 2 33
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové nad Labem 5 32
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 0 32
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 31
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 5 31
HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 2 31
HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice 2 31
HK0334 Milan Rehák, Libotov 2 31
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 0 31
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 0 31
HK0344 Václav Herout, Trutnov 0 31
HK0392 Radka Novotná, Černčice -4 31
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 14 30
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 30
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 8 30
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 30
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 5 30
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 5 30
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. 5 30
HK0024 Josef Jakubec, Náchod 5 30
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 5 30
HK0015 Oto Klicpera, Otovice 5 30
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 30
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 5 30
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 5 30
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 5 30
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 5 30
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 5 30
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 30
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 2 30
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 2 30
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 2 30
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 2 30
HK0023 Milan Jakubec, Náchod 2 30
HK0238 Miloš Jón, Chomutice 2 30
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 2 30
HK0370 David Kamitz, Chvaleč 2 30
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 2 30
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 2 30
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát 2 30
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 2 30
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 2 30
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 2 30
HK0001 Viktor Schejbal, Praha 2 30
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 2 30
HK0161 Josef Taichman, Prasek 2 30
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 30
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 2 30
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice -1 30
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín -1 30
HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 5 29
HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 5 29
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 0 29
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 0 29
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 8 28
HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 28
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice 8 28
HK0407 Miloš Vendera, Otvovice 8 28
HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov 5 28
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 0 28

II. LIGA (203. – 262. místo)
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. 11 27
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. 11 27
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 8 27
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 8 27
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 8 27
HK0121 Marek Matha, Olešnice 8 27
HK0360 Hana Bílková st., Libčany 5 27
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 27
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 5 27
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n.O. 5 27
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 5 27
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 27
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 5 27
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 27
HK0249 Martin Sosna, Dobruška 5 27
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn 5 27
HK0174 Jiří Zima, Smidary 5 27
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 27
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 2 27
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 2 27
HK0120 Josef Matha, Olešnice 2 27
HK0252 Václav Mervart, Dobruška 2 27
HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 2 27
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín -1 27
HK0034 Martin Izák, Jaroměř -1 27
HK0325 Ondřej Matura, Libštát -4 27
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 8 26
HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. 5 26
HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 5 26
HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice 5 26
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 5 26
HK0452 Přemek Šatra, Kladno 5 26
HK0439 Tomáš Houška, Jičín 2 26
HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov 2 26
HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. 0 26
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 8 25
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 5 25
HK0402 Milan Koleno, Dobruška 5 25
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 5 25
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 25
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 5 25
HK0398 Petra Nováková, Machov 2 25
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 2 25
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 0 25
HK0275 Franta Michera, Vamberk 11 24
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. 11 24
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 11 24
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 24
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 24
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 5 24
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 5 24
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 24
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 5 24
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 24
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. 5 24
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 5 24
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 5 24
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 5 24
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška 5 24
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 24

KRAJSKÁ LIGA I (263. – 338. místo)
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 5 24
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 5 24
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 24
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové 5 24
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 24
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 24
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 2 24
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 2 24
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 2 24
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 2 24
HK0423 Marie Holá, Trutnov 2 24
HK0025 Jan Jakubec, Náchod 2 24
HK0320 Marta Suchá, Radvanice 2 24
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 2 24
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 2 24
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n.O. -1 24
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice -1 24
HK0073 Josef Stránský, Libčany 11 23
HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 23
HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 8 23
HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 8 23
HK0109 Jiří Krista, Hronov 2 23
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 0 23
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 0 23
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 0 23
HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná 11 22
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 5 22
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 22
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice 5 22
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 5 22
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 5 22
HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 22
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov 5 22
HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná 2 22
HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná 2 22
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 22
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř -1 22
HK0347 Leoš Herout, Trutnov 11 21
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové 11 21
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 11 21
HK0461 Jakub Geletič, Sloupno 8 21
HK0458 Jan Štembera, Hradec Kr. 8 21
HK0189 Alois Dejl, Jičín 5 21
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 5 21
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 5 21
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 5 21
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 5 21
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 5 21
HK0462 Josef Nevrlý, N. Bydžov 5 21
HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 21
HK0202 František Polák, Jičín 5 21
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 21
HK0160 Martin Taichman, Prasek 5 21
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 5 21
HK0223 Alois Dejl, Jičín 2 21
HK0172 Michal Chlad, Kosičky 2 21
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 21
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát 2 21
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát 2 21
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 2 21
HK0166 Radek Chlad, Kosičky -1 21
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice -1 21
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. -1 21
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. -4 21
HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 2 20
HK0464 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 8 19
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 5 19
HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek 5 19
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 2 19
HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 19
HK0253 Radim Sobotka, Opočno 2 19
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 2 19
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 8 18
HK0107 Milan Bitnar, Hronov 5 18
HK0234 Jiřina Černá, Jičín 5 18

KRAJSKÁ LIGA II (339. – 400. místo)
HK0014 Hana Dušková, Broumov 5 18
HK0227 Jan Halčák, Jičín 5 18
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 5 18
HK0278 Josef Pich, Trutnov 5 18
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 5 18
HK0322 Jan Suchý, Radvanice 5 18
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 18
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 18
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 5 18
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 5 18
HK0232 Katka Dejlová, Louny 2 18
HK0224 Helena Dejlová, Jičín 2 18
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo 2 18
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 2 18
HK0033 David Hric, Hradec Kr. 2 18
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice 2 18
HK0154 Jakub Uher, Hořice 2 18
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 2 18
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 0 18
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice -1 18
HK0442 Jiří Hasan, Libošovice 8 17
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška 8 17
HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 2 17
HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 2 17
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 0 17
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 8 16
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice 5 16
HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. 5 16
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov 5 16
HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná 2 16
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 2 16
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 -4 1
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany 11 15
HK0466 Lucie Tomková, Vysoké Mýto 8 15
HK0170 Richard Ducháč, Úpice 5 15
HK0460 Petra Geletičová, Sloupno 5 15
HK0459 Amálka Geletičová, Sloupno 5 15
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 15
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 15
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek 5 15
HK0226 Martin Dejl, Louny 2 15
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 0 15
HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová 5 14
HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 2 14
HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto 2 14
HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. 0 14
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 0 14
HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. -1 14
HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí -1 1
HK0476 Zdenka Hradilová, Brno 8 13
HK0395 Petr Hofman, N. Město 5 13
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 5 13
HK0397 Monika Procházková, Náchod 5 13
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 2 13
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod 2 13
HK0416 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 13
HK0279 Eva Pichová, Trutnov 2 13
HK0473 Vlasta Suková, Dolní Branná 0 13
HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové nad Labem 8 12
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice 5 12
HK0222 Helena Růžičková, Veliš 5 12
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 12
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 5 12

LIGA AMATĚRů (401 – 449. místo)
HK0250 Roman Izák, Opočno 2 12
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH 2 12
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška 0 12
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 0 12
HK0169 David Stanislav, Úpice 0 12
HK0173 Renata Chladová, Kosičky -1 12
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno -1 12
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. -1 12
HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín 2 11
HK0446 Jiří Krutil, Náchod 2 11
HK0469 Pavel Horák, Dvůr Králové nad Labem 0 11
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 0 11
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 0 11
HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 8 10
HK0474 Jiří Pípa, N. Bydžov 8 10
HK0475 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 8 10
HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov 5 10
HK0468 Alena Jedličková, Dvůr Králové nad Labem 5 10
HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno 2 10
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. 0 10
HK0217 Josef Janata, Slatiny 11 9
HK0281 Marek Birke, Trutnov 5 9
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 2 9
HK0472 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 9
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 9
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n.O. -1 9
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice -1 9
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. -1 9
HK0485 Petr Veselý, Chlumec n. C. 8 8
HK0453 Daniela Venderová, Otvovice 2 8
HK0463 Ladislav Havelka, Jičín 0 8
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 0 8
HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. 5 7
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7
HK0409 Aťka Micherová, Rychnov n.K. -1 7
HK0465 Alena Šatrová, Kladno 11 6
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov 5 6
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín 5 6
HK0156 R. Machač, Hradec Kr. 2 6
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín 2 6
HK0035 Milan Toušek, Týniště 2 6
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. 0 6
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 0 6
HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška -1 6
HK0031 Martin Řehák, Týniště -1 6
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno -1 6
HK0471 M. Tauchmannová, D Branná -1 6
HK0482 Ivana Jankovská, Praha 5 5
HK0484 Pavel Purma, Sloupno 5 5

ALESPOŇ TO ZKUSILI (450. – 486. místo)
HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 0 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby 0 5
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5
HK0481 Jitka Marynková, D. Branná 0 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. 0 4
HK0430 Radek Tauchmann, D. Branná -1 4
HK0413 Johanka Hanušová, Hradec Kr. -4 4
HK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec n.O. 5 3
HK0470 Alexandr Novák, Trutnov 5 3
HK0410 Antonín Urban, Kozojedy 2 3
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 3
HK0030 Tibor Platinský, Král. Lhota -4 3
HK0425 Michal Mrkáček, Turnov 5 2
HK0486 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové 2 2
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2
HK0091 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 2
HK0480 Michal Jiránek, D. Branná 0 2
HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2
HK0477 Eva Šedivá, Praha 2 1
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín -4 1
HK0467 Miloš Vendera st, Otvovice 8 0
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška -1 -1
HK0408 Pavel Michera, Rychnov n.K. 2 -2
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2
HK0479 M. Krčmářová, Slatina n. Z. -1 -2
HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -1 -3
HK0276 Nikol Tomková, Vysoké Mýto -4 -3
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4
HK0483 Jana Matoušková, Pardubice -4 -4
HK0478 J. Popelářová, Sopotnice -1 -5
HK0006 Václav Přibyl, Náchod -1 -6
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 2 0 -7

Výsledky tipovaných zápasů 6. kola

1. Liberec Pardubice (3:3) 0
2. Karlovy Vary Slavia Praha (3:3) 0
3. Kometa Brno Třinec (1:0) 1
4. Sparta Praha Liberec (6:4) 1
5. Pardubice Karlovy Vary (2:3) 2
6. Verva Litvínov Vítkovice (0:2) 2
7. Plzeň Kometa Brno (4:3) 1
8. Rytíři Kladno PSG Zlín (3:2) 1
9. Třinec České Budějovice (1:1) 0
10. Hradec Králové Třebíč (5:1) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 50 branek.
25.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Vzdělávání a školství - Vzdělávání a školství Učitelka mateřské školy 11 165 Kč Učitelé v oblasti předškolní výchovy učitel/-ka MŠ. Požadované vzdělání: úso s maturitou (bez vyučení). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 11165 kč, mzda max. 24926 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Kontakt zasláním životopisu na e-mail zakladniskola@olesnice.net., - vzdělání v oboru předškolní pedagogika, - zkrácený úvazek (14 - 27 přímé pedagogické péče), - výše úvazku závisí na kvalifikaci uchazeče, - úvazek je možné kombinovat s pozicí "školní asistent", - zástup za DPN, MD a RD, - nástup dle dohody.. Pracoviště: Základní škola a mateřská škola v olešnici v orlických horách, 517 83 Olešnice v Orlických hor.. Informace: Renata Bachurová, +420 778 766 524. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 13 000 Kč Pomocní dělníci ve výrobě Pomocný/á dělník/ice ve výrobě. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 13000 kč. Volných pracovních míst: 8. Poznámka: Kontakt telefonicky od 6:00 do 12:00 hodin nebo e-mailem pros@ospro.cz. , Místo výkonu práce: areál fy ANTOLIN LIBAN, s.r.o., Lipovka., - úpravy dílů pro automobilový průmysl, - odpovědnost, samostatnost, flexibilita, zručnost.. Pracoviště: Ospro production spol. s r.o. - pracoviště lipovka, 516 01 Rychnov nad Kněžnou. Informace: Miroslav Pros, +420 775 588 928. Obchod - Obchod Prodavač, prodejce 14 000 Kč Prodavači smíšeného zboží Prodavač smíšeného zboží. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 14000 kč, mzda max. 17000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Náborový příspěvek Kč 24.000,-/rok. Střídavě práce o sobotách a nedělích. Po skončení zkušební doby příspěvek na stravné ve výši Kč 40,- na den, odměna při pracovním a životním výročí, příspěvek na dětský tábor, poskytnutí 3 dnů zdravotního volna (dle podmínek kolektivní smlouvy) a další firemní benefity. Životopisy zasílejte na e-mail: instruktori@konzumuo.cz.. Pracoviště: Č.200 - konzum, kostelec nad orlicí diskont, Tyršova, č.p. 2, 517 41 Kostelec nad Orlicí. Informace: Jana Prouzová, +420 725 581 796. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič nákladního automobilu 130 Kč Řidiči nákladních automobilů (kromě tahačů) Řidič nákladního automobilu. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 130 kč, mzda max. 140 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Jedná se o zkrácený úvazek, tři dny v týdnu (po, st, pá), nakládka v 01.00h. Jedná se o rozvoz mléčných výrobků po regionu Hradce Králové., Požadujeme řidičský průkaz (profesní), dopravněpsychologické vyšetření.. Pracoviště: Martin transport s.r.o. - pracoviště bohemilk, a.s., opočno, Podzámčí, č.p. 385, 517 73 Opočno. Informace: Petr Bednář, +420 604 272 069.

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Finále poháru bude živě na internetu

Fotbalový MOL Cup: SK Převýšov - FK Mladá Boleslav.

ČFL: Kraus děkuje hráčům za výkon

Judo: Petřikov se pere na mistrovství světa

Hradec Králové - Od čtvrtka do středy 26. září hostí ázerbájdžánská metropole Baku světový šampionát judistů. V české výpravě, která čítá rekordní počet deseti závodníků, nechybí ani královéhradecký Pavel Petřikov.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT