V čele průběžného pořadí je nadále Mirek Mrázek z Trutnova, jenž své konto navýšil tentokrát o osm bodů (celkem 57 b.). Vítězkou šestého dějství se stala tipující z Náchodska, a to paní HELENA HLAVÁČKOVÁ z Jaroměře (startovní číslo HK0131), byla nejlepší v Supertrefě. Prosíme úspěšnou tipující, aby se ozvala Deníku na telefonní číslo 602 576 209.

NHL (1. – 40. místo)
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 8 57
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 14 54
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 14 54
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 14 54
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 54
HK0258 Milan Vanžura, Dobré 8 54 HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 51
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 11 48
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 8 48
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 8 48
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 5 48
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 5 48
HK0436 Jan Sůra, Dolní Branná 11 46
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové 14 45
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 11 45
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 8 45
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 8 45
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 45
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 5 45
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 5 45
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 5 45
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 5 45
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 5 45
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 5 45
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 5 45
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 43
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 11 42
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 8 42
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 8 42
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 8 42
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 8 42
HK0220 Marek Růžička, Veliš 8 42
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 5 42
HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 42
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 5 42
HK0199 Václav Kameník, Jičín 5 42
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 5 42
HK0215 Marta Voldánová, Jičín 5 42
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 2 42
HK0050 Roman Žák, Hradec Králové -1 42

KHL (41. – 68. místo)
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 11 40
HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov 8 40
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 5 40
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 5 40
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 2 40
HK0016 Olga Majerová, Vysokov 11 39
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 8 39
HK0113 Otto Kelel, Hronov 8 39
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 8 39
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 8 39
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 8 39
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 39
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice 8 39
HK0175 Eva Zimová, Smidary 8 39
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 5 39
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 5 39
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 5 39
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 5 39
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov 5 39
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 5 39
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 5 39
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 5 39
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 5 39
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 5 39
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 5 39
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 2 39
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 2 39
HK0214 Roman Voldán st., Jičín 2 39

EXTRALIGA (69. – 110. místo)
HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 8 38
HK0456 Jan Urban, Rudník 8 38
HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. 8 37
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 5 37
HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek 5 37
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 11 36
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 11 36
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 11 36
HK0062 Milada Bílková, Praskačka 8 36
HK0045 Petr Drašnar, Náchod 8 36
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 8 36
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 8 36
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 8 36
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, Mladé Buky 5 36
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 5 36
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 36
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 5 36
HK0209 František Lachman, Jičín 5 36
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 5 36
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 36
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 5 36
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 5 36
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 5 36
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 5 36
HK0153 Miloš Uher, Hořice 5 36
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov 5 36
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 5 36
HK0182 Radek Zima, Prasek 5 36
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 2 36
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 2 36
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové nad Labem 2 36
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 2 36
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 2 36
HK0020 Petr Šolc, Machov 2 36
HK0211 Hana Voldánová, Jičín -1 36
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. -4 36
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov -4 36
HK0394 Josef Hofman, Černčice 5 34
HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška 5 34
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 5 34
HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná 5 34
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 2 34

I. LIGA (111. – 202. místo)
HK0361 Jiří Bílek, Libčany 11 33
HK0065 Aleš Kupka, Opočno 11 33
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 11 33
HK0013 Jana Klicperová, Otovice 8 33
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n.K. 8 33
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 8 33
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice 8 33
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 8 33
HK0233 Petr Černý, Jičín 5 33
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 5 33
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 5 33
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 5 33
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 5 33
HK0143 Kateřina Horská, Týniště 5 33
HK0218 Marek Janata, Slatiny 5 33
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice 5 33
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 33
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 5 33
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 5 33
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 5 33
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 5 33
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 5 33
HK0037 Roman Svoboda, Černilov 5 33
HK0021 Jan Šolc, Machov 5 33
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 5 33
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 5 33
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 5 33
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. 5 33
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 2 33
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 2 33
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 2 33
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 2 33
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 2 33
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové nad Labem 5 32
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 0 32
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 5 31
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 5 31
HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 2 31
HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice 2 31
HK0334 Milan Rehák, Libotov 2 31
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 0 31
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 0 31
HK0344 Václav Herout, Trutnov 0 31
HK0392 Radka Novotná, Černčice -4 31
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 14 30
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 8 30
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 8 30
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 8 30
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 5 30
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 5 30
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. 5 30
HK0024 Josef Jakubec, Náchod 5 30
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 5 30
HK0015 Oto Klicpera, Otovice 5 30
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 30
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 5 30
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 5 30
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 5 30
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 5 30
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 5 30
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 30
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 2 30
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 2 30
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 2 30
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 2 30
HK0023 Milan Jakubec, Náchod 2 30
HK0238 Miloš Jón, Chomutice 2 30
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 2 30
HK0370 David Kamitz, Chvaleč 2 30
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 2 30
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 2 30
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát 2 30
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 2 30
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 2 30
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 2 30
HK0001 Viktor Schejbal, Praha 2 30
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 2 30
HK0161 Josef Taichman, Prasek 2 30
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 30
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 2 30
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice -1 30
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín -1 30
HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 5 29
HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 5 29
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 0 29
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 0 29
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 8 28
HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná 8 28
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice 8 28
HK0407 Miloš Vendera, Otvovice 8 28
HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov 5 28
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 0 28

II. LIGA (203. – 262. místo)
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. 11 27
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. 11 27
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 8 27
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 8 27
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 8 27
HK0121 Marek Matha, Olešnice 8 27
HK0360 Hana Bílková st., Libčany 5 27
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 27
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 5 27
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n.O. 5 27
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 5 27
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod 5 27
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 5 27
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 5 27
HK0249 Martin Sosna, Dobruška 5 27
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn 5 27
HK0174 Jiří Zima, Smidary 5 27
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 2 27
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 2 27
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 2 27
HK0120 Josef Matha, Olešnice 2 27
HK0252 Václav Mervart, Dobruška 2 27
HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov 2 27
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín -1 27
HK0034 Martin Izák, Jaroměř -1 27
HK0325 Ondřej Matura, Libštát -4 27
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 8 26
HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. 5 26
HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 5 26
HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice 5 26
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 5 26
HK0452 Přemek Šatra, Kladno 5 26
HK0439 Tomáš Houška, Jičín 2 26
HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov 2 26
HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. 0 26
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 8 25
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 5 25
HK0402 Milan Koleno, Dobruška 5 25
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 5 25
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 25
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 5 25
HK0398 Petra Nováková, Machov 2 25
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 2 25
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 0 25
HK0275 Franta Michera, Vamberk 11 24
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. 11 24
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 11 24
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 8 24
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 8 24
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 5 24
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 5 24
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby 5 24
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 5 24
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 24
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. 5 24
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 5 24
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 5 24
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 5 24
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška 5 24
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 5 24

KRAJSKÁ LIGA I (263. – 338. místo)
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 5 24
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 5 24
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 24
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové 5 24
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 5 24
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 24
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 2 24
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 2 24
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 2 24
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 2 24
HK0423 Marie Holá, Trutnov 2 24
HK0025 Jan Jakubec, Náchod 2 24
HK0320 Marta Suchá, Radvanice 2 24
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby 2 24
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 2 24
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n.O. -1 24
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice -1 24
HK0073 Josef Stránský, Libčany 11 23
HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 8 23
HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 8 23
HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 8 23
HK0109 Jiří Krista, Hronov 2 23
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 0 23
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 0 23
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov 0 23
HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná 11 22
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 5 22
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 22
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice 5 22
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 5 22
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 5 22
HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 5 22
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov 5 22
HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná 2 22
HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná 2 22
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice -1 22
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř -1 22
HK0347 Leoš Herout, Trutnov 11 21
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové 11 21
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 11 21
HK0461 Jakub Geletič, Sloupno 8 21
HK0458 Jan Štembera, Hradec Kr. 8 21
HK0189 Alois Dejl, Jičín 5 21
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 5 21
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 5 21
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 5 21
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 5 21
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 5 21
HK0462 Josef Nevrlý, N. Bydžov 5 21
HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 21
HK0202 František Polák, Jičín 5 21
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 21
HK0160 Martin Taichman, Prasek 5 21
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 5 21
HK0223 Alois Dejl, Jičín 2 21
HK0172 Michal Chlad, Kosičky 2 21
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 2 21
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát 2 21
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát 2 21
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 2 21
HK0166 Radek Chlad, Kosičky -1 21
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice -1 21
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. -1 21
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. -4 21
HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 2 20
HK0464 Pavel Dohnanský, Olešnice v OH 8 19
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 5 19
HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek 5 19
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 2 19
HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná 2 19
HK0253 Radim Sobotka, Opočno 2 19
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 2 19
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 8 18
HK0107 Milan Bitnar, Hronov 5 18
HK0234 Jiřina Černá, Jičín 5 18

KRAJSKÁ LIGA II (339. – 400. místo)
HK0014 Hana Dušková, Broumov 5 18
HK0227 Jan Halčák, Jičín 5 18
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 5 18
HK0278 Josef Pich, Trutnov 5 18
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 5 18
HK0322 Jan Suchý, Radvanice 5 18
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby 5 18
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 5 18
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 5 18
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 5 18
HK0232 Katka Dejlová, Louny 2 18
HK0224 Helena Dejlová, Jičín 2 18
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo 2 18
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 2 18
HK0033 David Hric, Hradec Kr. 2 18
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice 2 18
HK0154 Jakub Uher, Hořice 2 18
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 2 18
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 0 18
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice -1 18
HK0442 Jiří Hasan, Libošovice 8 17
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška 8 17
HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 2 17
HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 2 17
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 0 17
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 8 16
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice 5 16
HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. 5 16
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov 5 16
HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná 2 16
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 2 16
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 -4 1
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany 11 15
HK0466 Lucie Tomková, Vysoké Mýto 8 15
HK0170 Richard Ducháč, Úpice 5 15
HK0460 Petra Geletičová, Sloupno 5 15
HK0459 Amálka Geletičová, Sloupno 5 15
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 5 15
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. 5 15
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek 5 15
HK0226 Martin Dejl, Louny 2 15
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 0 15
HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová 5 14
HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 2 14
HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto 2 14
HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. 0 14
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 0 14
HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. -1 14
HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí -1 1
HK0476 Zdenka Hradilová, Brno 8 13
HK0395 Petr Hofman, N. Město 5 13
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 5 13
HK0397 Monika Procházková, Náchod 5 13
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. 2 13
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod 2 13
HK0416 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 13
HK0279 Eva Pichová, Trutnov 2 13
HK0473 Vlasta Suková, Dolní Branná 0 13
HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové nad Labem 8 12
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice 5 12
HK0222 Helena Růžičková, Veliš 5 12
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno 5 12
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 5 12

LIGA AMATĚRů (401 – 449. místo)
HK0250 Roman Izák, Opočno 2 12
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH 2 12
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška 0 12
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 0 12
HK0169 David Stanislav, Úpice 0 12
HK0173 Renata Chladová, Kosičky -1 12
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno -1 12
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. -1 12
HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín 2 11
HK0446 Jiří Krutil, Náchod 2 11
HK0469 Pavel Horák, Dvůr Králové nad Labem 0 11
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 0 11
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. 0 11
HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 8 10
HK0474 Jiří Pípa, N. Bydžov 8 10
HK0475 R+D Zvoníčkovi, V. Poříčí 8 10
HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov 5 10
HK0468 Alena Jedličková, Dvůr Králové nad Labem 5 10
HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno 2 10
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. 0 10
HK0217 Josef Janata, Slatiny 11 9
HK0281 Marek Birke, Trutnov 5 9
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 2 9
HK0472 Milena Pitrmanová, Dolní Branná 2 9
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 9
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n.O. -1 9
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice -1 9
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. -1 9
HK0485 Petr Veselý, Chlumec n. C. 8 8
HK0453 Daniela Venderová, Otvovice 2 8
HK0463 Ladislav Havelka, Jičín 0 8
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. 0 8
HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. 5 7
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7
HK0409 Aťka Micherová, Rychnov n.K. -1 7
HK0465 Alena Šatrová, Kladno 11 6
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov 5 6
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín 5 6
HK0156 R. Machač, Hradec Kr. 2 6
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín 2 6
HK0035 Milan Toušek, Týniště 2 6
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. 0 6
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 0 6
HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška -1 6
HK0031 Martin Řehák, Týniště -1 6
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno -1 6
HK0471 M. Tauchmannová, D Branná -1 6
HK0482 Ivana Jankovská, Praha 5 5
HK0484 Pavel Purma, Sloupno 5 5

ALESPOŇ TO ZKUSILI (450. – 486. místo)
HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 0 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby 0 5
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5
HK0481 Jitka Marynková, D. Branná 0 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. 0 4
HK0430 Radek Tauchmann, D. Branná -1 4
HK0413 Johanka Hanušová, Hradec Kr. -4 4
HK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec n.O. 5 3
HK0470 Alexandr Novák, Trutnov 5 3
HK0410 Antonín Urban, Kozojedy 2 3
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 3
HK0030 Tibor Platinský, Král. Lhota -4 3
HK0425 Michal Mrkáček, Turnov 5 2
HK0486 Jan Jedlička ml., Dvůr Králové 2 2
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2
HK0091 Vlastimil Dvořáček, Doudleby 0 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby 0 2
HK0480 Michal Jiránek, D. Branná 0 2
HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2
HK0477 Eva Šedivá, Praha 2 1
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín -4 1
HK0467 Miloš Vendera st, Otvovice 8 0
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška -1 -1
HK0408 Pavel Michera, Rychnov n.K. 2 -2
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2
HK0479 M. Krčmářová, Slatina n. Z. -1 -2
HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -1 -3
HK0276 Nikol Tomková, Vysoké Mýto -4 -3
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4
HK0483 Jana Matoušková, Pardubice -4 -4
HK0478 J. Popelářová, Sopotnice -1 -5
HK0006 Václav Přibyl, Náchod -1 -6
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 2 0 -7

Výsledky tipovaných zápasů 6. kola

1. Liberec Pardubice (3:3) 0
2. Karlovy Vary Slavia Praha (3:3) 0
3. Kometa Brno Třinec (1:0) 1
4. Sparta Praha Liberec (6:4) 1
5. Pardubice Karlovy Vary (2:3) 2
6. Verva Litvínov Vítkovice (0:2) 2
7. Plzeň Kometa Brno (4:3) 1
8. Rytíři Kladno PSG Zlín (3:2) 1
9. Třinec České Budějovice (1:1) 0
10. Hradec Králové Třebíč (5:1) 1

Supertrefa: V deseti utkáních padlo celkem 50 branek.