Čestice - Polička 3:4

Opatrnou, ale velmi rychlou hrou bez větších brankových příležitostí začal souboj na ledě třebechovického zimního stadionu. První gólovou příležitost si vytvořili hosté při přesilové hře, kdy však ani natřikrát nedokázali dostat puk do čestické branky. Poté se do nadějné šance prosadili domácí, ale ani oni skóre zápasu neotevřeli. První branku zápasu vstřelil při vlastním oslabení ve 14. minutě hostující Boháč - 0:1. Domácí pak byli několikrát blízko vyrovnání, ale poličský brankář byl pozorný. V předposlední minutě úvodní třetiny se v přesilové hře prosadil Veselý a hosté vedli už 2:0.
Do druhého dějství vstoupili lépe domácí hokejisté. Ve 24. minutě se dostali do přečíslení a Marha s přehledem zavěsil - 1:2. Poté se hra velmi zrychlila a šance se střídaly před oběma svatyněmi. Oba brankáři se však překonávali a puk za svá záda dlouho nechtěli pustit. Až ve 33. minutě kapituloval domácí T. Sajdl po střele Šedého - 1:3.

Dlouho trvající husté sněžení zapříčinilo výpadek elektrického proudu, a tak si obě mužstva musela dát nedobrovolnou téměř čtvrthodinovou přestávku. Po návratu na led se domácím ve 36. minutě podařilo opět vstřelit kontaktní branku. Podruhé v utkání se trefil Marha - 2:3. Jenže za dvě minuty hosté opět odskočili na rozdíl dvou branek, když se trefil Husák - 2:4.

Začátek třetího dějství patřil domácím. Z následného tlaku vytěžili ve 44. minutě opětovné snížení na rozdíl jediného gólu. Marhovi se podařilo zkompletovat hattrick! V závěru střetnutí opět na obou stranách převládala útočná hra, ale pozorní brankáři se už zaskočit nenechali.
HC Sokol Čestice - Spartak Polička 3:4 (0:2, 2:2, 1:0). Branky: Marha 3 - Boháč, Veselý, Šedý, Husák. Rozhodčí: Derner, Vízek, Sejdl. Vyloučení: 3:9. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Diváků: 50.

HC Sokol Čestice: T. Sajdl, Beránek – Šimerda, Javůrek, J. Sajdl, Burýšek, Jiruška, J. Hvězda - Dočkal, Jančárek, Mar〜ha, Dvořák, M. Hvězda, Pátek, Kňourek, Morvai, Stolín. (mj)