Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Východočeské týmy v I. hokejové lize

Východní Čechy - Výhoda dlouhé pauzy? Mužstvo ušetří potřebné síly.

11.2.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační obrázek.Foto: DENÍK/David Taneček

HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ

.

Výhoda dlouhé pauzy? Mužstvo ušetří potřebné síly

Hradec Králové - Byla to vydařená sezona. Tedy alespoň její základní část. Vyvrcholení dlouhodobého snažení totiž přijde až v nadcházejícím play off. Prvoligoví hokejisté HC VCES Hradec Králové vstoupí do vyřazovacích bojů ze čtvrté příčky, tedy až od čtvrtfinále, které začne v neděli 21. února. Soupeřem jim bude nejlépe postavený celek po předkole, jež zahajuje tento pátek.

Spokojenost s nynějším umístěním neskrývá ani hradecký trenér JIŘÍ MIČKA. Nechybělo moc, a jeho družina mohla být ještě o příčku výš. Přesto se zrádnému osmifinále vyhne, a proto se může důkladně připravit na nejdůležitější část letošního ročníku.

Čtvrtá příčka po základní části. Co tomu říkáte?
Jsme čtvrtí a jsme za to rádi. Kdyby nám to někdo řekl před sezonou, tak tomu neuvěříme. Ale podařilo se nám to a čtvrté místo je pro nás velice pěkným výsledkem.

Cítíte jako velkou výhodu, že se vám podařilo vyhnout se předkolu
vyřazovacích bojů?
Výhoda to pro nás bude určitě velká, protože mužstva jsou natolik vyrovnaná, že všechny čtyři týmy, které začnou venku, mohou postoupit. Moc nás není, ušetříme síly, dáme se zdravotně dohromady. Doufám, že budeme moci nastoupit v nejsilnější sestavě, pokud kluci nechytnou nějakou virózu, nebo se nezraní při tréninku nebo v přátelských zápasech.

Stál i letos tým zejména na oporách typu Roubík, Kadlec či Koudelka?
Určitě. Tihle hráči, kteří jsou každý rok v popředí kanadského bodování, to zde táhnou. Letos jsme to měli složitější v tom, že jsme kádr dost razantně omladili. Hodně mladých hráčů má v této soutěži odehráno za letošní sezonu dost zápasů. Vše se odvíjelo od výborných výkonů brankáře a hráčů, kteří si během ročníku odehráli prim, což se od nich očekávalo.

Nyní se připravujete na vyvrcholení letošního ročníku. Pauzu máte osmnáct dní, není to moc?
Samozřejmě s tím počítáme, že přestávka je dlouhá. Čekají nás dva přátelské zápasy, které však nenahradí ty mistrovské. Každému mužstvu to určitě uškodí. V prvním zápase zcela jistě, ve druhém a třetím se do toho hráči začnou dostávat. Proto do toho úvodního bude potřeba vstoupit s tím, že vše musíme vydřít.

Který ze soupeřů z předkola play off by se vám nejvíce zamlouval pro čtvrtfinále?
Mužstev je tam osm, jedno by se mi líbilo. Možná na něj naskočíme, dostaneme čtyři nula na zápasy a bude to divné, ale já to stejně řeknu. Líbí se mi Tábor. Ono to teď vypadá, že to je málo pravděpodobné, protože Tábor je devátý, ale všechny čtyři série budou tolik vyrovnané, že se klidně může stát, jak jsem říkal, že čtyři mančafty, které začnou doma, mohou vypadnout a postoupí jejich soupeři.

Je pro vás hlavním cílem postoupit ze čtvrtfinále? Kdyby se to nepodařilo, mohla by se sezona v hodnocení obrátit v nevydařenou?
Nevím, jestli to bude úspěch nebo ne, ale čtvrtfinále chceme přejít a dostat se do semifinále. Ale do série určitě půjdeme s tím, že pro postup uděláme maximum. Uvidíme, zda se k nám obrátí štěstí či jiné aspekty. Každopádně čtvrtfinále chceme stoprocentně uhrát, a potom uvidíme, co bude dál.

C
o jste říkal spekulacím veřejnosti, které se vynořily koncem základní části, že hráči předem domlouvali výsledky zápasů?
Mně to připadlo naprosto absurdní, a snad bych se k tomu dál ani nevyjadřoval. Svému týmu prostě věřím, a vím, že do všech utkání šel naplno. Spekulace nechám lidem, kteří do toho rádi šťourají.

.
Poprvé jste vedl mužstvo jako hlavní kouč. Co pro vás osobně znamená lichotivé umístění týmu?
Já osobně jsem chtěl být do osmého místa. Každá lepší příčka by byla dobrá. Pro mne to znamená takový dílčí úspěch. Ale základní část je jedna věc. Teď začne play off, a to bude úplně něco jiného. O tom hokej je.

Dá se říci, že čtvrtá příčka byla maximem vašeho celku?
Před sezonou jsem říkal, že když se budeme motat kolem šestého až desátého místa, mančaft by tomu odpovídal. Chyběly nám tři body na Olomouc, takže kdybychom někde ještě nějaký zápas vyhráli, mohli jsme být před ní. Ale myslím, že Hanáky jsme až tak nehonili, pro nás bylo důležité udržet si čtvrté místo.

Liga byla letos až na výjimky poměrně napínavá. Co jste říkal její úrovni?
Již po deseti kolech bylo patrné, že soutěž bude strašně vyrovnaná. Když to porovnám s minulou sezonou, tak třeba Vrchlabí, které bylo čtvrté, mělo po základní části šestadevadesát bodů, a nyní třetí Olomouc tehdy měla o devatenáct bodů méně. Tak už jen tohle naznačuje, že letos byly týmy natolik vyrovnané, že jen pár bodů rozhodlo o tom, jestli budete v tabulce umístěni nahoře nebo dole.

Soutěži s výraznými odstupy vévodily Ústí nad Labem a Chomutov. Byla jejich kvalita skutečně výrazně odlišná od ostatních mužstev?
Samozřejmě. Je tam víc aspektů, proč patří jinam. Mají finančně zabezpečenou sezonu, mají kvalitní hráče, jsou o dvě třídy lepší. Bude zajímavé, jak se to v play off bude vyvíjet. Uvidíme, který z těchto týmů se dostane do baráže, sám jsem zvědavý, jak to dopadne.

Dokázal byste vyjmenovat body, které vaše mužstvo dovedly k dosaženému průběžnému úspěchu?
Sezonu jsme začali, jako klasicky v Hradci, špatně. Přitom jsme se na to připravovali, Tipsport Cup jsme odehráli velice dobře. Takovým zlomovým okamžikem bylo, že jsme ve třetí třetině otočili zápas se Šumperkem, a od té doby se mančaft nastartoval. Vzápětí vyhrál v Benátkách, potom přišla série deseti zápasů bez porážky v základní hrací době, která nás vyhoupla na čtvrté místo, jež jsme si prakticky udrželi až do konce sezony. Důležitá byla ta šňůra, kterou jsme urvali, a hlavně mužstvo, ačkoliv se mu na začátku nedařilo, na sobě chtělo pracovat. Vědělo, že bez tvrdé práce to nepůjde. Jsem rád, že to takhle dopadlo.

Jak vám vůbec bylo po těle, když jste po úvodních šesti kolech soutěže měli na svém kontě jen pět bodů?
Abych řekl pravdu, začátek jsem takhle nějak předpovídal. Říkal jsem: Máme šest kol, tak kdybychom získali devět bodů, bylo by to dobré, a že od října bude záležet na štěstí. A my jsme se nakopli. Jak říkám, důležitý byl duel se Šumperkem a následný zápas v Benátkách, které jsme vyhráli. Od té doby mančaft šlapal.

Dají se na vydařené základní části najít i negativa?
Určitě se jich dá najít hodně. Čtrnáct utkání jsme prohráli v normální hrací době, dalších šest po prodloužení nebo nájezdech. V těch kdybychom byli šikovnější, mohli jsme mít víc bodů. Povedlo se nám uspět až v Ústí, předtím se nám to pětkrát nepodařilo. Potom jsme dostali šišky v Kadani a v Olomouci, ale říkám si, že je to lepší, než prohrát o gól. Díky tomu, že byla soutěž tolik vyrovnaná, stačilo nám osmasedmdesát bodů k tomu, abychom byli čtvrtí, a za to jsme rádi.

Čím si vysvětlit nízkou úspěšnost mužstva v samostatných nájezdech? Přitom v prodloužení má tým bilanci přesně opačnou, tedy pět vítězství a jednu prohru…
Říkáte to dobře. Je to jenom v hlavách hráčů. Máme šikovné hokejisty, na nájezdy je tu čtyři pět kluků, kteří jsou schopni gól dát. Jde však o to, jak se momentálně cítí, jak do toho jdou důrazně a soustředěně, jak jsou připravení a v jakém jsou psychickém rozpoložení. Celkově jsme si na nájezdy nevěřili, vždycky jsme se snažili vyhrát už v pětiminutovém prodloužení. Nájezdy jsou loterie. Důležité je, že v Ústí jsme je zvládli. Takže teď je v hlavách hráčů, že jsme i natolik zdatní, abychom porazili i takový celek, jako je Ústí, což je před play off moc důležité.

Hradecký dres letos obléklo také několik juniorů. Jak se vám zamlouvaly jejich výkony?
Juniorů bylo dost, ale když to vezmu celkově, tak to oznámkuji jako ve škole. Viděl bych to tedy na nějakých tři minus. Jinak bychom museli každého hráče po sezoně rozebrat postupně.

K dospělému hokeji mohla přičichnout i trojice dorostenců Pánek, Čáp a Půlpán…
Kluci z dorostu jsou velice šikovní, tak jsme chtěli dát šanci i jim, aby věděli, že ji nemusí dostat jenom junior. Hráči, kteří si to v průběhu sezony zasloužili, příležitosti dostávali. Záleží na nich, jak se s tím vypořádají, jestli na sobě budou dál pracovat, nebo budou spokojení s tím, že mohli jednou nebo dvakrát nastoupit za áčko.

Dozná příprava před play off výraznějších změn?
Po domácím zápase s Olomoucí jsme měli takový mikrocyklus, kdy jsme často chodili do posilovny a hodně jsme bruslili. Vyvrcholilo to utkáním v Ústí, potom měli hráči čtyři dny volno. Nyní se už postupně připravujeme na play off. Dá se říci, že budeme vylaďovat základní věci, které nám v základní části nešly.

Divácké návštěvy na domácích zápasech letos nebyly nikterak vysoké. Myslíte, že play off přitáhne více příznivců do hlediště?
Jestli přijdou do ochozů, bude záležet na nás. Když budeme vyhrávat a série se bude vyvíjet příznivě, tak přijdou, ale jakmile nám uteče začátek, moc lidí si pravděpodobně cestu na stadion nenajde. Play off začínáme doma, tak chceme, aby přišlo co nejvíc fanoušků, aby nám pomohli. Pro úspěch uděláme maximum. Lidi však zajímají jen vítězství, a od toho se bude odvíjet návštěvnost na vyřazovacích bojích.

Předpokládám, že v play off
mužstvo nikterak nepoznamenají nedávné spekulace veřejnosti týkající se korupční aféry, v níž mělo mužstvo figurovat, viďte?
Než začne play off, je dlouhá doba, takže si myslím, že to bude v pohodě. Kluci to také víceméně brali s nadsázkou. Teď se připravujeme na play off, zajímá nás jen hokej a chceme vyhrávat.
PAVEL ILLICH

Názor Deníku:

+ KLADY: Se čtvrtým místem před sezonou málokdo počítal. K úspěchu vedla série deseti zápasů v řadě, ve kterých Hradečtí v základní hrací době neokusili porážku. Důležitá byla také výborná forma brankáře Filipa Luňáka.
– ZÁPORY: Nedávno se spekulovalo o tom, že Hradec je zapleten do korupčního skandálu. Tým měl v sezoně mizernou bilanci v samostatných nájezdech.
Tip na umístění v play off: Jednoznačným cílem mužstva by měl být postup do semifinále, díky čemuž by si pravděpodobně mohlo zopakovat atraktivní sérii s Ústím nad Labem z loňského roku.

.

HC VCES HRADEC KRÁLOVÉ - STATISTIKY TÝMU PO ZÁKLADNÍ ČÁSTI:

BRANKY
Roubík 21, Budínský 19, Kadlec 17, Volráb 11, Koudelka 9, J. Hruška 9, Moskal 6, Karlíček 4, O. Hruška 4, Berger 4, Florian 4, Březina 4, Táborský 3, Šejnoha 3, Nedbal 3, Křetinský 2, Hendrich 2, Rapáč 1, Kubišta 1, Filip 1, Macháň 1, Pazdera 1.

ASISTENCE
Koudelka 26, Roubík 24, Kadlec 17, J. Hruška 17, Volráb 16, Karlíček 16, Křetinský 14, Budínský 12, Moskal 11, Hendrich 11, Táborský 9, Rapáč 8, O. Hruška 6, Florian 5, Berger 5, Březina 2, Šejnoha 2, Kubišta 2, Seidl 2, Lesák 2, Nedbal 1, Filip 1, Pánek 1, Luňák 1.

PLUS MINUS BODY
Roubík 12, Karlíček 10, Hendrich 9, Křetinský 6, Koudelka 5, Budínský 5, Nedbal 5, Kadlec 4, J. Hruška 3, Táborský 3, Seidl 3, Volráb 1, Rapáč 1, Berger 1, Fiedler 1, Moskal 0, Macháň 0, Ježek 0, Chytráček 0, Filip 0, Morkes 0, Prajsler 0, Florian -1, Březina -1, Pánek -1, Pazdera -1, Valášek -1, Půlpán -1, Klement -2, Čáp -2, Šejnoha -3, Lesák -3, Kubišta -5, O. Hruška -9, Spudil -9, Filip -10.

TRESTNÉ MINUTY
Koudelka 66, Karlíček 65, Křetinský 52, Hendrich 50, Táborský 38, J. Hruška 36, Spudil 35, Budínský 32, Volráb 32, O. Hruška 32, Kadlec 24, Seidl 24, Lesák 22, Roubík 20, Luňák 20, Moskal 18, Filip 18, Nedbal 14, Berger 14, Březina 14, Šejnoha 14, Rapáč 12, Pánek 10, Pazdera 4, Morkes 2, Florian 2.

BRANKÁŘI
Filip Luňák 39 zápasů, 2311 minut, 99 ink. branek, 1353 zásahů, 2.57 – průměr obdržených branek na zápas, 93,18 – % úspěšnosti.
Tomáš Alexa 4 z., 183 min., 6 ink. branek, 89 zásahů, 1.97 – průměr, 93,68%.
Jaroslav Jágr 5 z., 195 min., 16 ink. branek, 130 zásahů, 4.92 – průměr, 89,04%.

DIVÁCI
Průměr – 1319, průměr doma – 1454, průměr venku – 1183; nejvíce doma – 27. listopadu s Vrchlabím (2318).

HC VRCHLABÍ

.

Horaly posílilo vítězství v zápase pravdy

Vrchlabí - Před nadstavbovou částí si přál trenér hokejistů Vrchlabí JOSEF ŘEHÁČEK vstupovat do play off ze šestého místa. Realita však byla zcela jiná.
„Nakonec jsme rádi, že jsme se tam vůbec dostali,“ oddechl si kouč.
Horalé skončili dvanáctí, na posledním postupovém místě. A jaké měli štěstí, snad není ani třeba připomínat. Ladislav Gengel kýžený bod z utkání s Berounem vystřelil patnáct vteřin (!) před koncem zápasu.

Když se ohlédnete za nadstavbovou částí, co podle vás bylo špatně, že jste se dostali do té situace, ve které jste se nacházeli?
Nepodařilo se nám udělat body v některých zápasech. Například doma s Jihlavou a s Benátkami. To máte hned šest bodů. Kdybychom to připočítali k těm našim 62, máme 68 a rázem je to úplně jiné umístění. Bylo to tak vyrovnané, že jsme klidně na tom šestém místě mohli skončit.

Poslední kolo. Přímá bitva s Berounem o to, kdo postoupí do play off. Jak jste to ve Vrchlabí prožívali?
Tak je jasné, že to byl problém. To snad ani nemusím vysvětlovat. Je dobře, že jsme to zvládli a zápas pravdy vyhráli. Už je to ale za námi a já bych se k tomu už nechtěl vracet. Teď prostě z dvanáctého místa jdeme na Třebíč, musíme se na ni připravit a pokusit se postoupit do čtvrtfinále.

Jaká je podle vás největší přednost týmu, který obsadil 8. místo?
Letos má Třebíč celkově dobré mužstvo. Jsou relativně v pohodě celou sezonu. Bruslí jim to, mají koncové hráče. Naše koncovka je špatná, potýkáme se s ní celou sezonu. Myslím si, že to ale není jen náš problém.

S Třebíčí jste letos hráli dvakrát. Vzpomínáte si?
Doma to byl ten nepříjemný výprask (4:8) a u nich jsme vyhráli na nájezdy (4:3). Myslím si, že to bude vyrovnaná série. Je také dané, že jestli chceme postoupit, musíme v Třebíči jednou vyhrát a je jedno, jestli v prvním nebo v druhém utkání.

Už jste se před play off oholil, nebo to necháte až těsně před zápas?
Jo, už jsem. Oholil jsem se dnes ráno. Ale jinak jsme se s chlapama ještě nedohodli, jestli se budeme holit. Čeká nás ještě předzápasový trénink a až tam se dohodneme, do čeho půjdeme.

Nálada v šatně je teď určitě podstatně lepší, než tomu bylo třeba ještě před týdnem,
viďte?
Jasně. To víte, nervy trošku spadly. Dostali jsme se do play off a těšíme se na to. Zápas s Berounem byl pro nás hrozně těžký. Soupeř přijel posilněný a nebylo to vůbec jednoduché utkání. Vítězství nás určitě posílilo.

V jaké sestavě nastoupíte?
Do Třebíče pojedeme s osmi beky a třinácti útočníky. Až na místě se rozhodneme, jak budeme hrát. Ale sestava moc změněná proti utkání s Berounem nebude.

Kdo zůstává na marodce?
Dlouhodobě zranění jsou Tomáš Pácal a Patrik Beck. Trénovat normálně s námi začal už Tomáš Urban, ale zřejmě do Třebíče s námi ještě nepojede. Je možné, že zasáhne do hry doma.

Beck s Pácalem se na led v letošní sezoně už nemají šanci podívat?
Patrik jde v pondělí na operaci a sezona pro něj skončila. Tomáš by možná ještě naskočit mohl, ale to bychom se museli dostat hodně daleko.

A
le to přeci určitě plánujete…
Samozřejmě. Pokaždé, když se dostanete do play off, je cíl dotáhnout to co nejdál. Ale na to teď nesmíme myslet a musíme jít zápas od zápasu.

Jaké máte pocity z toho, co jste letos ve Vrchlabí předváděli za hokej?
Já bych se do této otázky teď ještě nechtěl pouštět, hodnocení bych nechal, až bude po konci sezony.
MICHAL BOGÁŇ

Názor Deníku:

+ KLADY: Postup do play off za 15 vteřin dvanáct, což by na tým mohlo mít povzbuzující efekt. Návrat některých marodů do sesta〜vy. Skvělá výkonnost brankáře Petra Ševčíka.
– ZÁPORY:
Nestálá forma. Tragická koncovka hráčů, v polovině zápasů horalé nevstřelili více než dva góly. Špatná hra v přesilovkách. Domácí výpadky.
Tip na umístění v play off:
Říká se, že v play off je možné všechno. Hokejisté Vrchlabí si v něm celkově polepší o čtyři pozice na osmé místo. Osmifinálovou sérii s Třebíčí zvládnou, ve čtvrtfinále však narazí na Ústí, a to bude konečná.

.

HC CHRUDIM

.

Zklamání je veliké, musí se odčinit v play out


Chrudim - Hokejistům HC Chrudim se letošní ročník I. ligy nevydařil. Přestože byli často pasováni na černého koně soutěže, nicméně skončili třináctí a budou bojovat v play out o holé zachování prvoligové příslušnosti. Blíže k tomu chrudimský trenér PAVEL ROHLÍK.
„Dlouhodobou část ligy pochopitelně nemůžu hodnotit jako úspěšnou, nepostoupili jsme do play off. Doslova bych uvedl, že s naším umístěním panuje velká nespokojenost. Po celou sezonu se tým potýkal s hodně nevyrovnanými výkony a kromě posledních šesti utkání, kdy už vlastně bylo o našem nepostupu do vyřazovacích bojů jasno, neudělal sérii tří výher v řadě. Podle toho to také dopadlo,“ uvedl.

Zklamání je asi veliké…
Zklamaní jsme my, hráči, vedení i fanoušci. Musí se prostě do budoucna podobnému excesu zabránit. Myslím si, že Chrudim udělala v loňské sezoně výborný výsledek, a možná proto došlo i trochu k uspokojení některých hráčů. Asi si mysleli, že to letos půjde taky. Jenže už přípravné zápasy něco signalizovaly, tým vyhrál snad pouze dva, a bohužel to pokračovalo i v základní části.

Vy jste přišel k týmu po odvolaném trenéru Hostákovi po 13. kole. Bylo těžké nastoupit do rozehrané soutěže k mužstvu, kterému se nedaří?
Každý trenér vám řekne, že je to nesmírně těžké. Mužstvo poznáváte prakticky za pochodu, nevíte, jak trénovalo, jakou má za sebou letní přípravu, co si k němu můžete dovolit. A navíc samozřejmě musíte dělat výsledky. Ale s tím se nedá nic dělat, taková je zkrátka trenérská práce. Nám se s kolegou Seidlem, myslím, zpočátku podařilo zastavit pád týmu, zejména ve střední pasáži základní části. Pak na nás ale bohužel padla hluboká krize.

V ní jste prohráli deset utkání v řadě. Kde vidíte příčiny?
Po dvou třech prohraných zápasech spadla mužstvu výrazně dolů sebedůvěra a vůbec se nám ji nedařilo nějak zvednout. Začali jsme ztrácet vyhraná střetnutí v samém závěru, hráči se začali bát a naše čekání na zápas, kde bychom se chytli, trvalo až příliš dlouho.

V té době na vás asi byl vyvíjen velký tlak. Měl jste obavy
z odvolání?
Po několika porážkách v řadě musí každý cítit obavy, to je přirozená věc.

Tlak jste
však ustál a tým se zvedl…
No vidíte, a najednou vyhrajeme pět zápasů ze šesti. Škoda že se nám to nepodařilo o chvíli dříve, mohli jsme klidně v play off být. Soutěž byla nesmírně vyrovnaná, stačilo mít o čtyři body více.

Které utkání byste označil jako vydařené, nejlepší v sezoně, a které naopak jako totálně zpackané?
Povedené střetnutí bylo určitě doma s Chomutovem (3:1), zdařilo se nám třeba i to sobotní ve Znojmě (2:0). Vyhrát na ledě týmu, který doma předvádí možná nejútočnější hokej, navíc s čistým kontem, má určitě svoji váhu. Nepovedených zápasů bylo bohužel podstatně víc a nejvíc mě mrzí ty, které jsme ztratili v samotné koncovce, při power play soupeře. Bylo to třeba v Šumperku nebo druhý zápas doma s Chomutovem, v něm jsme již vedli dokonce 4:1.

Cíl do bojů v play out je asi jasný…
Samozřejmě. Nic jiného než záchranu v soutěži si nepřipouštíme. Jednoznačně chceme pro Chrudim udržet první ligu! Posílili jsme kádr, takže pokud někdo nebude mít výkonnost nebo bude mít zdravotní problémy, máme za něj plnohodnotnou náhradu. I díky tomu, že jsme v posledních kolech nadstavby získali body s těžkými soupeři, jsme si před posledním Šumperkem vytvořili náskok devíti bodů, a tak to máme vše ve svých rukách.

RADEK PECINA

Názor Deníku:

+ KLADY: Před sezonou měl být brankář Filip Landsman až „trojkou“, postupně se rozchytal na pozici týmové „jedničky“. Důležité góly střílela lednová posila – Patrik Fořt z Hradce Králové.
– ZÁPORY: Slabá střelecká produktivita, mužstvo navíc v několika zápasech ztratilo vedení i o tři góly. Série deseti zápasů bez výhry mužstvo připravila o účast v play off.
Tip na umístění v play out: Tým by měl potvrdit zlepšenou formu ze závěru dlouhodobé části soutěže i ve skupině o záchranu a udržet stávající 13. příčku.

STATISTIKY:

Kanadské bodování: 1. Duda (Chomutov) 44 zápasů/60 bodů (23 branek + 37 asistencí), 2. Hodek 46/55 (25+30), 3. Čachotský (oba Jihlava) 46/53 (17+36), 4. Roubík (Hradec Králové) 43/45 (21+24), 5. Nahodil (Třebíč) 39/45 (18+27), …15. Filip (Vrchlabí) 45/35 (11+24), 16. Koudelka 38/35 (9+26), 18. Kadlec (oba Hradec) 43/34 (17+17).
Střelci: 1. Hodek 25 branek, 2. Janků (Ústí n. L.), Duda (Chomutov) oba 23, 4. Roubík 21, 5. Budínský (oba Hradec Králové), Davídek (Olomouc) oba 19, … 9. Kadlec (Hradec) 17, 17. J. Šeda (Chrudim) 15.
Plusové body: 1. Němeček 33 kladných bodů, 2. Alinč 27, 3. Sklenička (vš. Ústí n. L.) 26.
Minusové body: 1. Ondráček (H. Brod) 25 záporných bodů, 2. Piecha (Havířov), Antonovič (Šumperk) oba –20, …5. Semorád (Chrudim) –18.
Nejtrestanější hráči: 1. Duda (Chomutov) 161 trest. min., 2. Třetina (H. Brod) 142, 3. Kajínek (Benátky) 107, …6. P. Mocek (Chrudim) 88.
Brankáři – procento úspěšnosti: 1. Cikánek (Beroun) 94,17, 2. Landsman (Chrudim), Jarina (Kadaň) oba 93,72. Průměr inkasované branky na zápas: 1. Orct (Ústí n. L.) 1,91, 2. Cikánek 1,95, 3. Nedvídek (Benátky) 2,21, …5. Landsman (Chrudim) 2,35. Čisté konto – 5: Nedvídek.


PLAY OFF:

Osmifinále: 1. zápasy – pátek 12. února, 17.30: Třebíč – Vrchlabí, Jihlava – H. Brod, Znojmo – Benátky, 18.00: Kadaň – Tábor.
2. zápasy – sobota 13. února - 2. zápasy, 17.00: Kadaň – Tábor, 17.30: Třebíč – Vrchlabí, Jihlava – H. Brod, Znojmo – Benátky.
3. zápasy – pondělí 15. února, 17.30: Benátky – Znojmo, 18.00: Vrchlabí – Třebíč, H. Brod – Jihlava, Tábor – Kadaň.
Případné 4. zápasy – úterý 16. února, případné 5. zápasy – čtvrtek 18. února.
Čtvrtfinále: Začíná v neděli 21. února: Ústí nad Labem – 8, Chomutov – 7, Olomouc – 6, Hradec Králové – 5.
Semifinále: Začíná v pondělí 8. března.
Finále: Začíná v úterý 23. března.

Osmifinále se hraje na tři vítězné zápasy, od čtvrtfinále na čtyři.

11.2.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie.

Michael Mayo, pozoruhodný zpěvák a skladatel z Kalifornie

Nové Město nad Metují - Lázně Bělohrad
8

Krajský přebor: Náchod uniká, přehrál i Vysokou

Jak vyzrát na zimní nemoci? Poradí přednáška

Dobruška - Přestože v minulých dnech vrcholilo babí léto a modrá obloha ani sluníčko nevěstily žádné zdravotní „katastrofy“, je dobré se řídit heslem, že štěstí přeje připraveným.

Zeman se stal zdelovským hrdinou

Zdelov - Magnetem desátého kola nejvyšší okresní fotbalové soutěže byl souboj nedávných účastníků I. B třídy, ve kterém Zdelov hostil Černíkovice.

Cestáři potěšili malšovické občany. Silnici otevřou o měsíc dřív

Hradec Králové - „Konečně tu bude zase klid,“ oddechla si Věra Broučková z malšovické ulice Gollova, když se dozvěděla, že oprava nedaleké ulice Úprkova skončí o měsíc dříve, než stanovoval původní harmonogram. Ten počítal s tím, že bude silnice uzavřena od začátku srpna do 27. listopadu.

Vítězná branka Týniště nakonec neplatila

Rychnovsko - Fotbalová I. A třída: Dobruška přivezla všechny body ze hřiště poslední Bílé Třemešné.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení