Ve třetím utkání druhé části Krajské ligy ve skupině B prohráli hokejisté HC Opočna na ledě posledního Stadionu Nový Bydžov. Baroni podali nevýrazný výkon a na konto si připsali první prohru s tímto soupeřem v letošním ročníku.

Stadion Nový Bydžov – HC Opočno 2:0 (0:0, 0:0, 2:0).
Rozhodčí: Stolín – Bednář, Runštuk. Vyloučení: 14:16, navíc NB 10 min. OT a Opočno – Hrnčíř TH (úder do oblasti hlavy a krku). Diváci: 105. Sestava Opočna: L. Kopecký – K. Petr, Tláskal, Hrnčíř, L. Žid, M. Šverák, Herzán – Čtvrtečka, V. Černík, Felcman – Slezák, Franc, Židík – Židík, K. Žid, Rail – J. Lukášek, Škrabal (Kňourek, Přibyl).

Do utkání Opočenští nastoupili s cílem zvítězit a zvýšit svůj náskok před soupeřem. Od začátku utkání však nebyli schopni si vytvořit výraznější šanci. Na hráčích byla vidět dlouhá přestávka. Hře chyběla jednoduchost, opočenští hráči se utápěli v nesmyslných kombinacích bez zakončení. Téměř celý zápas se čekalo na chybu, kterou by některé z mužstev dokázalo proměnit ve vítěznou branku. Bohužel, byl to opočenský tým, který po zbytečných vyloučeních v závěru utkání dvakrát inkasoval a domů se vrátil s prázdnou.

Daniel Trubač, trenér HC Opočno
: „Mimo brankáře Kopeckého nemohu pochválit nikoho dalšího. Můžu doufat, že výkon, který jsme podali, se již ve zbytku sezony nebude opakovat.“

Ve středu se hokejisté HC Opočno představí v Náchodě. Zápas začíná v 19 hodin.

(dr, dt)