HC Spartak Choceň B – TJ Sokol Semechnice 4:2 (2:0, 0:2, 2:0).

Branky: Vyskočil, Škorpil, Černý, Jetmar – Gois, Frýda. Rozhodčí: Kalus - Brejša, Brokeš. Vyloučení: 10:10, navíc Novotný 10 min. OT, Rejchrt (oba Semechnice) 10 min. OT a do konce utkání. Bez využití. Diváci: 50. Semechnice: Chalupný – Janský, Effenberk, Novotný, Frýda – Gois, Rejchrt, Brandejs, Zošiak, Pavlík, Hejzlar, Ryšavý, Petr, Červíček.
Úvodní třetina patřila domácím, kteří se ujali dvougólového vedení. Ve druhém dějství Semechničtí zásluhou Goise a Frýdy skóre srovnali. V úvodu třetí třetiny domácí hokejisté šli opět do vedení. Zlomový okamžik utkání přinesla 46. minuta, kdy domácí vstřelili spornou branku. Po střele Jetmara byl semechnický gólman i s pukem pod tělem dotlačen choceňským hráčem do branky. Poté se obě mužstva uchylovala k častým faulům a diskusím, ke kterým přispěl špatným výkonem hlavní rozhodčí.
7. Čestice 1 0 0 13 31:80 3
Nejbližší program: neděle 2. ledna: Krajská soutěž: Česká Třebová – Semechnice, Lanškroun – Čestice. Krajská liga – sk. B: Nový Bydžov – Opočno.