Krajská hokejová soutěž pokračovala desátým kolem. Zástupci našeho okresu se představili na domácích kluzištích.

TJ Sokol Semechnice TJ Loko Česká Třebová 3:4 po prodl. (2:1, 1:1, 0:1 - 0:1).
Branky: Hejzlar, Zošiak, Brandejs - L. Deml 2, Teplý, D. Šedivý. Rozhodčí: Petr - Rada, Burýšek. Vyloučení: 7:7. Využití: 1:0. Diváci: 155. Sestava Semechnic: Chalupný – Janský, Chudý, Pavlík, Novotný, Gois – Kopecký, Brandejs, Recjrt – Havlíček, Hejzlar, Ryšavý – Zošiak, Schejbal, Červíček – Gábor.

Od úvodu zápasu nasadila obě mužstva rychlé tempo. Semechničtí hokejisté se ujali vedení ve 3. minutě, kdy po buly a přihrávce od Havlíčka skóroval Hejzlar. Další branku přidal při přesilové hře 5:4 ve 13. minutě Zožiak po přihrávce Goise. Hostující tým přidal na důrazu a výsledkem toho byla vstřelená branka v 15. minutě z hole Teplého. Vyrovnávací branku vstřelil po nátlakové hře ve 26. minutě Lukáš Deml. O pět minut později se domácím podařilo upravit stav na 3:2, když autorem branky byl Brandejs. Třetí část hry se odehrávala ve značně nervózní atmosféře, kterou zapříčinily nejen obě soupeřící strany, ale bohužel některými výroky i hlavní rozhodčí. Hosté v 50. minutě vyrovnali gólem Davida Šedivého. Jelikož do konce utkání již žádný tým neskóroval, bylo po dvouminutové přestávce zahájeno prodloužení. Českotřebovští hokejisté nenechali nic náhodě a vstřelili vítězný gól z hole Lukáše Demla už po osmnácti vteřinách.

Sokol HC Čestice – TJ Orli Lanškroun 2:6 (1:2, 0:1, 1:3). Branky: M. Dvořák, Dočkal – Pilavka 3, Kilčický, Obst, Mík. Rozhodčí: Kubišta – Korel, Sejdl. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1. Diváci: 50. Sestava Čestic: Beránek – Kolář, Jančárek, J. Hvězda, Burýšek – Kupka, M. Dvořák, Jiruška, V. Dvořák, Dočkal, Mňuk, Pátek, Zdanovec, J. Sajdl.

Už v sedmácté vtěřině utkání se po chybě domácí obrany dostal před brankáře domácích Pilavka a mířil přesně – 0:1. Z následného tlaku domácí nic nevytěžili. Sice vstřelili gól, ale ten nebyl uznán pro postavení domácího hráče v brankovišti. V 9. minutě se dostali hosté do přečíslení a přesně zakončoval Kilčický – 0:2. V 16. minutě se dočkali i domácí. Po chybě hostujícího brankáře se dostal k odraženému puku M. Dvořák a s přehledem zavěsil – 1:2. Ve 21. minutě se dostal do samostatného nájezdu domácí Dočkal, ale bekendem mířil nad. Ve 23. minutě propasíroval puk za záda domácího brankáře opět Pilavka – 1:3. V polovině zápasu nastřelili domácí tyčku. Ve 33. minutě se ocitl ve výborné šanci domácí J. Sajdl, ale v rozhodující chvíli se mu puk svezl z hole. Ve 43. minutě měl dobrou příležitost domácí Dočkal, ale pálil vedle. Ve 48. minutě se netrefil do prázdné domácí branky kanonýr Pilavka. V 52. minutě využili hosté přesilovou hru, kdy Pilavka zkompletoval svůj hattrick – 1:4. V 56. minutě proměnil svou šanci hostující Obst – 1:5. O dvě minuty později dorazil puk za záda domácího brankáře Mík – 1:6. Konečný stav stanovil v 60. minutě Dočkal po chybě hostující obrany – 2:6. (dr, dop)