Semechnice – Lanškroun 6:1

V úvodu utkání se obě soupeřící strany věnovaly především pozorné defenzivě a snažily se nechybovat. Největší příležitost ke skórování měl hostující tým v 5. minutě, když nastřelil tyč branky hájené brankářem Kratochvílem. První branka však padla z hole lanškrounského hokejisty. Ve 14. minutě využil přesilovou hru Kotoulek. Domácí hokejisté však dokázali v následné přesilovce vyrovnat brankou Frýdy, jemuž přihrával Žid – 1:1. V závěru úvodní třetiny měl ještě velkou příležitost ke skórování domácí Schejbal, samostatný nájezd však neproměnil.

Do vedení poslal domácí tým ve 24. minutě při hře čtyři na čtyři Schejbal, který vrátil do sítě odraženou střelu Ehla – 2:1. O tři minuty později Semechničtí zvýšili vedení Ryšavým, kterému přihrával Frýda – 3:1. Domácím hokejistům se prostřední třetina vydařila náramně. Ve 35. minutě se trefil Hejzlar, jemuž z rohu kluziště nezištně přihrál Ehl – 4:1. O čtyři minuty později přidal další branku domácích Pavlík, přičemž asistenci si připsal Gois – 5:1.

Semechnický gólový půltucet uzavřel po přihrávce obránce Chudého Hejzlar v 52. minutě. Vítězství domácího celku na přírodním ledě v Semechnicích bylo naprosto zasloužené.

HC Sokol Semechnice – Lanškroun 6:1 (1:1, 4:0, 1:0). Branky: Hejzlar 2, Frýda, Schejbal, Ryšavý, Pavlík – Kotoulek. Rozhodčí: Samek, Burýšek, David. Vyloučení: 5:4. Využití: 1:1. Diváků: 210.

HC Sokol Semechnice: Kratochvíl – Gois, Novotný, Janský, Chudý – Pavlík, Červíček, Schejbal, Žid, Ryšavý, Frýda, Brandejs, Hejzlar, Ehl.