„V České Třebové jsme podali solidní výkon a zaslouženě zvítězili. Před zápasem s lídrem to je pro naše hráče určitě povzbuzením. Polička je favoritem, ale my chceme před domácím publikem zvítězit,“ řekl trenér semechnických hokejistů MILOSLAV VRÁTNÝ (na snímku), který bude mít k dipozici kompletní hráčský kádr. Spoléhat bude na střelecky disponovaného útočníka Tomáše Hejzlara. „V poslední době se mu daří a spolupráce s Frýdou je vynikající.
Takovou dvojici má v soutěži málokterý klub,“ míní Vrátný.

Semechničtí hokejisté vyzkoušeli přírodní led poprvé při včerejším podvečerním tréninku. „Seznámíme se s prostředím, zvykneme si na osvětlení. Byl jsem se na ledovou plochu podívat v pondělí a byla fantastická. Vzhledem k mrazivému počasí by měla zůstat stejná i během zápasu,“ je přesvědčen Vrátný.

Na otázku, zda podmínky – přírodní led a otevřené nebe – budou pro jeho svěřence výhodou, semechnický kouč odpověděl: „To si nemyslím. Pro obě mužstva to bude stejné. Rozhodně to bude pro všechny nezvyklý zážitek. Na utkání se těšíme, a věříme, že nás přijde povzbudit co nejvíce diváků.“