VYBRAT REGION
Zavřít mapu

HOKEJ: 3. kolo Tip ligy čtenářů Deníku

Rychnovsko - Vítězem třetího kola hokejové Tip ligy se stal Libor Čvančara z Dolní Branné.

4.1.2012
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Josef Hlaváček

Po třetím kole hokejové Tip ligy Královéhradeckého kraje registrujeme 457 hráčů. V čele průběžného pořadí je „třicetibodový“ Petr Drašnar ze Šonova. Vítězem třetího dějství se stal LIBOR ČVANČARA z DOLNÍ BRANNÉ (st. číslo HK0429), jenž získal sedmnáct bodů. Prosíme úspěšného tipujícího, aby se ozval Deníku na tel. číslo 602 576 209.

POŘADÍ PO 3. KOLE

NHL (1. – 40. místo)
HK0044 Petr Drašnar, Šonov u NM 11 30
HK0262 Miloš Šenkýř, Dobruška 14 27
HK0353 Lenka Hurtová, Trutnov 11 27
HK0293 Mirek Mrázek, Trutnov 11 27
HK0333 Miloslava Kozáková, Hradec Kr. 8 27
HK0381 Zdeněk Kužel, Trutnov 8 27
HK0319 Vítězslav Schafránek, Radvanice 8 27
HK0050 Roman Žák, Hradec Kr. 8 27
HK0199 Václav Kameník, Jičín 14 24
HK0054 Jiří Bartoš, Třebechovice 11 24
HK0034 Martin Izák, Jaroměř 11 24
HK0258 Milan Vanžura, Dobré 11 24
HK0341 Jan Gabrle, Trutnov 8 24
HK0239 Pavlína Jónová, Chomutice 8 24
HK0118 Milan Klimeš, Žďár n. Met. 8 24
HK0336 Michal Kozák, Hradec Kr. 8 24
HK0214 Roman Voldán st., Jičín 8 24
HK0062 Milada Bílková, Praskačka 5 24
HK0382 Vladimíra Kuželová, Trutnov 5 24
HK0354 Aleš Doležal, Chlumec n. C. 11 21
HK0077 Jaroslav Erbs, Hradec Kr. 11 21
HK0373 Soňa Kábrtová, Trutnov 11 21
HK0139 Zdeněk Kříž, Převýšov 11 21
HK0122 Jaroslava Mathová, Olešnice 11 21
HK0366 Jaroslav Novotný, Hradec Kr. 11 21
HK0195 Radek Svatoš, Zlíčko 11 21
HK0215 Marta Voldánová, Jičín 11 21
HK0360 Hana Bílková st., Libčany 8 21
HK0313 Jitka Čížková, Dubenec 8 21
HK0061 Zdeněk Dvořák st., Třebechovice 8 21
HK0129 Karel Hlaváček, Jaroměř 8 21
HK0131 Helena Hlaváčková, Jaroměř 8 21
HK0130 Helena Konečná, Č. Kostelec 8 21
HK0355 Milena Püschelová, Trutnov 8 21
HK0368 Radek Rychtera, Skřivany 5 21
HK0037 Roman Svoboda, Černilov 5 21
HK0265 Marie Vágnerová, Dobruška 5 21
HK0298 Jiří Bičiště, Hradec Kr. 14 19
HK0292 Zuzana Bičišťová st., Hradec Kr. 11 19
HK0342 Roman Nývlt, Trutnov 11 19

KHL (41. – 80. místo)
HK0393 Zdena Hofmanová, Černčice 5 19
HK0140 Ludvík Vilím, Hradec Kr. 0 19
HK0094 Pavel Dvořák, Kostelec n.O. 14 18
HK0205 Helena Skrbková, Brdo 14 18
HK0092 Zdeněk Bachura, Olešnice v OH 11 18
HK0163 Eduard Důbrava, Petrovice 11 18
HK0301 Marie Hanušová, Hradec Kr. 11 18
HK0371 Otakar Jón, Trutnov 3 11 18
HK0026 Miloš Kubík, Hronov 11 18
HK0330 Zdeněk Matura st., Libštát 11 18
HK0220 Marek Růžička, Veliš 11 18
HK0211 Hana Voldánová, Jičín 11 18
HK0080 Václav Hlavatý, Vrchovnice 8 18
HK0316 Lenka Hrbková, Pardubice 8 18
HK0332 Miloš Jirsák, p. Jilemnice 8 18
HK0240 Miroslav Kracík, Jičín 8 18
HK0290 Romana Krulišová, Trutnov 8 18
HK0022 Aneta Nyčová, Náchod 8 18
HK0329 Jaroslav Pavel, Hradec Kr. 8 18
HK0289 Bohumil Rulf, Hradec Kr. 8 18
HK0249 Martin Sosna, Dobruška 8 18
HK0019 Vítězslav Šolc, Machov 8 18
HK0039 Patrik Vaniš, Třebechovice 8 18
HK0339 Tomáš Vrbecký, Trutnov 8 18
HK0337 Jaroslav Vrbecký, Trutnov 8 18
HK0182 Radek Zima, Prasek 8 18
HK0361 Jiří Bílek, Libčany 5 18
HK0380 Stanislava Böhnischová, Mladé Buky 5 18
HK0378 Sabina Natalia Böhnischová, Mladé Buky 5 18
HK0247 Vladimír Gutler, Dobruška 5 18
HK0143 Kateřina Horská, Týniště 5 18
HK0384 Jaroslav Hůlek, Trutnov 5 18
HK0097 Pavel Konvalinka, Vamberk 5 18
HK0306 Dáša Podlipná, Hradec Kr. 5 18
HK0128 Silvestr Polomský, Č. Skalice 5 18
HK0153 Miloš Uher, Hořice 5 18
HK0237 Ondřej Jón, Chomutice -1 18
HK0429 Libor Čvančara, Dolní Branná 17 16
HK0436 Jan Sůra, Dolní Branná 14 16
HK0216 Josef Khol, Vitiněves 11 16

EXTRALIGA (81. – 120. místo)
HK0407 Miloš Vendera, Otvovice 8 16
HK0392 Radka Novotná, Černčice 5 16
HK0056 Radek Sejtko, Hradec Kr. 5 16
HK0009 Jan Veselý, Jaroměř 5 16
HK0283 Petra Hlušičková, Pilníkov 0 16
HK0108 Zdeněk Frýba, Hronov 11 15
HK0303 Jan Hanuš, Hradec Kr. 11 15
HK0038 Aleš Hojer, Hradec Kr. 11 15
HK0327 Lukáš Matura, Libštát 11 15
HK0149 Jan Pišta, Jaroměř 11 15
HK0142 Václav Podzimek, Hradec Kr. 11 15
HK0257 Milan Bartoš, Dobruška 8 15
HK0386 Zdeněk Hůlek, Trutnov 8 15
HK0164 Jozef Kralovič, Chlumec n. C. 8 15
HK0138 Vojta Kříž, Převýšov 8 15
HK0103 Vladislav Kuchař, Rychnov n.K. 8 15
HK0102 Marie Kuchařová, Rychnov n.K. 8 15
HK0017 Zdeněk Majer, Vysokov 8 15
HK0093 Pavel Marek, Rychnov n.K. 8 15
HK0145 Jiří Pokora, Hradec Kr. 8 15
HK0356 Klaus Püschel, Trutnov 8 15
HK0177 Michaela Vízková, N. Bydžov 8 15
HK0212 Roman Voldán ml., Jičín 8 15
HK0243 Bohumír Wagenknecht, Vidochov 8 15
HK0055 Dana Bartošová, Třebechovice 5 15
HK0280 Jaroslav Birke, Trutnov 5 15
HK0004 Jaroslav Čálek, Police n. M. 5 15
HK0317 Jaroslav Čížek, Dubenec 5 15
HK0225 Iveta Dejlová, Jičín 5 15
HK0045 Petr Drašnar, Náchod 5 15
HK0198 Mirek Ducháč, Ml. Boleslav 5 15
HK0176 Vlastimil Gabriel st., Smidary 5 15
HK0248 Jaroslav Gutler, H. Králové 5 15
HK0344 Václav Herout, Trutnov 5 15
HK0345 Michal Herout, Trutnov 5 15
HK0043 Sabina Hlavatá, St. Smrkovice 5 15
HK0146 Jan Hrdlička, Hradec Kr. 5 15
HK0383 Zdeněk Jiránek, Volanov 5 15
HK0084 Jana Mazurová, Doudleby n.O. 5 15
HK0007 Václav Pilnáček, Jaroměř 5 15

I. LIGA (121. – 160. místo)
HK0071 Michal Pražák, Kunčice 5 15
HK0106 Vladimír Seidel, V. Poříčí 5 15
HK0100 Jaroslav Suchánek, Potštejn 5 15
HK0196 Jana Svatošová, Zlíčko 5 15
HK0323 Miroslav Špaček, Předměřice 5 15
HK0132 Pavel Štěpán, Jaroměř 5 15
HK0147 Jan Vítek, Hradec Kr. 5 15
HK0213 Jaroslav Voldán, Jičín 5 15
HK0159 Marcel Gabriel, Smidary 2 15
HK0238 Miloš Jón, Chomutice 2 15
HK0121 Marek Matha, Olešnice 2 15
HK0387 Jiří Pelák, Dvůr Králové nad Labem 2 15
HK0388 Jarmila Peláková, Dvůr Králové n. L. 2 15
HK0260 Václav Vaněček st., Houdkovice 2 15
HK0114 Jaroslav Zeman, Žďár n. Met. -1 15
HK0452 Přemek Šatra, Kladno 14 14
HK0434 Jana Kotyková, Dolní Branná 11 13
HK0433 Miloslav Nykl, Dolní Branná 11 13
HK0394 Josef Hofman, Černčice 8 13
HK0391 Lenka Teichmanová, Libňatov 8 13
HK0334 Milan Rehák, Libotov 5 13
HK0011 Tomáš Veselý, Jaroměř 5 13
HK0422 Vladimír Racek, Hradec Kr. 2 13
HK0284 Vlastimil Hlušička ml., Pilníkov 0 13
HK0286 Milada Šrůtková, D. Králové 0 13
HK0075 Jaroslav Glovacký, Stěžírky 11 12
HK0104 Jiří Hanzl, Žďárky 11 12
HK0351 Lada Holečková, Trutnov 11 12
HK0307 Jan Zirm, Vrchlabí 11 12
HK0242 Jiří Erlebach, Vidochov 8 12
HK0228 Kateřina Halčáková, Jičín 8 12
HK0321 Jaroslav Hanuš st., Hradec Kr. 8 12
HK0423 Marie Holá, Trutnov 8 12
HK0348 Adolf Holeček, Trutnov 8 12
HK0287 Pavel Holý, Trutnov 8 12
HK0167 Luboš Chlad, Kosičky 8 12
HK0024 Josef Jakubec, Náchod 8 12
HK0013 Jana Klicperová, Otovice 8 12
HK0060 Jitka Pilnáčková, Jaroměř 8 12
HK0270 Jiří Rudolf, Olešnice v OH 8 12

II. LIGA (161. – 200. místo)
HK0126 Jan Runštuk, V. Jesenice 8 12
HK0320 Marta Suchá, Radvanice 8 12
HK0197 Jakub Svatoš, Zlíčko 8 12
HK0151 Václav Tarantík ml., Smiřice 8 12
HK0309 Dana Zábojníková, Trutnov 8 12
HK0357 Marie Buřičová, Chlumec n. C. 5 12
HK0350 Roman Hýsek, Hradec Kr. 5 12
HK0023 Milan Jakubec, Náchod 5 12
HK0218 Marek Janata, Slatiny 5 12
HK0372 Karel Kábrt, Trutnov 5 12
HK0369 Erich Kamitz, Chvaleč 5 12
HK0113 Otto Kelel, Hronov 5 12
HK0263 Milan Koty, Č. Meziříčí 5 12
HK0032 Petr Kulhánek, Hradec Kr. 5 12
HK0111 Vlasta Lelková, Hronov 5 12
HK0016 Olga Majerová, Vysokov 5 12
HK0120 Josef Matha, Olešnice 5 12
HK0127 Mária Polomská, Č. Skalice 5 12
HK0207 Lukáš Skrbek, Brdo 5 12
HK0124 Jiří Soukup, Č. Skalice 5 12
HK0098 Lukáš Spáčil, Ostrava 5 12
HK0020 Petr Šolc, Machov 5 12
HK0158 Ladislav Šoltys, Ohnišťany 5 12
HK0171 Miloslav Tohola, Havlovice 202 5 12
HK0178 Pavel Vízek, N. Bydžov 5 12
HK0174 Jiří Zima, Smidary 5 12
HK0233 Petr Černý, Jičín 2 12
HK0208 Otakar Fendrych, Brdo 2 12
HK0254 Petr Hofman, Dobruška 2 12
HK0331 Miloslav Kozák, Hradec Kr. 2 12
HK0267 Jaroslav Macek, Dobruška 2 12
HK0157 Daniel Machač, Hradec Kr. 2 12
HK0308 Denisa Podlipná, Hradec Kr. 2 12
HK0312 Ota Podlipný, Hradec Kr. 2 12
HK0144 Monika Staňková, Hradec Kr. 2 12
HK0250 Roman Izák, Opočno -1 12
HK0444 Ivo Dius, V. Poříčí 11 11
HK0439 Tomáš Houška, Jičín 11 11
HK0456 Jan Urban, Rudník 11 11
HK0414 Monika Hádková, Hradec Kr. 8 10

KRAJSKÁ LIGA I (201. – 240. místo)
HK0426 Zdeněk Jón, Trutnov 8 10
HK0411 Martin Kloz, N. Bydžov 8 10
HK0346 Michal Přibyl, Třebechovice 5 10
HK0057 Pavlína Sejtková, Hradec Kr. 5 10
HK0010 Jana Veselá, Jaroměř 5 10
HK0304 Zuzana Bičišťová, Hradec Kr. 2 10
HK0418 Tomáš Přibyl, Borohrádek 2 10
HK0008 Josef Veselý, Jaroměř 2 10
HK0285 Vlastimil Hlušička st., Pilníkov 0 10
HK0305 Milan Koldovský, Kunčice 0 10
HK0390 Jaromír Kött st., Dvůr Králové n. L. 0 10
HK0272 Petr Hellinger, Dobruška -1 10
HK0268 Radka Gottwaldová, Olešnice v OH 8 9
HK0081 Michala Havlíková, Doudleby n.O. 8 9
HK0052 Tomáš Chabada, Hradec Kr. 8 9
HK0161 Josef Taichman, Prasek 8 9
HK0160 Martin Taichman, Prasek 8 9
HK0150 Václav Tarantík, Smiřice 8 9
HK0069 Michal Tvrdek, Hradec Kr. 8 9
HK0266 Václav Vágner, Dobruška 8 9
HK0180 Stanislav Vízek, N. Bydžov 8 9
HK0179 Libuše Vízková, N. Bydžov 8 9
HK0088 František Bartoška, Hradec Kr. 5 9
HK0063 Jan Bílek, Praskačka 5 9
HK0379 Gert Böhnisch, Mladé Buky 5 9
HK0224 Helena Dejlová, Jičín 5 9
HK0078 Ondřej Erbs, Hradec Kr. 5 9
HK0112 Josef Fuchs, V. Poříčí 5 9
HK0076 Ján Glovacký, Hradec Kr. 5 9
HK0025 Jan Jakubec, Náchod 5 9
HK0370 David Kamitz, Chvaleč 5 9
HK0064 Karel Kindl, Třebechovice 5 9
HK0012 Tomáš Klicpera, Otovice 5 9
HK0085 Petr Koza, Hradec Kr. 5 9
HK0083 Jana Kozová, Hradec Kr. 5 9
HK0364 Tomáš Kulhánek, Hradec Kr. 5 9
HK0363 Roman Kupka, Třebechovice 5 9
HK0105 Jaroslav Lokvenc, V. Poříčí 5 9
HK0325 Ondřej Matura, Libštát 5 9
HK0328 Zdeněk Matura ml., Libštát 5 9

KRAJSKÁ LIGA II (241. – 280. místo)
HK0324 Ludmila Maturová, Libštát 5 9
HK0086 Milan Mazura, Doudleby n.O. 5 9
HK0255 Václav Mervart ml., Dobruška 5 9
HK0231 Pavel Ozdin, Osenice 5 9
HK0125 Drahomíra Soukupová, Č. Skalice 5 9
HK0119 Augustin Šála, Police n. M. 5 9
HK0018 Vítězslav Šolc st., Machov 5 9
HK0116 Jaroslav Valchař, Police n. M. 5 9
HK0175 Eva Zimová, Smidary 5 9
HK0134 Miloslav Bednařík, Hradec Kr. 2 9
HK0359 Miroslav Buřič, Chlumec n. C. 2 9
HK0014 Hana Dušková, Broumov 2 9
HK0053 Jiří Chabada, Hradec Kr. 2 9
HK0166 Radek Chlad, Kosičky 2 9
HK0096 Miroslav Jedlinský, Kostelec n.O. 2 9
HK0165 Ludmila Kaločová, Chlumec n. C. 2 9
HK0209 František Lachman, Jičín 2 9
HK0184 Zdeněk Munzar, Podoliby 2 9
HK0261 Josef Plachetka, Houdkovice 2 9
HK0246 Aneta Rýdlová, Náchod 2 9
HK0389 Miloslav Semeniuk, Dvůr Králové n. L. 2 9
HK0002 Oldřich Schejbal, Náchod 2 9
HK0001 Viktor Schejbal, Praha 2 9
HK0377 Petr Slezák, Dvůr Králové 2 9
HK0099 Jaroslav Suchánek, Choceň 2 9
HK0066 Nikola Tvrdková, Hradec Kr. 2 9
HK0070 David Havránek, Hradec Kr. -1 9
HK0221 Josef Kotnik, Chyjice -1 9
HK0065 Aleš Kupka, Opočno -1 9
HK0173 Renata Chladová, Kosičky -4 9
HK0168 Pavel Kejzlar, Úpice 296 0 8
HK0424 Michaela Hurtová, Trutnov 8 7
HK0398 Petra Nováková, Machov 8 7
HK0435 Milan Sůra, Dolní Branná 8 7
HK0427 Robert Sůra, Dolní Branná 8 7
HK0294 Jan Bičiště, Hradec Kr. 5 7
HK0271 Dominik Hellinger, Dobruška 5 7
HK0402 Milan Koleno, Dobruška 5 7
HK0420 Karel Přibyl, Hradec Kr. 5 7
HK0059 Zdeněk Sejtko, Hradec Kr. 5 7

KRAJSKÁ SOUTĚŽ (281. – 323. místo)
HK0302 Michal Koldovký, Kunčice 0 7
HK0137 Ladislav Šanda ml., Chudeřice 0 7
HK0259 Václav Vaněček ml., Houdkovice 0 7
HK0395 Petr Hofman, N. Město -4 7
HK0082 Matěj Mazura, Doudleby n.O. 11 6
HK0358 Jaroslava Kamitzová, Chvaleč 8 6
HK0117 Milan Kult, Žďár n. Met. 8 6
HK0206 Romana Skrbková, Brdo 8 6
HK0322 Jan Suchý, Radvanice 8 6
HK0021 Jan Šolc, Machov 8 6
HK0362 Hana Bílková ml., Libčany 5 6
HK0223 Alois Dejl, Jičín 5 6
HK0068 Ladislav Havránek, Hradec Kr. 5 6
HK0349 Zdeněk Holeček, Hrdějovice 5 6
HK0338 František Klíma, Hradec Kr. 5 6
HK0297 Veronika Krátká, Trutnov 5 6
HK0299 Jan Krátký, Trutnov 5 6
HK0385 Jaroslav Mrkvička, Chotěvice 5 6
HK0186 Olina Pozlerová, Podoliby 5 6
HK0190 Naďa Zimová, Prasek 5 6
HK0107 Milan Bitnar, Hronov 2 6
HK0352 Vojta Doležal, Chlumec n. C. 2 6
HK0318 Jaroslav Hanuš, Hradec Kr. 2 6
HK0042 Gisela Hlavatá, Náchod 2 6
HK0188 Josef Hybler, Poděbrady 2 6
HK0275 Franta Michera, Vamberk 2 6
HK0072 Michal Novák, Hvozdnice 2 6
HK0244 Miroslav Pácalt, Náchod 2 6
HK0202 František Polák, Jičín 2 6
HK0183 Josef Pozler, Podoliby 2 6
HK0027 Pavel Sazka, N. Bydžov 2 6
HK0152 Blanka Tarantíková, Smiřice 2 6
HK0181 Libuše Trutnovská, N. Bydžov 2 6
HK0154 Jakub Uher, Hořice 2 6
HK0051 Monika Žáková, Hradec Kr. 2 6
HK0049 Kamila Žáková, Hradec Kr. 2 6
HK0015 Oto Klicpera, Otovice -1 6
HK0256 Jakub Mervart, Dobruška -1 6
HK0314 Jan Podlipný, Hradec Kr. -1 6
HK0269 Petr Rudolf, Olešnice v OH -1 6
HK0340 Robert Svoboda, Hradec Kr. -1 6
HK0241 Miloslava Wagenknechtová, Vidochov -1 6
HK0311 Jiří Zábojník, Trutnov -1 6

LIGA AMATÉRŮ (324. – 408. místo)
HK0438 Jindřich Borsík, Zbečník 5 5
HK0455 Luboš Kratěna st., Opočno 5 5
HK0447 Jiří Náhlovský, Semily 5 5
HK0448 Bohuš Nosek, Kvasiny 5 5
HK0454 Jaromír Novotný, Olešnice v OH 5 5
HK0451 Tomáš Tomka, Vysoké Mýto 5 5
HK0457 Jarmila Vondráčková, Trutnov 5 5
HK0396 Karel Čepelka, Bohuslavice n. M. 0 5
HK0404 Jirka Dohnal, Kostelec n.O. 0 5
HK0090 Radek Dvořáček, Doudleby n.O. 0 5
HK0376 Petr Hněvsa, Velké Svatoňovice 0 5
HK0235 Jaromír Jelínek, Jičín 0 5
HK0219 Josef Patřín st., Lužany 0 5
HK0315 Václav Portych, Hradec Kr. 0 5
HK0073 Josef Stránský, Libčany 0 5
HK0343 Šimon Přibyl, Třebechovice 8 4
HK0415 Ivan Březka, Hradec Kr. 5 4
HK0403 Juraj Jirásek, Dobruška 5 4
HK0421 Martin Košnár, Hradec Kr. 5 4
HK0058 Alena Sejtková, Hradec Kr. 5 4
HK0200 Oldřich Čapek, Jičín 2 4
HK0375 Jan Erban, Velké Svatoňovice 2 4
HK0432 Vlastimil Pitrman, Dolní Branná 2 4
HK0419 Michal Přibyl, Borohrádek 2 4
HK0413 Johanka Hanušová, Hradec Kr. -1 4
HK0162 Lenka Taichmanová, Prasek 8 3
HK0170 Richard Ducháč, Úpice 5 3
HK0079 Lukáš Erbs, Hradec Kr. 5 3
HK0365 Jan Kulhánek, Hradec Kr. 5 3
HK0193 Miroslav Bradna, Podoliby 2 3
HK0191 Milan Čapek, Podoliby 2 3
HK0234 Jiřina Černá, Jičín 2 3
HK0189 Alois Dejl, Jičín 2 3
HK0067 Zdena Havránková, Hradec Kr. 2 3
HK0187 Vlasta Hyblerová, Poděbrady 2 3
HK0041 Josef Kotyška, N. Hrádek 2 3
HK0264 Luboš Kratěna, Opočno 2 3
HK0005 Jaroslav Kuchař, Náchod 2 3
HK0274 Tomáš Michera, H. Králové 2 3
HK0185 Jaroslav Novotný, Podoliby 2 3
HK0148 Milan Štěrba, Chlumec n. C. 2 3
HK0123 Pavel Vlček, Č. Skalice 2 3
HK0028 Pavel Zásada, N. Bydžov 2 3
HK0029 Pavel Žák, Hradec Kr. 2 3
HK0087 Věra Bartošková, Hradec Kr. -1 3
HK0192 Jaroslava Bradnová, Podoliby -1 3
HK0172 Michal Chlad, Kosičky -1 3
HK0155 Dana Machačová, Hradec Kr. -1 3
HK0252 Václav Mervart, Dobruška -1 3
HK0245 Vlasta Pácaltová, Náchod -1 3
HK0251 Lilia Ščerbaková, Opočno -1 3
HK0136 Vlastimil Štěrba ml., Mlékosrby -1 3
HK0367 Vlastimil Štěrba st., Mlékosrby -1 3
HK0278 Josef Pich, Trutnov -4 3
HK0441 Pavel Bodlák, Kopidlno 2 2
HK0437 Josef Dvořák, Třebechovice 2 2
HK0442 Jiří Hasan, Libošovice 2 2
HK0440 Tomáš Houška ml., Jičín 2 2
HK0446 Jiří Krutil, Náchod 2 2
HK0443 Otakar Novák, Ronov n. D. 2 2
HK0449 Václav Špaček, Hradec Kr. 2 2
HK0040 Martin Cílek, Hradec Kr. 0 2
HK0046 Monika Cílková, Hradec Kr. 0 2
HK0405 Alča Dohnalová, Kostelec n.O. 0 2
HK0091 Vlastimil Dvořáček, Doudleby n.O. 0 2
HK0089 Eva Dvořáčková, Doudleby n.O. 0 2
HK0291 Zdeněk Korčák, Trutnov 0 2
HK0109 Jiří Krista, Hronov 0 2
HK0282 Janina Nováková, Trutnov 4 0 2
HK0400 Roman Rainet, V. Poříčí 0 2
HK0401 Zdeněk Rainet, V. Poříčí 0 2
HK0417 Michal Višňák, Hradec Kr. 0 2
HK0412 Jan Hanuš ml., Hradec Kr. 5 1
HK0273 Jan Hellinger, Dobruška 5 1
HK0416 Anna-Marie Hanušová, Hradec Kr. 2 1
HK0428 Jana Jirková, Dolní Branná 2 1
HK0335 Petr Vondráček, Trutnov 2 1
HK0003 Vladimír Čejp, Náchod 0 1
HK0110 Robert Drašnar, V. Poříčí 0 1
HK0279 Eva Pichová, Trutnov 0 1
HK0310 Blanka Podlipná, Hradec Kr. 0 1
HK0236 Vlastimil Sudek, Libuň 0 1
HK0326 Leoš Truhlář, Hradec Kr. 0 1
HK0074 Stanislav Zanespal, Lodín 0 1
HK0410 Antonín Urban, Kozojedy -4 1

ALESPOŇ TO ZKUSILI (409. – 457. místo)
HK0230 Tereza Ozdinová, Osenice 5 0
HK0232 Katka Dejlová, Louny 2 0
HK0227 Jan Halčák, Jičín 2 0
HK0033 David Hric, Hradec Kr. 2 0
HK0156 Roman Machač, Hradec Kr. 2 0
HK0203 Dagmar Poláková, Jičín 2 0
HK0035 Milan Toušek, Týniště 2 0
HK0048 Kamil Žák, Hradec Kr. 2 0
HK0226 Martin Dejl, Louny -1 0
HK0133 Ivan Dušek, Hradec Kr. -1 0
HK0288 Tomáš Kruliš, Trutnov -1 0
HK0031 Martin Řehák, Týniště -1 0
HK0115 Jiří Švorčík, Police n. M. -1 0
HK0101 Josefa Suchánková, Potštejn -4 0
HK0277 Alžběta Šatrová, Kladno -4 0
HK0135 Luboš Houfek, Hradec Kr. 0 -1
HK0295 Ladislav Köszegi, Trutnov 0 -1
HK0399 Eva Rainetová, V. Poříčí 0 -1
HK0169 David Stanislav, Úpice 0 -1
HK0450 Jan Jedlička, Dvůr Králové nad Labem -1 -1
HK0445 Josef Jirásek, H. Radechová -1 -1
HK0453 Daniela Venderová, Otvovice -1 -1
HK0374 Jiřina Erbanová, Velké Svatoňovice 2 -2
HK0409 Aťka Micherová, Rychnov n.K. 2 -2
HK0397 Monika Procházková, Náchod 2 -2
HK0194 Josef Haltuf, Zadražany 0 -2
HK0253 Radim Sobotka, Opočno 0 -2
HK0141 Zdeněk Borovička, Hradec Kr. -1 -2
HK0431 Petr Sůra, Dolní Branná -1 -2
HK0430 Radek Tauchmann, Dolní Branná -4 -2
HK0030 Tibor Platinský, Králova Lhota 2 -3
HK0204 Helena Fendrychová, Brdo -1 -3
HK0347 Leoš Herout, Trutnov -1 -3
HK0217 Josef Janata, Slatiny -1 -3
HK0210 Miloš Svoboda, Jičín -1 -3
HK0276 Nikol Tomková, Vysoké Mýto -1 -3
HK0222 Helena Růžičková, Veliš -7 -3
HK0047 Petr Cílek, Hradec Kr. 0 -4
HK0425 Michal Mrkáček, Turnov 0 -4
HK0296 Michal Portych, Hradec Kr. 0 -4
HK0201 Dagmar Kroutilová, Jičín 0 -5
HK0281 Marek Birke, Trutnov -1 -6
HK0229 Tereza Halčáková, Osenice -1 -6
HK0300 Vlastimil Hruška, Trutnov 2 0 -7
HK0406 Kateřina Šatrová, Kladno -4 -8
HK0095 Ivana Jedlinská, Kostelec n.O. 2 -9
HK0408 Pavel Michera, Rychnov n.K. -1 -11
HK0036 Vladimír Šťastný, Hradec Kr. -7 -12
HK0006 Václav Přibyl, Náchod -7 -15

Výsledky tipovaných zápasů 3. kola

1. Slavia Praha – Pardubice (2:6)  2 
2. Kladno – Litvínov (5:0)  1 
3. Třinec – Plzeň (3:0)  1 
4. Zlín – Sparta Praha (0:5)  2 
5. Mladá Boleslav – Liberec (1:1)  0 
6. Brno – Karlovy Vary (6:2)  1 
7. Česká republika – USA (5:2)  1 
8. Česká republika – Finsko (0:4)  2 
9. USA – Kanada (2:3)  2 
10. Švédsko – Rusko (3:3)  0 
Supertrefa: V deseti utkáních padlo dohromady 53 branek.
4.1.2012 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Martin Jiránek

Martin Jiránek: „Je vidět, že se lidem současný styl politiky přestal líbit"

Počítání volebních hlasů.
AKTUALIZUJEME
70

Volební místnosti se zavřely. ANO jasně drtí své soupeře

Rychnovští kriminalisté odhalili tři pěstírny konopí

Rychnov nad Kněžnou - Na základě informací, že v jednom objektu na Rychnovsku dochází k neoprávněnému pěstování rostlin, proběhly po předchozím zadržení tří osob na třech místech, v okolí Rychnova nad Kněžnou a Vamberka, domovní prohlídky.

Rychnov a Kostelec hrají doma

Rychnovsko - Pozvánka na fotbal:

Kam za zábavou: Funk You! a DJ All-in

Rychnovsko /POZVÁNKY/ - Na koupališti v Kostelci nad Orlicí proběhne již legendární tancovačka, kde si užijete funky a breakbeat hudbu. Akce se koná v sobotu 21. října od 21 do 2 hodin.

Baroni přivítají Nový Bydžov

Rychnovsko - Kam za sportem v okrese:

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení