Skuteč – Semechnice 6:3

Nedělní zápas začal s třicetiminutovým zpožděním kvůli absenci trojice delegovaných rozhodčích. Hosté se favorita nezalekli a úvodní minuty měly vyrovnaný průběh. První velkou příležitost ke skórování si vytvořili skutečtí hokejisté v 8. minutě, ale pozorného brankáře Kratochvíla po samostatném nájezdu nepřekonali. Do vedení se domácí celek dostal až v 17. minutě, když Starý projel mezi obránci a Kratochvílovi nedal žádnou šanci – 1:0. O minutu později hrála Skuteč přesilovou hru a početní výhodu využil Andrejs – 2:0.

Semechnickému týmu se ve 27. minutě podařilo snížit, když po Hejzlarově přihrávce skóroval Gois – 2:1. Radost hostujících hokejistů však netrvala dlouho. O minutu později při vlastní přesilové hře inkasovali po chybě v obraně. Autorem branky byl opět Andrejs – 3:1. Zbytečně inkasovaná branka Semechnické do kolen nesrazila. Naopak, ve 31. minutě opět snížili na rozdíl jediné branky, když Hejzlarovu přihrávku využil Brandejs – 3:2.

V závěrečné části hry uklidnil domácí hráče čtvrtý gól z hole Turčániho v 51. minutě. Skuteč tak využila druhou přesilovku v utkání. O čtyři minuty později kuriózně skórovala podruhé také ve vlastním oslabení – 5:2. Zdálo se, že poslední slovo budou mít Semechničtí, kteří dvě minuty před závěrečnou sirénou využili dvojnásobnou přesilovku – 5:3. Jenže ani to nebyl poslední zápis do střelecké listiny. Semechnice se odhodlaly k power play, ale favorizovaný domácí tým korigoval na 6:3 druhým gólem Turčániho.

HC Skuteč – HC Sokol Semechnice 6:3 (2:0, 1:2, 3:1). Branky Semechnic: Gois, Brandejs, Hejzlar. Rozhodčí: Říha - Javůrek, Rýgr. Vyloučení: 15:11. Využití: 2:1. V oslabení: 2:0. Diváků: 125.

HC Sokol Semechnice: Kratochvíl - Ehl, Gois, Janský, Chudý - Žid, Červíček, Schejbal, Hejzlar, Brandejs, Ryšavý, Gábor, Valášek. (vv)