Závěrečné duely tohoto kalendářního roku se rozdělily do čtyř dnů. Jako poslední proti sobě tři dny před Silvestrem v pikantním souboji nastoupí hokejisté Trutnova a Nové Paky.

Tento týden se hraje

Středa 19.00: Řisuty – Dvůr Králové nad Labem. Čtvrtek 18.00: Děčín – Bílina (vše 28. kolo). Sobota 16.00: Trutnov – Dvůr Králové nad Labem. 18.00: Jablonec nad Nisou – Nová Paka, Děčín – Vrchlabí, Řisuty – Bílina (vše 27. kolo).

Již ve středu se tak na ledě ve Slaném, kde sídlí Řisuty, představí třetí celek tabulky ze Dvora Králové nad Labem. Rodos v sobotu nečekaně ztratil body v domácím souboji s Jabloncem (4:6). Pokud chtějí hráči udržet kontakt s druhými Mosteckými Lvy, potřebují ve středních Čechách vyhrát.

V sobotu pak budou v zápřahu všechny východočeské týmy. Vrchlabí soutěži dominuje a pro další body Sýkora & spol. vyrazí do Děčína. Prestižní podkrkonošské derby uvidí Trutnov a v souboji s královédvorským Rodosem si diváci určitě přijdou na své.

Nováček z Nové Paky se již v tomto roce na vlastním ledě nepředstaví. V sobotu ale může o body zabojovat v hale jabloneckých Vlků, týden na to se pak představí v Trutnově.