Hokejisté Opočna prohráli na ledě posledního týmu krajské ligy v Nové Pace.

Nová Paka - Opočno 5:3

Již ve třinácté vteřině rozvlnil síť za Hradeckého zády domácí Jakubec po spolupráci celé první řady. Zanedlouho dal druhou branku v přesilové hře bombou od modré obránce Plecháč. V téže minutě se prosadili i Baroni. Na kontaktních 2:1 snížil Černík po spolupráci s Felcmanem. V polovině třetiny ránu Buška od modré dobře tečoval Jiří Šebek a domácí opět vedli dvoubrankovým rozdílem.

Ve druhém dějství na ledě dominovaly obranné řady a oba brankáři. Na začátku závěrečné třetiny opočenští hokejisté opět vykřesali naději na to, aby na novopackém ledě zabodovali. O snížení na rozdíl jediné branky se ve 45. minutě postaral Židík – 3:2. Jenže radost hostujících hráčů měla krátké trvání. Ve 49. minutě se v koncovce podruhé prosadil Jakubec – 4:2. Pak domácím nebyla uznána branka Šebka kvůli upísknutí hlavního rozhodčího, ale pátého gólu se Novopačtí přece jenom dočkali. Zaznamenal ji probouzející se střelec Lepka – 5:2. Opočenským hokejistům se ještě pět minut před koncem podařilo snížit druhou brankou z hole Černíka, ale na zdramatizování zápasu proti domácímu týmu hrajícímu s chutí neměli.

BK Nová Paka - HC Opočno 5:3 (3:1, 0:0, 2:2). Branky: 1. a 49. Jakubec, 4. Plecháč, 12. Šebek, 55. Lepka – 4. a 55. Černík, 45. Židík. Rozhodčí: Havelka - Srna, Schánil. Vyloučení: 5:6, navíc OT Felcman (Opočno). Využití: 1:0. Diváků: 230.

HC Baroni Opočno: Hradecký (Krulich) - Bouz, V. Černík, Čtvrtečka, Felcman, Franc, Klug, J. Lukášek, Petr, Přibyl, Roháček, Serbousek, Šitina, Tláskal, K. Žid, Židík, V. Lukášek.