Hokejisté Čestic prohráli v utkání čtvrtého kola nadstavbové části krajského přeboru s Jičínem.

Čestice – Jičín 2:3

Čestickému mužstvu se nástup do utkání příliš nepovedl. Jeho hráči byli v první třetině horším týmem. Hosté se ujali vedení v 6. min. po samostatném úniku – 0:1. Za dvě minuty bylo vyrovnáno, čestickou akci zakončil Kupka – 1:1. Ve 12. min. jičínští hokejisté využili přečíslení dvou na jednoho a podruhé v utkání šli do vedení – 1:2. V 17. min. mohlo být opět vyrovnáno, ale Vích tutovku spálil. Na druhé straně Čestice několika pohotovými zákroky podržel brankář Tomáš Sajdl.

Druhé dějství ovlivnila dlouhá řada vyloučení. Čestice v ní byly jasně lepším mužstvem, ale skóre se v prostřední dvacetiminutovce neměnilo. Domácí střelci měli velkou smůlu, protože je jim hned pětkrát podařilo orazítkovat tyče jičínské branky!

Do závěrečné třetiny vstopili lépe hosté. Ve 43 min. proměnili brejk – 1:3. Deset minut před koncem Vích nahodil puk z půlky hřiště směrem na branku Jičína a puk k překvapení všech na stadionu skončil v síti – 2:3. Poté hosté uzamkli Jičín v jejich třetině, ale vyrobními jim nepřinesla ani power play.

Sestava TJ Sokol Čestice: Sajdl (Beránek) – Kolář, Javůrek, Macháček, Jančírek – Sajdl, Kupka, Vaniš, Marha, Rusiňák, Vích.