Doubravice – Čestice 5:3

Zlomovým momentem střetnutí se ukázala situace ve 32. minutě, v níž se Čestičtí radovali ze vstřelení čtvrté branky. Hlavní rozhodčí Votroubek starší gól nejprve uznal, ale po pětiminutových debatách ho odvolal. „Sudí nás jednoznačně zařízl a následně pokazil druhou polovinu utkání, “ jednohlasně se shodli čestičtí funkcionáři.

Pocit křivdy se podepsal i na hostujících hráčích, kteří rozhodnutí muže v pruhovaném nesli těžce a kvůli ztrátě koncentrace hned v následující minutě střetnutí dvakrát inkasovali na 3:3. Domácí celek se pak v poslední minutě prostředního dějství dostal do vedení – 4:3.

Závěrečná třetina se sice hrála v režii čestických hokejistů, které však zradila koncovka. Doubravice výhru pojistila při power play hostů gólem do prázdné branky.

Hosté tak ztratili zápas, který měli skvěle rozehraný. Ve 3. min. sice inkasovali jako první, ale hned o minutu později se Marha prosadil přes dva hráče a vyrovnal na 1:1. V 10. min. domácí obranu vyšachovala dvojice V. Sajdl a Kupka, která si gólovou spolupráci zopakovala ve 14. minutě. Nejdříve skóroval Kupka, poté V. Sajdl.

Sestava TJ Sokol Čestice: Beránek – Kolář, Javůrek, Vaniš, Macháček – V. Sajdl, Kupka, Hradecký, Marha, Jančárek, Jiruška, Rusiňák.

(vs, six)