Čestické mužstvo připravil o lepší výsledek výpadek ve druhé třetině.

Čestice - Nová Paka   2:6

Čestické mužstvo zdecimované zraněními odehrálo zápas opět pouze s deseti hráči. Hned v úvodu první třetiny poslal rozhodčí domácí do třech a hosté dokázali z dvojnásobné přesilovky vytěžit vedoucí gól – 0:1. V další početní výhodě v 5. min. přidali hosté druhou branku. Poté se naskytla výhoda první přesilovky Česticím. Také domácí ji dokázali využít. O snížení se postaral Jiruška – 1:2. Pro mladého čestického hráče to byla premiérová branka v krajském přeboru. Na konci úvodního dějství hosté kontrovali – 1:3.

Druhou třetinu sehrály Čestice velmi špatně a hosté postupně navýšili náskok na rozdíl pěti branek, přičemž pro domácí mohlo být ještě hůř, protože Novopačtí střelci řadu šancí ještě zahodili.

V závěrečné třetině domácí pod dojmem hrozícího debaklu hráli více ze zajištěné obrany s cílem neinkasovat, což se jim podařilo. V 52. min. čestický Vích nastřelil tyč novopacké branky a tři minuty před koncem zápasu se v přesilovce dokázal prosadit Kupka. Upravil tak na konečných 2:6.

Sestava TJ Sokol Čestice: Tomáš Sajdl – Macháček, Vích, Javůrek, Jančárek – Sajdl, Žďárek, Kupka – Jiruška, Dvořák, Marha.