Těsné vítězství hokejistů z Rychnovska sebralo hostům vedení v krajském přeboru.

 

Semechnice - Nová Paka   2:1

Semechničtí hokejisté hráli hned v úvodu zápasu dvakrát v oslabení, ale dokázali je přečkat bez úhony. První vážnou příležitost mělo domácí mužstvo v 6. min., kdy ujeli Frýda se Schejbalem, avšak hostující brankář hrozící nebezpečí vyřešil.

Ve druhé části byli herně lepší hosté, ale na šance to byla vyrovnaná třetina. Ve 35. min. poslal hosty do vedení Sucharda – 0:1. Domácí však inkasovaná branka nezaskočila a jejich odpověď byla bleskurychlá. O vyrovnání se postaral Brandejs, jemuž přihrával Chudý 1:1.

Ve třetí části hry domácí hokejisté zpřesnili hru a výsledkem zlepšené kombinace byla v 50. min. druhá branka, která se nakonec ukázala jako vítězná. Opět padla z hole Brandejse. O gólovou asistenci se postaral Gois.

Favorizovanému hostujícímu týmu se nepodařilo vyrovnat ani při zoufalé závěrečné power play. Semechnickým hokejistům se tak konečně podařilo zabodovat i v utkání proti papírově silnějším soupeřem.

Sestava Sokol Semechnice: brankář Kratochvíl, obránci: Valášek, Novotný, Chudý, Ehl, útočníci: Rejchrt, Brandejs, Gois, Frýda, Schejbal, Ryšavý, Kopecký, Kňourek, Gábor, Burýšek.